Menu

Każda rama KROSS objęta jest standardową 2-letnią gwarancją producenta. Możesz jednak przedłużyć ochronę ramy stalowej lub aluminiowej dożywotnio. Czytaj więcej >
Produkt niedostępny
KOLEKCJA 2018
.
0/5

Lea 3.0 2018

Oblicz ratę w BNP Paribas.
Oblicz ratę w Alior Bank.
30lat
Wersje kolorystyczne:

biały / fioletowy połysk

Lea 3.0 2018
Lea 3.0 2018
26"
26"
S (17") 27"
S (17") 27"
S (17") 27"

Rama i widelec

Wykończenie lakieru połysk

Rozmiar damski czy męski?

Wybrane modele KROSS występują w wersjach damskich i męskich. Jak odróżnić te wersje? Damskie rozmiary/ramy wyróżnione są w tabeli doboru ramy („Jak dobrać rozmiar ramy”) literą „D” poprzedzającą literę z rozmiarem i tak np. DM (17’) 28” oznacza rower dla Pań w rozmiarze M przy wielkości ramy 17 oraz kół 28 cali. Rozmiary bez poprzedzającej litery „D” zwykle oznaczają rozmiar męski lub (w zależności od modelu) uniwersalny (np. modele MTB/MTB XC i inne)

Jak czytać tabele z geometrią ram?

M (19’) 29" – taki zapis oznacza: M – rozmiar ramy wyrażony symbolem, 19’ – rozmiar ramy w calach, a wartość 29” oznacza średnicę koła (obręczy, opony, dętki) wyrażoną w także w calach (zwykle 26, 27,5 oraz 29 cali dla rowerów typu MTB oraz 28 cali dla trekkingowych, miejskich, czy szosowych)

Geometria LEA 3.0

RozmiarDXXS (13') 26"DXS (15') 26"DXS (15') 27,5"DS (17') 27,5"DM (19') 27,5"
Wzrost137-147147-157157-162162-168168-178
Rozmiar kół26"26"27,5"27,5"27,5"
FS - Rozmiar ramy1315151719
ST - Długość rury podsiodłowej330381380430480
TT - Efektywna długość górnej rury530545560570580
HT - Długość główki ramy115125125135145
SA - Kąt rury podsiodłowej72,572,57372,572,5
HA - Kąt główki ramy7070707070
CS - Długość tylnych widełek430430435435435
WB - Baza kół10151031104310481058
REACH349361374375382
STACK574584609619628
BBDROP3535353535
Szer. kierownicy640640660660660
Wspornik siodła350350350350350
Dł. ramienia korby170170170170170
Wspornik kierownicy6075757590
Waga (kg)13,713,814,414,514,5

Rekomendowane produkty

LEA 1.0
Górskie / MTB WOMAN / 2023
1 699
LEA 6.0
Górskie / MTB WOMAN / 2023
2 999
LEA 3.0
Górskie / MTB WOMAN / 2023
2 399
LEA 3.0
Górskie / MTB WOMAN / 2023
2 399
LEA 1.0
Górskie / MTB WOMAN / 2023
1 699
LEA 5.0
Górskie / MTB WOMAN / 2023
2 699
LEA 8.0 SR
Górskie / MTB WOMAN / 2023
3 799
LEA 2.0 SR
Górskie / MTB WOMAN / 2023
2 099
LEA 5.0 SR
Górskie / MTB WOMAN / 2023
2 699
LEA 5.0 SR
Górskie / MTB WOMAN / 2023
2 699
Chcesz być na bieżąco?
Zapisz się i otrzymuj najświeższe informacje na temat nowych modeli marki KROSS, aktualnych promocji i sukcesów drużyny KROSS ORLEN Cycling Team.
  • FORMY PŁATNOŚCI
    • 2021-07-07 2021-07-07
  • FORMY DOSTAWY
    • Kurier, dealer, paczkomaty Kurier, dealer, paczkomaty
  • USŁUGI
    • Dożywotnia gwarancja, serwis mobilny, raty 0% Dożywotnia gwarancja, serwis mobilny, raty 0%
  • DOBIERZ ROWER

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.