Menu

Każda rama KROSS objęta jest standardową 2-letnią gwarancją producenta. Możesz jednak przedłużyć ochronę ramy stalowej lub aluminiowej dożywotnio. Czytaj więcej >
KOLEKCJA 2023
.
5/5

Trans 1.0

Cena
1 699
Oblicz ratę w Alior Bank.
Oblicz ratę w Santander Bank.
30lat
Wybierz rozmiar:
L (21") 28"
M (19") 28"
Wersje kolorystyczne:

szary / czarny połysk

Trans 1.0
Trans 1.0
Trans 1.0 SK
Trans 1.0
Trans 1.0

Ta wersja kolorystyczna nie jest dostępna w Twoim rozmiarze. Wybierz inną wersję lub zapisz się na powiadomienie o dostępności.

Proszę wybrać rozmiar

Kross Trans 1.0

Kross Trans 1.0 tokomfort i łatwość w przemieszczaniu się. Wygodna rama, bagażnik, oświetlenie oraz błotniki zapewniają uniwersalność roweru. Sprawdzi się on zarówno w rekreacyjnym jeżdżeniu po leśnych ścieżkach jak i w mieście. Dzięki zastosowanej geometrii możesz zająć wyprostowaną pozycję na rowerze, która zwiększy wygodę przy dłuższych wycieczkach za miasto. 

Osprzęt

Model Trans 1.0 wyposażyliśmy w hamulce V-brake, które gwarantują dobrą jakość hamowania. Komponenty marki Shimano zapewnią Ci dostosowanie przełożeń przerzutek, odpowiednio do terenu po jakim się poruszasz.

Technologie

W rowerze zamontowaliśmy tylny bagażnik stworzony dzięki technologii Hi-Strenght carry rack, dzięki czemu bezpiecznie przewieziesz ciężki bagaż. Rama Kross Trans 1.0 została wykonana z aluminium performance. Jest to specjalny stop aluminium performance 6061, dzięki czemu rower jest sztywny i odporny na mikropęknięcia. Jednocześnie, jest to stosunkowo lekki materiał, który może zaskoczyć niejednego rowerzystę swoimi właściwościami.

Ponadto rama jest malowanaproszkowo, co przekłada się na trwałość malowania oraz jego odpornośćnauszkodzeniamechaniczne.

Rama i widelec

Materiał Ramy ALUMINIUM 6061
WIDELEC HL CORP 120E
Skok widelca 30mm
TYLNY AMORTYZATOR BRAK
SKOK TYLNEGO AMORTYZATORA BRAK
Wykończenie lakieru połysk
Kolor ramy szary

Napęd

PRZERZUTKA PRZÓD SHIMANO TOURNEY TY510
PRZERZUTKA TYŁ SHIMANO TOURNEY TY300
MANETKI SHIMANO EF41
KORBA LANXI
KORONKI 48T-38T-28T/170MM
KASETA / WOLNOBIEG SHIMANO TOURNEY MF-TZ500
ZAKRES KASETY/WOLNOBIEGU 14-28T
ILOŚĆ PRZEŁOŻEŃ 21
SUPORT FP-B902
ŁAŃCUCH YBN S50

Koła

PIASTA PRZÓD GL-B01F
PIASTA TYŁ GL-B01R
OBRĘCZE KROSS ALUMINIUM 622X19
OPONY WANDA P1024 28X1,5

Hamulce

HAMULEC PRZÓD V-BRAKE
HAMULEC TYŁ V-BRAKE
DŹWIGNIE HAMULCA SHIMANO TOURNEY ST-EF41
TARCZE HAMULCOWE BRAK
Tarcze hamulcowe tył BRAK

Komponenty

KIEROWNICA STAL 610mm
WSPORNIK KIEROWNICY ALUMINIUM 110
SIODŁO YIBOTONG YBT-K607
STERY FP-H815 O1-1/8"
CHWYTY KROSS GRIPPEN
PEDAŁY FP-804

System e-bike

SILNIK BRAK
BATERIA BRAK
WYŚWIETLACZ BRAK

Informacje dodatkowe

Waga [kg] M - ok. 15,68, L - ok. 15,88

Rozmiar damski czy męski?

