Każda rama KROSS objęta jest standardową 2-letnią gwarancją producenta. Możesz jednak przedłużyć ochronę ramy carbonowej i full suspension aż do 5 lat po zakupie. Czytaj więcej >
.

DARMOWA DOSTAWA

.
0/5

LEVEL TE

Cena
23 999
Oblicz ratę w BNP Paribas.
30lat
Wersje kolorystyczne:

czerwony / biały połysk

LEVEL TE

Proszę wybrać rozmiar

S (16") 29"
M (18") 29"
L (19") 29"
XL (21") 29"

KROSS LEVEL TE

Stworzony po to, żeby wygrywać. Stworzony przez naszych najlepszych inżynierów i projektantów. KROSS Level TE to rower górski mający wesprzeć zawodnika w walce o najwyższy stopień podium. Bez kompromisów, przy wykorzystaniu najlepszych komponentów dostępnych na rynku i w oparciu o najbardziej zaawansowane technologie z naszego portfolio. Ostatecznie, KROSS Level TE to rower MTB, który pomagała tworzyć Maja Włoszczowska. A tej Pani raczej nie trzeba nikomu przedstawiać.

KROSS Level TE 2021 to kontynuacja myśli przyświecającej nam przy projektowaniu poprzednich generacji tego roweru. To nie tylko nowy lakier położony na ramie –  poprawiliśmy wiele drobnych detali, które przekładają się na przyjemność oraz komfort płynące z jazdy.

Najwyższa półka rowerów

Kross Level TE wyposażyliśmy w grupę Shimano XTR w systemie 1x12 oraz karbonową korbę FSA SL-K. Do tego na wyposażeniu znajduje się amortyzator Rockshox i karbonowe komponenty FSA. Jako koła wybraliśmy 29 calowe, karbonowe DT Swiss XRC 1200 Spline, a na opony Mitas Scylla Top Design o szerokości 2,25”. W połączeniu z systemem tubeless umożliwiają one jazdę na niższym ciśnieniu, a przez to efektywniejsze i pewniejsze pokonywanie przeszkód. Ale o tym z pewnością już wiesz.

Sprawdzone rozwiązania, nowoczesne technologie

Carbon D84 SL to najlepszy rodzaj włókna węglowego dostępnego w naszych rowerach. Jest to niezwykle lekki materiał składający się dwóch rodzajów włókien – T800 i M40J, połączonych żywicą nanoalloy. Dzięki temu udało nam się uzyskać rower wyjątkowo sztywny i doskonale pochłaniający drgania. Ramy z tego materiału zostały stworzone dla wymagających zawodników, oczekujących od swojej maszyny pełnego posłuszeństwa. Amortyzator Rockshox SID Ultimate carbon to najwyższa półka amortyzatorów. Wielu recenzentów wspomina o tym, że jest tak czuły że wybiera nawet liście. A jeśli będziesz chciał go usztywnić to na kierownicy znajduje się manetka blokady amortyzatora. Dzięki temu na płaskim nie stracisz niezwykle ważnych watów.

Koła to najwyższa półka produktów DT Swiss – karbonowe XCR 1200 Spline o szerokości wewnętrznej 25 mm. Posiadają aerodynamiczne, spłaszczone szprychy. Przyśpieszają jak żadne inne koła oraz są wyznacznikiem jakości dla wszystkich wyścigowych kół. W połączeniu z oponami Mitas Scylla V75 o szerokości 2,25” są najlepszym, co może dostać kolarz górski. Całość tej wyliczanki kończą karbonowe komponenty włoskiego FSA oraz siodełko Fi’zi:k.

Rama i widelec

Wykończenie lakieru połysk
Materiał Ramy CARBON D84
WIDELEC ROCK SHOX SID ULTIMATE CBN RLC
Skok widelca 100mm
TYLNY AMORTYZATOR BRAK
Skok tylnego amortyzatora BRAK

Napęd

PRZERZUTKA PRZÓD BRAK
PRZERZUTKA TYŁ SHIMANO XTR M9100
MANETKI SHIMANO XTR M9100
KORBA FSA SL-K
Koronki 34T/175MM
KASETA / WOLNOBIEG SHIMANO XTR M9100
Zakres kasety / wolnobiegu 10-51T
ILOŚĆ PRZEŁOŻEŃ 12
SUPORT FSA BB392
ŁAŃCUCH SHIMANO M9100

