DARMOWA DOSTAWA

KOLEKCJA 2021
0/5

ESKER 2.0

Cena
3 799
Oblicz ratę w BNP Paribas.
30lat
Wersje kolorystyczne:

rubinowy / czarny połysk

ESKER 2.0

Proszę wybrać rozmiar

KROSS ESKER 2.0

Czasem chcesz zjechać z utartych dróg w niezbadane rejony kraju. Chcesz przemierzać szutry, pokonywać leśne rzeczki, wzywa Cię przygoda? Nasz KROSS Esker 2.0 został stworzony właśnie w tym celu. To rower dla tych wszystkich, którzy szukają nowych dróg tam, gdzie ich nie ma. Uciekających od cywilizacji i chcących spędzić noc na mazurskich łąkach wpatrując się w gwiazdy. Esker 2.0 to propozycja dla wszystkich, którzy szukają wielu punktów montażowych na bagażnik i sakwy. Nie bez powodu, wsiadając na niego, krzyczymy do siebie „Hej, Przygodo!”

KROSS Esker w 2021 roku to kontynuacja myśli, która przyświecała nam przy projektowaniu poprzednich modeli tego roweru wyprawowego. To nowy, bardziej wytrzymały lakier oraz tak samo przemyślany napęd. Jesteśmy pewni, że nowa wersja tego roweru sprawi tyle samo – a nawet więcej – frajdy niż poprzednie roczniki.

Pora na przygodę!  

Rowery z rodziny Esker charakteryzują się niezwykle komfortową jazdą po szosie i w terenie, efektywnym przeniesieniem mocy na napęd i przewidywalnym zachowaniem w każdych warunkach. Żeby mógł zabrać każdego w nawet najdziksze rejony. Dlatego też wyposażyliśmy go w sprawdzony i niezawodny napęd Shimano Sora R3000 oraz mechaniczne hamulce tarczowe Tektro MD C550. Dzięki takiemu rozwiązaniu będziesz mógł dokonać napraw nawet w największej dziczy. Shimano Sora R3000 to dziewięciobiegowa kaseta z dwurzędową korbą z przodu – pozwala to na bezproblemowe dobranie obciążenia do warunków panujących na trasie.

KROSS Esker 2.0 to aluminiowa rama wykonana z aluminium superlite oraz takiż widelec. Do, i tak już komfortowego rozwiązania, dobraliśmy komponenty, które jeszcze bardziej poprawiają wygodę na bezdrożach. Jednym z nich jest szeroka kierownica z flarą (rozszerzająca się ku dołowi) pomagająca w zachowaniu kontroli nad rowerem w cięższych warunkach. Nasz gravel to także szerokie opony – wyposażyliśmy go w 37 mm opony WTB Riddler Comp Tan.

Sprawdzone rozwiązania

Żeby zapewnić jak największą użyteczność, szutrowiec KROSS Esker 2.0 posiada wszystkie rozwiązania, które powinny się znaleźć w tego typu rowerach. Wsłuchując się w porady ekspertów od rowerowej turystyki zaopatrzyliśmy nasz rower w liczne mocowania ułatwiające montaż dodatkowych koszyków na bidon, bagażnika, błotników czy innych elementów dodatkowego osprzętu.

By zapewnić mu pełną wszechstronność zostawiliśmy w ramie i widelcu dużo miejsca na opony. By pomóc w utrzymaniu stabilności w terenie zdecydowaliśmy się na zwiększenie rozstawu osi względem naszych rowerów szosowych czy CX. Ostatecznie, by zapewnić przyjemność z jazdy osobom, dla których bikepacking jest nowością, zastosowaliśmy szeroki zakres przełożeń. Całość uzupełnia siodło WTB Sport Volt, dostosowane pod kątem jazdy w terenie.