Wybrane modele KROSS występują w wersjach damskich i męskich. Jak odróżnić te wersje? Damskie rozmiary/ramy wyróżnione są w tabeli doboru ramy („Jak dobrać rozmiar ramy”) literą „D” poprzedzającą literę z rozmiarem i tak np. DM (17’) 28” oznacza rower dla Pań w rozmiarze M przy wielkości ramy 17 oraz kół 28 cali. Rozmiary bez poprzedzającej litery „D” zwykle oznaczają rozmiar męski lub (w zależności od modelu) uniwersalny (np. modele MTB/MTB XC i inne)

Jak czytać tabele z geometrią ram?

M (19’) 29" – taki zapis oznacza: M – rozmiar ramy wyrażony symbolem, 19’ – rozmiar ramy w calach, a wartość 29” oznacza średnicę koła (obręczy, opony, dętki) wyrażoną w także w calach (zwykle 26, 27,5 oraz 29 cali dla rowerów typu MTB oraz 28 cali dla trekkingowych, miejskich, czy szosowych)

Geometria TRANS 1.0

RozmiarS (17') 28"M (19') 28"L (21') 28"XL (23') 28"
Wzrost158-170168-180178-190188-200
Rozmiar kół28"28"28"28"
FS - Rozmiar ramy17192123
ST - Długość rury podsiodłowej432482533583
TT - Efektywna długość górnej rury560570585600
HT - Długość główki ramy140140140160
SA - Kąt rury podsiodłowej70707073
HA - Kąt główki ramy74747370
CS - Długość tylnych widełek460460460460
WB - Baza kół1084109410971114
REACH385395397407
STACK610610614633
BBDROP60606060
Szer. kierownicy600600600600
Wspornik siodła350350350350
Dł. ramienia korby170170170170
Wspornik kierownicy90110110110
Waga (kg)15,7915,6815,8815,88

Rozmiar damski czy męski?

Wybrane modele KROSS występują w wersjach damskich i męskich. Jak odróżnić te wersje? Damskie rozmiary/ramy wyróżnione są w tabeli doboru ramy („Jak dobrać rozmiar ramy”) literą „D” poprzedzającą literę z rozmiarem i tak np. DM (17’) 28” oznacza rower dla Pań w rozmiarze M przy wielkości ramy 17 oraz kół 28 cali. Rozmiary bez poprzedzającej litery „D” zwykle oznaczają rozmiar męski lub (w zależności od modelu) uniwersalny (np. modele MTB/MTB XC i inne)

Jak czytać tabele z geometrią ram?

M (19’) 29" – taki zapis oznacza: M – rozmiar ramy wyrażony symbolem, 19’ – rozmiar ramy w calach, a wartość 29” oznacza średnicę koła (obręczy, opony, dętki) wyrażoną w także w calach (zwykle 26, 27,5 oraz 29 cali dla rowerów typu MTB oraz 28 cali dla trekkingowych, miejskich, czy szosowych)

Geometria Trans 1.0

RozmiarM (19') 28"L (21') 28"
Wzrost168-180178-190
Rozmiar kół28"28"
FS - Rozmiar ramy1921
ST - Długość rury podsiodłowej480530
TT - Efektywna długość górnej rury570585
HT - Długość główki ramy140140
SA - Kąt rury podsiodłowej7474
HA - Kąt główki ramy7070
CS - Długość tylnych widełek460460
WB - Baza kół10941109
REACH395410
STACK610610
BBDROP6060
Szer. kierownicy610610
Wspornik siodła350350
Dł. ramienia korby170170
Wspornik kierownicy110110
Waga (kg)ok. 15,68ok. 15,88

Oferujemy przesyłkę kurierską oraz odbiór złożonego roweru w punkcie:


Przesyłka kurierska do domu

0 zł Przesyłka kurierska do domu

Rower przygotowany do jazdy bezpłatnie dostarczymy do domu. Wystarczy przekręcić i przykręcić jedynie trzy elementy: kierownicę, siodełko oraz pedały. Uwaga! Do tego mogą być Ci potrzebne dwa proste narzędzia opisane tutaj. Nie wszystkie nasze modele są wyposażone w pedały - prosimy o sprawdzenie przed zakupem.

