DARMOWA DOSTAWA

KOLEKCJA 2021
0/5

EVADO 1.0

Cena
1 349
Oblicz ratę w BNP Paribas.
30lat
Wersje kolorystyczne:

grafitowy / czerwony mat

EVADO 1.0
EVADO 1.0
EVADO 1.0
EVADO 1.0

Proszę wybrać rozmiar

KROSS EVADO 1.0 

KROSS Evado 1.0 to nasz podstawowy model roweru crossowego. I pomimo tego, że otwiera listę rowerów z tego segmentu, nie ma on się czego wstydzić. Sprawdzone komponenty i rozwiązania, wygodna geometria oraz dopasowanie do niemal każdego terenu to cechy, które wyróżniają go na tle swoich konkurentów. Rower crossowy KROSS Evado 1.0 to idealne połączenie kilku różnych typów rowerów –  przede wszystkim trekkingowych oraz górskich.

W 2021 roku KROSS Evado 1.0 to wciąż wysokiej jakości rower w przystępnej cenie. By zapewnić Ci jeszcze więcej przyjemności z jazdy wyposażyliśmy go w nowe komponenty oraz dwa rodzaje malowania ramy – matowe oraz w połysku, które z pewnością przypadną Ci do gustu.

Osprzęt na każde warunki

KROSS Evado 1.0 został wyposażony w osprzęt Shimano. Japoński producent stworzył manetki, przerzutki oraz kasetę idealnie dostosowane do przemierzania zarówno miasta, jak i leśnych ostępów. Dlatego znajdziesz go w swoim Kross Evado 1.0. KROSS Evado 1.0 posiada także amortyzowany widelec o skoku 30 milimetrów. Dzięki takiemu rozwiązaniu podczas jazdy po nierównościach zachowasz komfort oraz unikniesz nadmiernego zmęczenia wynikającego z ciągłej pracy ciała na wybojach. Pozwoli Ci to dotrzeć na miejsce szybciej i mniej zmęczonym, zachowując więcej siły na resztę dnia. KROSS Evado 1.0 to także 28 calowe koła, wyposażone w opony Mitas Gripper o szerokości 42 milimetry pozwalające na sprawne przemieszczanie się zarówno w mieście jak poza nim.

Dbałość o detale

KROSS Evado 1.0 to liczne rozwiązania zwiększające komfort oraz bezpieczeństwo na drodze. Rama wykonana z aluminium performance to jeden z najważniejszych elementów tego roweru crossowego. Aluminium performance to specjalny stop aluminium 6061, dzięki czemu rower jest sztywny i odporny na złamania. Jednocześnie, jest to stosunkowo lekki materiał, który może zaskoczyć niejednego rowerzystę swoimi właściwościami. Rower typu cross, taki jak KROSS Evado 1.0, doskonale poradzi sobie także w lekkim terenie dzięki zastosowaniu w nim geometrii ułatwiającej pokonywanie znacznych odległości oraz obserwację sytuacji na drodze.

Rama i widelec

Wykończenie lakieru matowy
Materiał Ramy ALUMINIUM PERFORMANCE
WIDELEC KROSS
Skok widelca 30mm
TYLNY AMORTYZATOR BRAK
Skok tylnego amortyzatora BRAK

Napęd

PRZERZUTKA PRZÓD SHIMANO TOURNEY TZ510
PRZERZUTKA TYŁ SHIMANO TOURNEY TY300
MANETKI SHIMANO RS36 REVOSHIFT
KORBA WHEEL TOP
Koronki 48T-38T-28T/170MM
KASETA / WOLNOBIEG SHIMANO MF TZ500
Zakres kasety / wolnobiegu 14-28T
ILOŚĆ PRZEŁOŻEŃ 21
SUPORT FP-B902
ŁAŃCUCH YBN S50

Koła

PIASTA PRZÓD GL-B01F-QR
PIASTA TYŁ GL-B01R-QR
OBRĘCZE KROSS
OPONY MITAS GRIPPER V84 42-622

Hamulce

HAMULEC PRZÓD V-BRAKE
HAMULEC TYŁ V-BRAKE
DŹWIGNIE HAMULCA ALHONGA
TARCZE HAMULCOWE BRAK

Komponenty

KIEROWNICA ALUMINIUM 640 MM 31.8
WSPORNIK KIEROWNICY ALUMINIUM 105MM/31,8/7°
SIODŁO KROSS D5311
WSPORNIK SIODŁA ALUMINIUM 27,2x350
STERY FP-H863 O1-1/8"
CHWYTY HERRMANS
Pedały FP-804

System e-bike

SILNIK BRAK
BATERIA BRAK
WYŚWIETLACZ BRAK

Informacje dodatkowe

Waga [kg] 13.600

Geometria EVADO 1.0

RozmiarS (17') 28"DM (17') 28"M (19') 28"DL (19') 28"L (21') 28"
Wzrost158-170158-170168-180168-180178-190
Rozmiar kół28"28"28"28"28"
FS - Rozmiar ramy1717191921
ST - Długość rury podsiodłowej433433483483533
TT - Efektywna długość górnej rury570570579579589
HT - Długość główki ramy135135135135135
SA - Kąt rury podsiodłowej7373737373
HA - Kąt główki ramy7171717171
CS - Długość tylnych widełek445445445445445
WB - Baza kół10591059106810681080
REACH384384393393403
STACK610610610610609
BBDROP5050505050

Oferujemy przesyłkę kurierską oraz odbiór złożonego roweru w punkcie:


Przesyłka kurierska do domu

0 zł Przesyłka kurierska do domu

Rower przygotowany do jazdy bezpłatnie dostarczymy do domu. Wystarczy przekręcić i przykręcić kierownicę oraz pedały. Uwaga! Do tego mogą być Ci potrzebne dwa proste narzędzia opisane tutaj. Nie wszystkie nasze modele są wyposażone w pedały - prosimy o sprawdzenie przed zakupem.

Dostawa na nastepny dzień roboczy licząc od dnia wysyłki.

Dostawa do punktu odbioru

0 zł Odbiór u naszego dealera

Zamów rower do naszego autoryzowanego salonu, a przygotujemy wybrany przez Ciebie model w 100% do jazdy. Wystarczy wsiąść i rozpocząć wycieczkę.

Wybierz ochronę, którą chcesz zamówić razem z produktem

Rekomendowane produkty

EVADO 2.0
Turystyczne / CROSS / 2021
1 549
EVADO 1.0
Turystyczne / CROSS / 2021
1 349
EVADO 6.0
Turystyczne / CROSS / 2021
3 299
EVADO 5.0
Turystyczne / CROSS / 2021
2 699
EVADO 3.0
Turystyczne / CROSS / 2021
1 849
EVADO 4.0
Turystyczne / CROSS / 2021
2 199
Chcesz być na bieżąco?
Zapisz się i otrzymuj najświeższe informacje na temat nowych modeli marki KROSS, aktualnych promocji i sukcesów drużyny Kross Racing Team.
  • FORMY PŁATNOŚCI
    • BLIK, PayU, Leaselink BLIK, PayU, Leaselink
  • FORMY DOSTAWY
    • DHL, InPost, Odbiór w punkcie DHL, InPost, Odbiór w punkcie
  • USŁUGI
    • Dożywotnia gwarancja, serwis mobilny, raty 0% Dożywotnia gwarancja, serwis mobilny, raty 0%

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.