Menu

Każda rama KROSS objęta jest standardową 2-letnią gwarancją producenta. Możesz jednak przedłużyć ochronę ramy stalowej lub aluminiowej dożywotnio. Czytaj więcej >
NOWOŚĆ
KOLEKCJA 2024
.
RATY 20x0%
0/5

Vento 2.0

Cena
3 499
Oblicz ratę w Alior Bank.
Oblicz ratę w Santander Bank.
30lat
Wybierz rozmiar:
S (20") 28"
M (21") 28"
XS (19") 28"
L (22") 28"
XL (23") 28"
Wersje kolorystyczne:

szary / srebrny połysk

Vento 2.0

Ta wersja kolorystyczna nie jest dostępna w Twoim rozmiarze. Wybierz inną wersję lub zapisz się na powiadomienie o dostępności.

Proszę wybrać rozmiar

Twój rozmiar jest niedostępny?

Powiadom o dostępności

  • Wewnętrzne prowadzenie kabli wydłuża żywotność linek i pancerzy chroniąc je przed błotem, piachem czy deszczem.
  • W celu maksymalnej ochrony naszych ram stworzyliśmy system wymiennych haków, które w razie uszkodzenia można łatwo i szybko wymienić. Aby ograniczyć możliwość uszkodzenia ramy do minimum gwinty umieszczamy na haku lub na specjalnej nakrętce.
  • Sposób malowania polegający na nakładaniu naelektryzowanych cząstek farby proszkowej na aluminium, które wymagają obróbki termicznej. Po spieczeniu powierzchnia lakieru tworzy idealnie gładką powłokę wyjątkowo odporną na uszkodzenia mechaniczne.
logotyp na ramę dla rowerów szosowych kross

Rowery szosowe Kross to perfekcyjne połączenie aerodynamiki, lekkości i szybkości, idealne do pokonywania długich dystansów na asfaltowych drogach. Z zaawansowanymi ramami, wysokowydajnymi komponentami i precyzyjnymi hamulcami, rowery szosowe Kross oferują entuzjastom jazdy po szosach niezrównane doświadczenia.

 Rower szosowy KROSS Vento 2.0 na aluminiowej ramie w kolorze szarym wyposażony w osprzęt Shimano

KROSS VENTO 2.0

KROSS Vento 2.0 to uniwersalny rower szosowy, który można wykorzystywać zarówno do celów sportowych jak i do szybkiego przemieszczania się po mieście. Sprawdzony osprzęt i rozwiązania stawiające na komfort sprawią, że z pewnością zakosztujesz radości płynącej z kolarstwa szosowego.

 Tylna ośmiorzędowa przerzutka Shimano Claris R2000 oraz hamulce v-brake Tektro R315 w rowerze szosowym KROSS Vento 2.0

Wysokiej klasy osprzęt

KROSS Vento 2.0 został wyposażony w sprawdzony osprzęt Shimano, który gwarantuje precyzyjną pracę podczas długich przebiegów. Tylna przerzutka z grupy Claris zapewnia szybką i bezproblemową zmianę biegów, a napęd w systemie 2x8 z szerokim zakresem kasety oferuje szybką jazdę po płaskich odcinkach trasy oraz komfortową wspinaczkę na trudnych podjazdach.
Za pewne i przewidywalne hamowanie odpowiadają hamulce v-brake Tektro, które oferują wysoką siłę hamowania niezależnie od aktualnych warunków atmosferycznych. Są lżejsze, dużo prostsze i tańsze w eksploatacji niż hamulce tarczowe, a również potrafią skutecznie zatrzymać rower.

 Aluminiowa rama, sztywny carbonowy widelec oraz opony Mitas w rowerze szosowym KROSS Vento 2.0

Technologie na długie trasy

Rama KROSS Vento 2.0 została wykonana z aluminium 6061. Ten specjalny stop aluminium sprawia, że rower jest sztywny i odporny na złamania. Jednocześnie, jest to stosunkowo lekki materiał, który może zaskoczyć niejednego rowerzystę swoimi właściwościami. Rama jest malowana proszkowo, co przekłada się na trwałość malowania oraz odporność lakieru na uszkodzenia mechaniczne. Dla poprawy komfortu zamontowaliśmy widelec z carbonu, który zapewnia świetne tłumienie oraz niską wagę.
Przy projektowaniu ramy postanowiliśmy wyposażyć ją w wewnętrzne prowadzenie linek, dzięku czemu rower wygląda estetycznie i schludnie. Ten system prowadzenia linek pozwolił nam także na zmniejszenie ryzyka zerwania linki w trakcie jazdy.
Aby zapewnić najlepsze wrażenia z jazdy, KROSS Vento 2.0 został wyposażony w opony Mitas o szerokości 25 mm, które doskonale sprawdzą się w każdych warunkach. Do tego dochodzi zaprojektowane z myślą o rowerach szosowych siodło oraz owijka, gwarantujące komfort jazdy nawet podczas dłuższych tras.


