Menu

Każda rama KROSS objęta jest standardową 2-letnią gwarancją producenta. Możesz jednak przedłużyć ochronę ramy carbonowej i full suspension aż do 5 lat po zakupie. Czytaj więcej >
Produkt niedostępny
KOLEKCJA 2018
.
0/5

LEVEL TE 2018

Oblicz ratę w BNP Paribas.
Oblicz ratę w Alior Bank.
30lat
Wersje kolorystyczne:

czerwony / biały / bordowy mat

LEVEL TE 2018
LEVEL TE 2018
29"

Rama i widelec

Wykończenie lakieru połysk

Rozmiar damski czy męski?

Wybrane modele KROSS występują w wersjach damskich i męskich. Jak odróżnić te wersje? Damskie rozmiary/ramy wyróżnione są w tabeli doboru ramy („Jak dobrać rozmiar ramy”) literą „D” poprzedzającą literę z rozmiarem i tak np. DM (17’) 28” oznacza rower dla Pań w rozmiarze M przy wielkości ramy 17 oraz kół 28 cali. Rozmiary bez poprzedzającej litery „D” zwykle oznaczają rozmiar męski lub (w zależności od modelu) uniwersalny (np. modele MTB/MTB XC i inne)

Jak czytać tabele z geometrią ram?

M (19’) 29" – taki zapis oznacza: M – rozmiar ramy wyrażony symbolem, 19’ – rozmiar ramy w calach, a wartość 29” oznacza średnicę koła (obręczy, opony, dętki) wyrażoną w także w calach (zwykle 26, 27,5 oraz 29 cali dla rowerów typu MTB oraz 28 cali dla trekkingowych, miejskich, czy szosowych)

Geometria LEVEL TE

RozmiarS (16') 29"M (18') 29"L (19') 29"XL (21') 29"
Wzrost165-174174-183183-190190-200
Rozmiar kół29"29"29"29"
FS - Rozmiar ramy16181921
ST - Długość rury podsiodłowej403440470520
TT - Efektywna długość górnej rury570590615630
HT - Długość główki ramy95100110120
SA - Kąt rury podsiodłowej74747474
HA - Kąt główki ramy69696969
CS - Długość tylnych widełek434434434434
WB - Baza kół1086110611321148
REACH397416438451
STACK602606616625
BBDROP57575757
Szer. kierownicy740740740760
Wspornik siodła400400400400
Dł. ramienia korby175175175175
Wspornik kierownicy80808090
Waga (kg)9,19,39,79,7

Rekomendowane produkty

EARTH 2.0
Górskie / MTB XC / 2023
10 999
EARTH 3.0
Górskie / MTB XC / 2023
17 999
LEVEL 8.0
Górskie / MTB XC / 2023
7 499
LEVEL 3.0 SR
Górskie / MTB XC / 2023
2 849
LEVEL 5.0
Górskie / MTB XC / 2023
4 299
LEVEL 5.0
Górskie / MTB XC / 2023
4 499
LEVEL 15.0
Górskie / MTB XC / 2023
15 999
Level 15.0
Górskie / MTB XC / 2023
15 999
LEVEL 1.0
Górskie / MTB XC / 2023
2 599
LEVEL 1.0
Górskie / MTB XC / 2023
2 599
Chcesz być na bieżąco?
Zapisz się i otrzymuj najświeższe informacje na temat nowych modeli marki KROSS, aktualnych promocji i sukcesów drużyny KROSS ORLEN Cycling Team.
  • FORMY PŁATNOŚCI
    • 2021-07-07 2021-07-07
  • FORMY DOSTAWY
    • Kurier, dealer, paczkomaty Kurier, dealer, paczkomaty
  • USŁUGI
    • Dożywotnia gwarancja, serwis mobilny, raty 0% Dożywotnia gwarancja, serwis mobilny, raty 0%
  • DOBIERZ ROWER

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.