Koła

PIASTA PRZÓD DT SWISS 15x110
PIASTA TYŁ DT SWISS 12x142
OBRĘCZE DT SWISS XRC 1200 CARBON
OPONY MITAS SCYLLA V75 29X2.25

Hamulce

HAMULEC PRZÓD SHIMANO XTR M9120
HAMULEC TYŁ SHIMANO XTR M9120
DŹWIGNIE HAMULCA SHIMANO XTR M9120
TARCZE HAMULCOWE SHIMANO RT800 (160)

Komponenty

KIEROWNICA FSA K-FORCE 760MM 31.8 DI2
WSPORNIK KIEROWNICY FSA K-FORCE 90MM/31,8/12°
SIODŁO F'IZI:K TUNDRA M3 CARBON
WSPORNIK SIODŁA FSA KFORCE SB0 27,2x400 CARBON
STERY FSA Orbit C-40-CF-ACB
CHWYTY KROSS SILKY
PEDAŁY BRAK

System e-bike

SILNIK BRAK
BATERIA BRAK
WYŚWIETLACZ BRAK

Informacje dodatkowe

Waga [kg] 9.700

Geometria LEVEL TE

RozmiarS (16') 29"M (18') 29"L (19') 29"XL (21') 29"
Wzrost165-174174-183183-190190-200
Rozmiar kół29"29"29"29"
FS - Rozmiar ramy16181920
ST - Długość rury podsiodłowej403440470520
TT - Efektywna długość górnej rury570590615630
HT - Długość główki ramy95100110120
SA - Kąt rury podsiodłowej74747474
HA - Kąt główki ramy69696969
CS - Długość tylnych widełek434434434434
WB - Baza kół1086110611321148
REACH397416438451
STACK602606616625
BBDROP57575757

Oferujemy przesyłkę kurierską oraz odbiór złożonego roweru w punkcie:


Przesyłka kurierska do domu

0 zł Przesyłka kurierska do domu

Rower przygotowany do jazdy bezpłatnie dostarczymy do domu. Wystarczy przekręcić i przykręcić kierownicę oraz pedały. Uwaga! Do tego mogą być Ci potrzebne dwa proste narzędzia opisane tutaj. Nie wszystkie nasze modele są wyposażone w pedały - prosimy o sprawdzenie przed zakupem.

Dostawa na nastepny dzień roboczy licząc od dnia wysyłki.

Dostawa do punktu odbioru

0 zł Odbiór u naszego dealera

Zamów rower do naszego autoryzowanego salonu, a przygotujemy wybrany przez Ciebie model w 100% do jazdy. Wystarczy wsiąść i rozpocząć wycieczkę.

Wybierz ochronę, którą chcesz zamówić razem z produktem.

Rekomendowane produkty

LEVEL 14.0
Górskie / MTB XC / 2021
11 999
LEVEL 8.0
Górskie / MTB XC / 2021
5 199
LEVEL TOKYO
Górskie / MTB XC / 2021
5 999
Earth 3.0 2019
Górskie / MTB XC / 2019
9 599
11 999
EARTH TE
Górskie / MTB XC / 2021
24 999
LEVEL 15.0
Górskie / MTB XC / 2020
15 999
EARTH 2.0
Górskie / MTB XC / 2021
8 499
LEVEL 4.0'21
Górskie / MTB XC / 2021
3 399
LEVEL 7.0 LADY
Górskie / MTB XC / 2021
4 799
Level R+
Górskie / MTB XC / 2015
9 399
19 999
Chcesz być na bieżąco?
Zapisz się i otrzymuj najświeższe informacje na temat nowych modeli marki KROSS, aktualnych promocji i sukcesów drużyny Kross Racing Team.
  • FORMY PŁATNOŚCI
    • BLIK, PayU, Leaselink BLIK, PayU, Leaselink
  • FORMY DOSTAWY
    • DHL, InPost, Odbiór w punkcie DHL, InPost, Odbiór w punkcie
  • USŁUGI
    • Dożywotnia gwarancja, serwis mobilny, raty 0% Dożywotnia gwarancja, serwis mobilny, raty 0%

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.