Rama i widelec

Wykończenie lakieru połysk
Materiał Ramy ALUMINIUM LITE
WIDELEC ALUMINIUM
Skok widelca BRAK
TYLNY AMORTYZATOR BRAK
Skok tylnego amortyzatora BRAK

Napęd

PRZERZUTKA PRZÓD SHIMANO SORA R3000
PRZERZUTKA TYŁ SHIMANO SORA R3000
MANETKI SHIMANO SORA R3000
KORBA SHIMANO SORA R3000
Koronki 50T-34T/175MM
KASETA / WOLNOBIEG SHIMANO HG201
Zakres kasety / wolnobiegu 11-34T
ILOŚĆ PRZEŁOŻEŃ 18
SUPORT SHIMANO BSA BB-RS500
ŁAŃCUCH SHIMANO HG40

Koła

PIASTA PRZÓD SHIMANO ACERA M3050
PIASTA TYŁ SHIMANO ACERA M3050
OBRĘCZE KROSS
OPONY WTB RIDDLER 700x37 COMP TAN
Szprychy SAPIM
Nyple Mosiężne

Hamulce

HAMULEC PRZÓD TEKTRO MD C550
HAMULEC TYŁ TEKTRO MD C550
DŹWIGNIE HAMULCA SHIMANO SORA R3000
TARCZE HAMULCOWE TEKTRO (160)

Komponenty

KIEROWNICA ALUMINIUM 440 MM 31.8
WSPORNIK KIEROWNICY ALUMINIUM 90MM/31,8
SIODŁO WTB VOLT SPORT
WSPORNIK SIODŁA ALUMINIUM 27,2x350
STERY FSA NO.42/ACB 1-1/8"
CHWYTY FIZIK TERRA MICROTEX

System e-bike

SILNIK BRAK
BATERIA BRAK
WYŚWIETLACZ BRAK

Geometria ESKER 2.0

RozmiarS (19') 28"M (20') 28"L (21') 28"XL (22') 28"
Wzrost160-170168-178176-186184-194
Rozmiar kół28"28"28"28"
FS - Rozmiar ramy19202122
ST - Długość rury podsiodłowej470510530560
TT - Efektywna długość górnej rury510530550570
HT - Długość główki ramy130145160180
SA - Kąt rury podsiodłowej757473,573
HA - Kąt główki ramy697171,572
CS - Długość tylnych widełek435,7435,7435,7435,7
WB - Baza kół1027,91019,41029,61039,3
REACH363,8367,2377385,1
STACK545,7567,8583,9604,9
BBDROP70707070

Oferujemy przesyłkę kurierską oraz odbiór złożonego roweru w punkcie:


Przesyłka kurierska do domu

0 zł Przesyłka kurierska do domu

Rower przygotowany do jazdy bezpłatnie dostarczymy do domu. Wystarczy przekręcić i przykręcić kierownicę oraz pedały. Uwaga! Do tego mogą być Ci potrzebne dwa proste narzędzia opisane tutaj. Nie wszystkie nasze modele są wyposażone w pedały - prosimy o sprawdzenie przed zakupem.

Dostawa na nastepny dzień roboczy licząc od dnia wysyłki.

Dostawa do punktu odbioru

0 zł Odbiór u naszego dealera

Zamów rower do naszego autoryzowanego salonu, a przygotujemy wybrany przez Ciebie model w 100% do jazdy. Wystarczy wsiąść i rozpocząć wycieczkę.

Wybierz ochronę, którą chcesz zamówić razem z produktem.

Rekomendowane produkty

ESKER 4.0
Szosowe / GRAVEL / 2021
4 899
ESKER 6.0
Szosowe / GRAVEL / 2021
6 399
ESKER 1.0
Szosowe / GRAVEL / 2021
2 799
ESKER 7.0
Szosowe / GRAVEL / 2021
7 599
Chcesz być na bieżąco?
Zapisz się i otrzymuj najświeższe informacje na temat nowych modeli marki KROSS, aktualnych promocji i sukcesów drużyny Kross Racing Team.
  • FORMY PŁATNOŚCI
    • BLIK, PayU, Leaselink BLIK, PayU, Leaselink
  • FORMY DOSTAWY
    • DHL, InPost, Odbiór w punkcie DHL, InPost, Odbiór w punkcie
  • USŁUGI
    • Dożywotnia gwarancja, serwis mobilny, raty 0% Dożywotnia gwarancja, serwis mobilny, raty 0%

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.