Dostawa na nastepny dzień roboczy licząc od dnia wysyłki.

Dostawa do punktu odbioru

0 zł Odbiór u naszego dealera

Zamów rower do naszego autoryzowanego salonu, a przygotujemy wybrany przez Ciebie model w 100% do jazdy. Wystarczy wsiąść i rozpocząć wycieczkę.

Program powszechnej ochrony roweru i rowerzysty w PZU już od 58 zł za sezon!
Program składa się z czterech elementów:

Casco

Ubezpieczenie od kradzieży lub zniszczenia roweru

OC

Pokrycie szkód majątkowych wyrządzonych osobom trzecim - osobowych jak i rzeczowych

NNW

Odszkodowanie za doznany uraz podczas jazdy na rowerze

Bagaż

Pokrycie strat związanych ze zniszczeniem lub utratą bagażu

Ochrona
roweru

Obejmuje wszystkie rodzaje rowerów, w tym elektryczne, triathlonowe a także składaki. Ubezpieczycie wypłaci odszkodowanie nawet do 20 tys. zł w razie:
- kradzieży, także z ulicy, (warunkiem jest przypięcie roweru) oraz pomieszczeń zamkniętych na klucz w tym także podziemnych parkingów,
- uszkodzenia lub zniszczenia roweru,
- dodatkowo można ubezpieczyć także bagaż.

Ochrona
rowerzysty

Obejmuje następstwa nieszczęśliwych wypadków podczas jazdy rowerem. PZU wypłaci odszkodowanie w razie trwałego uszczerbku na zdrowiu nawet do sumy 200 tys. zł.

Polisa chroni także finanse rowerzysty. W ramach polisy OC ubezpieczyciel wypłaci osobie trzeciej odszkodowanie, nawet do sumy 200 tys. zł, jeśli ubezpieczony wyrządził jej szkodę.

Assistance - razem z ubezpieczeniem rowerzysta otrzyma od nas pakiet usług pomocowych. PZU zorganizuje np. wizytę domową lekarza czy osobę, która zrobi zakupy czy zaopiekuje się zwierzętami.

Rekomendowane produkty

Evado 2.0
Turystyczne / CROSS / 2023
1 999
Trans 2.0
Turystyczne / TREKKING / 2023
1 999
Trans 2.0 damski
Turystyczne / TREKKING / 2023
1 999
Trans 2.0 damski
Turystyczne / TREKKING / 2023
1 999
Trans 2.0 damski
Turystyczne / TREKKING / 2023
1 999
TRANS 2.0
Turystyczne / TREKKING / 2023
1 999
TRANS 3.0 damski
Turystyczne / TREKKING / 2023
2 499
TRANS 3.0
Turystyczne / TREKKING / 2023
2 499
TRANS 3.0
Turystyczne / TREKKING / 2023
2 499
TRANS 4.0 damski
Turystyczne / TREKKING / 2023
2 999
Chcesz być na bieżąco?
Zapisz się i otrzymuj najświeższe informacje na temat nowych modeli marki KROSS, aktualnych promocji i sukcesów drużyny KROSS ORLEN Cycling Team.
  • FORMY PŁATNOŚCI
    • 2021-07-07 2021-07-07
  • FORMY DOSTAWY
    • Kurier, dealer, paczkomaty Kurier, dealer, paczkomaty
  • USŁUGI
    • Dożywotnia gwarancja, serwis mobilny, raty 0% Dożywotnia gwarancja, serwis mobilny, raty 0%
  • DOBIERZ ROWER

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.