Rama i widelec

Materiał Ramy ALUMINIUM LITE
WIDELEC CARBON
Skok widelca BRAK
TYLNY AMORTYZATOR BRAK
SKOK TYLNEGO AMORTYZATORA BRAK
Wykończenie lakieru połysk
Kolor ramy szary

Napęd

PRZERZUTKA PRZÓD SHIMANO CLARIS R2000
PRZERZUTKA TYŁ SHIMANO CLARIS R2000
MANETKI SHIMANO CLARIS R2000
KORBA SHIMANO CLARIS R2000
KORONKI 50T-34T/170MM
KASETA / WOLNOBIEG SHIMANO HG50
ZAKRES KASETY/WOLNOBIEGU 12-28T
ILOŚĆ PRZEŁOŻEŃ 16
SUPORT SHIMANO RS501
ŁAŃCUCH SHIMANO HG40

Koła

PIASTA PRZÓD SHIMANO SORA RS300
PIASTA TYŁ SHIMANO SORA RS300
OBRĘCZE ALEXRIMS AT470
OPONY WANDA W3111 700X35C

Hamulce

HAMULEC PRZÓD TEKTRO R315
HAMULEC TYŁ SHIMANO CLARIS R2000
DŹWIGNIE HAMULCA SHIMANO CLARIS R2000
TARCZE HAMULCOWE BRAK
Tarcze hamulcowe tył BRAK

Komponenty

KIEROWNICA ALUMINIUM 400 MM 31.8
WSPORNIK KIEROWNICY ALUMINIUM 80MM/31,8/7°
SIODŁO KROSS
WSPORNIK SIODŁA ALUMINIUM 27,2X350MM
STERY FSA NO.42/ACB 1-1/8"
CHWYTY KROSS EVA
PEDAŁY BRAK

System e-bike

SILNIK BRAK
BATERIA BRAK
WYŚWIETLACZ BRAK

Informacje dodatkowe

Waga [kg] ok. 10

Rozmiar damski czy męski?

Wybrane modele KROSS występują w wersjach damskich i męskich. Jak odróżnić te wersje? Damskie rozmiary/ramy wyróżnione są w tabeli doboru ramy („Jak dobrać rozmiar ramy”) literą „D” poprzedzającą literę z rozmiarem i tak np. DM (17’) 28” oznacza rower dla Pań w rozmiarze M przy wielkości ramy 17 oraz kół 28 cali. Rozmiary bez poprzedzającej litery „D” zwykle oznaczają rozmiar męski lub (w zależności od modelu) uniwersalny (np. modele MTB/MTB XC i inne)

Jak czytać tabele z geometrią ram?

M (19’) 29" – taki zapis oznacza: M – rozmiar ramy wyrażony symbolem, 19’ – rozmiar ramy w calach, a wartość 29” oznacza średnicę koła (obręczy, opony, dętki) wyrażoną w także w calach (zwykle 26, 27,5 oraz 29 cali dla rowerów typu MTB oraz 28 cali dla trekkingowych, miejskich, czy szosowych)

Geometria Vento 2.0

RozmiarXS (19') 28"S (20') 28"M (21') 28"L (22') 28"XL (23') 28"
Wzrost154- 164162-172170-180178-188186-198
Rozmiar kół28"28"28"28"28"
FS - Rozmiar ramy1920212223
ST - Długość rury podsiodłowej470500530560590
TT - Efektywna długość górnej rury516543554573585
HT - Długość główki ramy140160175195205
SA - Kąt rury podsiodłowej7473,573,57373
HA - Kąt główki ramy71,572,572,57373
CS - Długość tylnych widełek415415415415415
WB - Baza kół979992100310121024
REACH362377384391400
STACK537560574595604
BBDROP7070707070
Szer. kierownicy400400420420440
Wspornik siodła350350350350350
Dł. ramienia korby170170175175175
Wspornik kierownicy8090100110110
Waga (kg)9,979,9910,0510,110,14

Oferujemy przesyłkę kurierską oraz odbiór złożonego roweru w punkcie:


Przesyłka kurierska do domu

0 zł Przesyłka kurierska do domu

Rower przygotowany do jazdy bezpłatnie dostarczymy do domu. Wystarczy przekręcić i przykręcić jedynie trzy elementy: kierownicę, siodełko oraz pedały. Uwaga! Do tego mogą być Ci potrzebne dwa proste narzędzia opisane tutaj. Nie wszystkie nasze modele są wyposażone w pedały - prosimy o sprawdzenie przed zakupem.

