DARMOWA DOSTAWA

KOLEKCJA 2021
5/5

EVADO 4.0

Cena
2 199
Oblicz ratę w BNP Paribas.
30lat
Wersje kolorystyczne:

czarny / niebieski mat

EVADO 4.0
EVADO 4.0
EVADO 4.0
EVADO 4.0

Proszę wybrać rozmiar

KROSS EVADO 4.0

Czasem potrzebujemy od roweru czegoś więcej. Kiedy dochodzimy do takiego wniosku na horyzoncie pojawia się on… cały na biało. No, może nie w tym przypadku. Ale nasz Kross Evado 4 to świetny wybór dla każdego, kto nie chce być ograniczany wyborem pomiędzy ścieżkami rowerowymi czy utwardzoną nawierzchnią podczas leśnych wypraw. Kross Evado 4 zabierze cię tam, gdzie rower szosowy nie da rady. I ułatwi jazdę tam, gdzie rower górski będzie stwarzał problemy.

KROSS Evado 4.0 na rok 2021 to wciąż wysokiej jakości rower dostępny w przystępnej cenie. By zapewnić Ci jeszcze więcej przyjemności z jazdy wyposażyliśmy go w nowe komponenty oraz dwa rodzaje malowanie ramy – matowe oraz w połysku, które z pewnością przypadną Ci do gustu.

Osprzęt

KROSS Evado 4.0 to naturalne rozwinięcie swojego poprzednika. Pomimo pewnych podobieństw to różnicę widać już na pierwszy rzut oka. KROSS Evado 4.0 także został wyposażony w osprzęt Shimano z tylną przerzutką Acera M360. Taka konstrukcja pozwoliła nam uzyskać aż 24 przełożenia, które każdemu rowerzyście pomogą w pokonaniu wyzwań stawianych mu przez teren. Tym co stanowi jednak największą różnicę są mechaniczne hamulce tarczowe, które umożliwiają łatwy serwis oraz pozwalają na szybkie oraz skuteczne zatrzymanie się w każdych warunkach. To rozwiązanie zapewniające dużo pewniejsze hamowanie niż klasyczne rozwiązania takie jak hamulce v-brake. KROSS Evado 4.0 został wyposażony amortyzowany widelec SR Suntour NEX o skoku 63 mm. Dzięki niemu bez problemu dojedziesz do miejsca docelowego bez martwienia się o krawężniki czy kostkę brukową. W lesie natomiast będziesz mógł jeździć po bezdrożach bez chwili zastanowienia czy pokonasz kamienie i korzenie stojące Ci na drodze. To także koła o średnicy 28” i opony Mitas Gripper V84 o szerokości 42 milimetry ze specjalnym paskiem odblaskowym dla zwiększenia bezpieczeństwa po zmierzchu. Zapewniają one wysoką przyczepność niezależnie od tego w jakich warunkach jeździsz.

Technologie dla wymagających

KROSS Evado 4.0 został wykonany z bardziej zaawansowanego technologicznie stopu aluminium. Aluminium lite jest ulepszonym stopem aluminium 6061, będącym kompromisem między wysoką sztywnością ramy, a jej niską masą. Charakteryzuje się on wysoką odpornością na warunki zewnętrzne, złamania i uderzenia. Dzięki cieniowaniu wszystkich rur ramy udało się nam zachować wytrzymałość konstrukcji przy jednoczesnej redukcji masy. To także hydroformowanie ramy, dzięki czemu udało się nam uzyskać estetyczne, niespotykane nigdzie indziej kształty poszczególnych rurek. Rama jest malowana proszkowo, co przekłada się na trwałość malowania oraz jego odporność na uszkodzenia mechaniczne.

