Produkt niedostępny

DARMOWA DOSTAWA

KOLEKCJA 2021
0/5

TRANS 8.0

Cena
3 299
Oblicz ratę w BNP Paribas.
30lat
Wersje kolorystyczne:

turkusowy / czarny połysk

TRANS 8.0
TRANS 8.0
Powiadom o dostępności

KROSS TRANS 8.0

Jeśli lubisz jeździć na rowerze i szukasz komfortowej maszyny na dojazdy do pracy to KROSS Trans 8.0 jest rowerem idealnym dla Ciebie. Sprawdzi się także w trakcie weekendowych wycieczek czy na długich wyprawach. Rama z obniżonym przekrokiem i stworzona specjalnie na potrzeby tego roweru geometria zapewnia niesamowity komfort jazdy. Dzięki specjalnie wzmocnionemu bagażnikowi na KROSS Trans 8.0 przewieziesz nawet ciężki bagaż. Nie straszna Ci będzie również pogoda, bo nasz system pełnych błotników ochroni Twoją odzież przed błotem tryskającym spod opon.

Dostosowany do Twoich potrzeb

W KROSS Trans 8.0 zamontowaliśmy wysokiej jakości hydrauliczne hamulce tarczowe Shimano MT200, które zapewnią ci dużą siłę hamowania zarówno na asfalcie, jak i na leśnej ścieżce. Opony Schwalbe Silento o szerokości 42 milimetry pozwalają na stosowanie roweru w praktycznie każdych warunkach atmosferycznych, a także zapewnią długą eksploatację. Ponadto wyposażony jest on w wysokiej jakości napęd składający się z komponentów Shimano. Dzięki zastosowaniu tylnej przerzutki Shimano Deore oraz przedniej Acera udało nam się uzyskać aż 27 przełożeń, które ułatwią pokonywanie stromych wzniesień oraz rozwinięcie wysokiej prędkości na płaskich odcinkach drogi. KROSS Trans 8.0 posiada także amortyzowany widelec SR Suntour Nex HLO , który dzięki skoku wynoszącemu 63 milimetry ułatwi jazdę po nierównościach oraz zapewni komfort w trakcie jazdy po nawierzchni, która lata świetności ma już dawno za sobą.

Idealny na każdy dzień

Rama Kross Trans 8.0 została wykonana z aluminium performance. Jest to specjalny stop aluminium performance 6061, dzięki czemu rower jest sztywny i odporny na złamania. Jednocześnie, jest to stosunkowo lekki materiał, który może zaskoczyć niejednego rowerzystę swoimi właściwościami.Ponadto rama jest malowana proszkowo, co przekłada się na trwałość malowania oraz jego odporność na uszkodzenia mechaniczne. Zintegrowane z rowerem oświetlenie ułatwi jazdę po zmroku, a wysokiej jakości siodełko Selle Royal zachwyci Cię komfortem jaki zaoferuje Ci w trakcie pokonywania długich tras.

Rama i widelec

Wykończenie lakieru matowy
Materiał Ramy ALUMINIUM PERFORMANCE
WIDELEC SR SUNTOUR NEX HLO
Skok widelca 63mm
TYLNY AMORTYZATOR BRAK
Skok tylnego amortyzatora BRAK

Napęd

PRZERZUTKA PRZÓD SHIMANO ACERA T3000
PRZERZUTKA TYŁ SHIMANO DEORE M592
MANETKI SHIMANO ACERA M3000
KORBA SHIMANO ACERA T3010
Koronki 48T-36T-26T/170MM
KASETA / WOLNOBIEG SHIMANO HG200
Zakres kasety / wolnobiegu 11-32T
ILOŚĆ PRZEŁOŻEŃ 27
SUPORT FP-B902
ŁAŃCUCH SHIMANO HG53

Koła

PIASTA PRZÓD SHIMANO DH3D37
PIASTA TYŁ SHIMANO DEORE M6000
OBRĘCZE KROSS
OPONY SCHWALBE SILENTO 42-622

Hamulce

HAMULEC PRZÓD SHIMANO MT200
HAMULEC TYŁ SHIMANO MT200
DŹWIGNIE HAMULCA SHIMANO MT200
TARCZE HAMULCOWE SHIMANO RT10 (160)

Komponenty

KIEROWNICA STEEL 600MM
WSPORNIK KIEROWNICY ALUMINIUM 100MM REG.
SIODŁO SELLE ROYAL
WSPORNIK SIODŁA ALUMINIUM 27,2x350
STERY FP-H813PL 1-1/8"
CHWYTY KROSS GRIPEN

System e-bike

SILNIK BRAK
BATERIA BRAK
WYŚWIETLACZ BRAK

Geometria TRANS 8.0

RozmiarS (17') 28"DM (17') 28"M (19') 28"DL (19') 28"L (21') 28"XL (23') 28"
Wzrost158-170158-170168-180168-180178-190188-200
Rozmiar kół28"28"28"28"28"28"
FS - Rozmiar ramy171719192123
ST - Długość rury podsiodłowej430430480480530580
TT - Efektywna długość górnej rury560560570570585600
HT - Długość główki ramy140140140140140160
SA - Kąt rury podsiodłowej747474747474
HA - Kąt główki ramy707070707070
CS - Długość tylnych widełek460460460460460460
WB - Baza kół10841084,11093,91093,9108,61125,3
REACH385385385395410419,6
STACK610610,1610,1610,1610,1628,9
BBDROP606060606060

Oferujemy przesyłkę kurierską oraz odbiór złożonego roweru w punkcie:


Przesyłka kurierska do domu

0 zł Przesyłka kurierska do domu

Rower przygotowany do jazdy bezpłatnie dostarczymy do domu. Wystarczy przekręcić i przykręcić kierownicę oraz pedały. Uwaga! Do tego mogą być Ci potrzebne dwa proste narzędzia opisane tutaj. Nie wszystkie nasze modele są wyposażone w pedały - prosimy o sprawdzenie przed zakupem.

Dostawa na nastepny dzień roboczy licząc od dnia wysyłki.

Dostawa do punktu odbioru

0 zł Odbiór u naszego dealera

Zamów rower do naszego autoryzowanego salonu, a przygotujemy wybrany przez Ciebie model w 100% do jazdy. Wystarczy wsiąść i rozpocząć wycieczkę.

Wybierz ochronę, którą chcesz zamówić razem z produktem.

Rekomendowane produkty

TRANS 3.0
Turystyczne / TREKKING / 2021
1 999
TRANS 4.0
Turystyczne / TREKKING / 2021
2 399
TRANS 1.0 SR
Turystyczne / TREKKING / 2021
1 349
TRANS 2.0 SR
Turystyczne / TREKKING / 2021
1 549
TRANS 5.0
Turystyczne / TREKKING / 2021
2 799
Chcesz być na bieżąco?
Zapisz się i otrzymuj najświeższe informacje na temat nowych modeli marki KROSS, aktualnych promocji i sukcesów drużyny Kross Racing Team.
  • FORMY PŁATNOŚCI
    • BLIK, PayU, Leaselink BLIK, PayU, Leaselink
  • FORMY DOSTAWY
    • DHL, InPost, Odbiór w punkcie DHL, InPost, Odbiór w punkcie
  • USŁUGI
    • Dożywotnia gwarancja, serwis mobilny, raty 0% Dożywotnia gwarancja, serwis mobilny, raty 0%

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.