Dostawa na nastepny dzień roboczy licząc od dnia wysyłki.

Dostawa do punktu odbioru

49 zł Odbiór u naszego dealera

Zamów rower do naszego autoryzowanego salonu, a przygotujemy wybrany przez Ciebie model w 100% do jazdy. Wystarczy wsiąść i rozpocząć wycieczkę.

Przesyłka kurierska do domu

249 zł Przesyłka paletowa - rower złożony na 100%

Dostawa na palecie roweru gotowego do jazdy. Zdejmij go z palety i ruszaj w trasę. Nie wszystkie nasze modele są wyposażone w pedały - prosimy o sprawdzenie przed zakupem.

W przypadku rowerów o wartości 14999zł dostawa jest bezpłatna.

Dostawa na nastepny dzień roboczy licząc od dnia wysyłki.

Ubezpieczenie rowerów Kross w Compensie online w 30 sekund. Szosa? Gravel? Full? Pamiętaj o ochronie. Polisę możesz nabyć 7 dni od zakupu!
Dlaczego warto?

Brak udziału własnego

W ubezpieczeniu Compensy nie ma udziału własnego w sytuacji szkody

Atrakcyjne warunki

Odszkodowanie wyliczamy zawsze w oparciu o wartość Twojego roweru z dnia jego zakupu.

Suma ubezpieczenia

Częściowe naprawy lub wypłaty odszkodowań nie pomniejszają sumy ubezpieczenia

Składka

Koszt ubezpieczenia roweru zależy wyłącznie od jego wartości. Dla roweru o wartości 2.000 zł składka roczna to 112zł.

Kradzież
i rabunek

Ubezpieczenie działa w następujących przypadkach:
- Kradzież roweru z ulicy, np. ze stojaka, do którego jest przypięty rower,
- Rabunek na ulicy w sytuacji zagrożenia pobiciem,
- Włamanie do komórki lokatorskiej, rowerowni, piwnicy, mieszkania lub z balkonu.
- Kradzież po wypadku drogowym z udziałem rowerzysty.

Uszkodzenie

- Gdy nieumyślne uszkodzisz rower w trakcie jazdy, np. stracisz równowagę i przewrócisz się wraz z rowerem.

- Gdy uszkodzisz rower w wypadku drogowym, np. zderzysz się z innym rowerzystą lub innym pojazdem.

- Gdy rower zostanie uszkodzony przez kogoś na ulicy.

Rekomendowane produkty

ESKER 7.0
GRAVEL 2024
9 999
Esker 4.0
GRAVEL 2024
5 699
Vento 2.0
Szosowe / ROAD / 2023
3 299
Vento DSC 4.0
Szosowe / ROAD / 2023
5 499
Esker 7.0
GRAVEL 2024
9 999
Vento DSC 5.0
Szosowe / ROAD / 2023
7 499
Vento 2.0 KRX
Szosowe / ROAD / 2023
2 499
2 999
Esker 7.0 RIVAL
GRAVEL 2023
9 999
Esker 4.0 MS
GRAVEL 2024
5 499
Vento DSC 4.0 KRX
Szosowe / ROAD / 2023
3 999
5 699
Chcesz być na bieżąco?
Zapisz się i otrzymuj najświeższe informacje na temat nowych modeli marki KROSS, aktualnych promocji i sukcesów drużyny KROSS ORLEN Cycling Team.
  • FORMY PŁATNOŚCI
    • 2021-07-07 2021-07-07
  • FORMY DOSTAWY
    • Kurier, dealer, paczkomaty Kurier, dealer, paczkomaty
  • USŁUGI
    • Dożywotnia gwarancja, serwis mobilny, raty 0% Dożywotnia gwarancja, serwis mobilny, raty 0%
  • DOBIERZ ROWER

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.