Menu

Produkt niedostępny
KOLEKCJA 2018
0/5

SOIL 3.0 2018

Oblicz ratę w BNP Paribas.
Oblicz ratę w Alior Bank.
30lat
Wersje kolorystyczne:

zielony / czarny mat

SOIL 3.0 2018
S 16" 27,5"
M 17" 27,5"
L 18" 27,5"
XL 19" 27,5"

Rower ścieżkowy KROSS Soil 3.0 to nasza propozycja roweru trail. Umożliwi ci on doskonałą zabawę podczas leśnych zjazdów, jednak w przeciwieństwie do rowerów downhillowych nie będziesz planował jazd biorąc pod uwagę tylko lokalne ułożenie wyciągów. Rower ścieżkowy to złoty środek pomiędzy wyścigowymi rowerami XC oraz przeznaczonymi głównie do zjadów rowerami Enduro i DH. Wsiadając na rower górski KROSS Soil 3.0 poznasz kolarstwo górskie z zupełnie innej strony i na nowo zakochasz się w ciągle rozrastającej się polskiej mapie singletracków. Jest to także jeden z najbardziej lubianych przez Maję Włoszczowską rowerów - lepszej rekomendacji chyba nie trzeba.


Osprzęt

KROSS Soil 3.0 to wysokiej jakości osprzęt SRAM GX Eagle działający w systemie 1x12. Oferuje on szeroki zakres przełożeń umożliwiający bezstresowe podjeżdżanie nawet pod najbardziej strome wzniesienia. Natomiast za bezpieczną drogę w dół odpowiadają hydrauliczne hamulce tarczowe SRAM Guide RS z tarczami 180 milimetrów. 

Żeby w pełni docenić uroki leśnych ścieżek oraz singletracków wyposażyliśmy KROSS Soil w wysokiej jakości amortyzator FOX Performance Elite FIT4 o skoku 130 milimetrów oraz tylny amortyzor Fox Performance Elite DPS. Dodatkowo na kierownicy znajduje się manetka blokady amortyzatora, usztywniająca go wtedy, kiedy najbardziej tego potrzebujesz. KROSS Soil 3.0 posiada także opuszczaną sztycę Rockshox Reverb dostosowaną do wybranego rozmiaru ramy.

Jako koła użyliśmy sprawdzone rozwiązanie DT SWISS M 1900 Spline w systemie boost i rozmiarze 27,5 cala. Znajdziesz na nich opony Schwalbe Nobby Nic Snakeskin Addix Speedgrip, które zapewnią ci przyczepność w każdych warunkach.


Technologie

KROSS Soil 3.0 został wykonany z aluminium superlite i w oparciu system Revo Virtual Suspension. Aluminium Superlite dzięki obróbce termicznej charakteryzuje się wysoką sztywnością i wytrzymałością na przeciążenia. A co najważniejsze, niską wagą. Dodatkowo, w najmniej narażonych miejscach rurki ramy są potrójnie cieniowane dla zmniejszenia jej masy.

Każda rama jest także poddawana procesowi hydroformowaniaPozwala nam to na uzyskanie lżejszych konstrukcji charakteryzujących się wyższą wytrzymałością oraz precyzją wykonania. Dzięki użyciu wody o wysokim ciśnieniu rama uzyskuje unikalny kształt oraz jest wzmocniona w miejscach, w których jest najbardziej narażona na uszkodzenia.

W ramie zastosowaliśmy wewnętrzne prowadzenie linek, dzięki czemu uzyskaliśmy estetyczną i elegancką ramę. Wewnętrzne prowadzenie linek pozwala także na łatwiejsze utrzymanie roweru w czystości oraz minimalizuje ryzyko zaczepienia linką o korzenie w terenie.

Sugerowany rozmiar ramy:

S: 162 – 170 cm M: 170 – 180 cm L: 180 – 187 cm XL: 187 – 197 cm

Rama i widelec

Wykończenie lakieru matowy

Geometria SOIL 3.0

RozmiarS (16') 29"M (17') 29"L (18') 29"XL (19') 29"
Wzrost162-170170-180180-187187-197
Rozmiar kół29"29"29"29"
FS - Rozmiar ramy16171819
ST - Długość rury podsiodłowej400440470490
TT - Efektywna długość górnej rury575600620645
HT - Długość główki ramy100100110120
SA - Kąt rury podsiodłowej75,575,575,475,3
HA - Kąt główki ramy67676767
CS - Długość tylnych widełek435435435435
WB - Baza kół1153117811981223
REACH419444460482
STACK606606615624
BBDROP32323232
Chcesz być na bieżąco?
Zapisz się i otrzymuj najświeższe informacje na temat nowych modeli marki KROSS, aktualnych promocji i sukcesów drużyny KROSS ORLEN Cycling Team.
  • FORMY PŁATNOŚCI
    • 2021-07-07 2021-07-07
  • FORMY DOSTAWY
    • Kurier, dealer, paczkomaty Kurier, dealer, paczkomaty
  • USŁUGI
    • Dożywotnia gwarancja, serwis mobilny, raty 0% Dożywotnia gwarancja, serwis mobilny, raty 0%
  • DOBIERZ ROWER

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.