Rama i widelec

Wykończenie lakieru matowy
Materiał Ramy ALUMINIUM LITE
WIDELEC SR SUNTOUR NEX
Skok widelca 63mm
TYLNY AMORTYZATOR BRAK
Skok tylnego amortyzatora BRAK

Napęd

PRZERZUTKA PRZÓD SHIMANO TOURNEY TY710
PRZERZUTKA TYŁ SHIMANO ACERA M360
MANETKI SHIMANO TX800
KORBA SR SUNTOUR
Koronki 48T-38T-28T/170MM
KASETA / WOLNOBIEG SHIMANO HG31
Zakres kasety / wolnobiegu 11-32T
ILOŚĆ PRZEŁOŻEŃ 24
SUPORT FP-B902
ŁAŃCUCH SHIMANO HG40

Koła

PIASTA PRZÓD GL-B43F-DS
PIASTA TYŁ GL-B43R-DS
OBRĘCZE KROSS
OPONY MITAS GRIPPER V84 42-622

Hamulce

HAMULEC PRZÓD TEKTRO MD M300
HAMULEC TYŁ TEKTRO MD M300
DŹWIGNIE HAMULCA SHIMANO TX800
TARCZE HAMULCOWE DISC (160)

Komponenty

KIEROWNICA ALUMINIUM 640 MM 31.8
WSPORNIK KIEROWNICY ALUMINIUM 105MM/31,8/7°
SIODŁO SELLE ROYAL
WSPORNIK SIODŁA ALUMINIUM 27,2x300
STERY FP-H816 O1-1/8"
CHWYTY HERRMANS OXY
Pedały FP-917N

System e-bike

SILNIK BRAK
BATERIA BRAK
WYŚWIETLACZ BRAK

Informacje dodatkowe

Waga [kg] 14.100

Geometria EVADO 4.0

RozmiarS (17') 28"DM (17') 28"M (19') 28"DL (19') 28"L (21') 28"XL (23') 28"
Wzrost158-170158-170168-180168-180178-190188-200
Rozmiar kół28"28"28"28"28"28"
FS - Rozmiar ramy171719192123
ST - Długość rury podsiodłowej430430470480520570
TT - Efektywna długość górnej rury572560582575597612
HT - Długość główki ramy140140150150150160
SA - Kąt rury podsiodłowej737373737373
HA - Kąt główki ramy707070707070
CS - Długość tylnych widełek445445445445445445
WB - Baza kół107410621084107210991114
REACH385374395386410422
STACK610610610619610619
BBDROP505050505050

Oferujemy przesyłkę kurierską oraz odbiór złożonego roweru w punkcie:


Przesyłka kurierska do domu

0 zł Przesyłka kurierska do domu

Rower przygotowany do jazdy bezpłatnie dostarczymy do domu. Wystarczy przekręcić i przykręcić kierownicę oraz pedały. Uwaga! Do tego mogą być Ci potrzebne dwa proste narzędzia opisane tutaj. Nie wszystkie nasze modele są wyposażone w pedały - prosimy o sprawdzenie przed zakupem.

Dostawa na nastepny dzień roboczy licząc od dnia wysyłki.

Dostawa do punktu odbioru

0 zł Odbiór u naszego dealera

Zamów rower do naszego autoryzowanego salonu, a przygotujemy wybrany przez Ciebie model w 100% do jazdy. Wystarczy wsiąść i rozpocząć wycieczkę.

Wybierz ochronę, którą chcesz zamówić razem z produktem.

Rekomendowane produkty

EVADO 5.0
Turystyczne / CROSS / 2021
2 699
EVADO 3.0
Turystyczne / CROSS / 2021
1 849
EVADO 1.0
Turystyczne / CROSS / 2021
1 349
EVADO 2.0
Turystyczne / CROSS / 2021
1 549
EVADO 4.0
Turystyczne / CROSS / 2021
2 199
EVADO 6.0
Turystyczne / CROSS / 2021
3 299
Chcesz być na bieżąco?
Zapisz się i otrzymuj najświeższe informacje na temat nowych modeli marki KROSS, aktualnych promocji i sukcesów drużyny Kross Racing Team.
  • FORMY PŁATNOŚCI
    • BLIK, PayU, Leaselink BLIK, PayU, Leaselink
  • FORMY DOSTAWY
    • DHL, InPost, Odbiór w punkcie DHL, InPost, Odbiór w punkcie
  • USŁUGI
    • Dożywotnia gwarancja, serwis mobilny, raty 0% Dożywotnia gwarancja, serwis mobilny, raty 0%

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.