Menu

Każda rama KROSS objęta jest standardową 2-letnią gwarancją producenta. Możesz jednak przedłużyć ochronę ramy carbonowej i full suspension aż do 5 lat po zakupie. Czytaj więcej >
Kup rower o minimalnej wartości 1000 zł i ubezpiecz siebie i swój rower w PZU zupełnie ZA DARMO! Wypełnij wniosek i ciesz się darmową ochroną przez najbliższe 3 miesiące! Czytaj więcej >
.
KOŃCÓWKA SERII

DARMOWA DOSTAWA

.
5/5

Level 15.0

Cena
11 999
15 999

- 25%

Oblicz ratę w BNP Paribas.
Oblicz ratę w Alior Bank.
30lat
Wersje kolorystyczne:

szary / limonkowy połysk

Level 15.0

Proszę wybrać rozmiar

S 16" 29"
XL 21" 29"
M (18") 29"
L 19" 29"

KROSS LEVEL 15.0

KROSS Level 15.0 to nasze crème de la crème, jeśli chodzi o rower górski dla amatora. Został od początku do końca projektowany z uwzględnieniem opinii oraz doświadczeń zbieranych przez naszych zawodników z KROSS Racing Team. To rama uwzględniająca współczesne standardy progresywnej geometrii zamykającej się w trzech słowach - zwinność, prędkość, kontrola. Dzięki poprawionej geometrii łatwiej zapanować nad rowerem na zjazdach, a transfer mocy na podjazdach jest efektywniejszy. To wszystko pozwoliło naszym zawodnikom, z Mają Włoszczowską na czele, zdobywać liczne tytuły oraz wygrywać wyścigi Pucharu Świata. Rower górski KROSS Level 15.0 to wybór najlepszych zawodników - dołącz do nich.

Osprzęt

KROSS Level 15.0 został wyposażony w topowy osprzęt SRAM X01 Eagle działający w systemie 1x12. Kaseta z zakresem przełożeń 10 – 50 pozwoli ci bez problemu zdobyć przewagę na stromych podjazdach, a na płaskich odcinkach trasy zaskoczyć niezwykłym przyśpieszeniem. Bardzo silne hydrauliczne hamulce tarczowe SRAM Level TLM zapewniają wysoką precyzję hamowania, co pozwala hamować skuteczniej niż w przypadku innych konstrukcji. Tarcza hamulca SRAM Centerline X charakteryzuje się wysoką odpornością na zużycie przy niskiej masie. Amortyzator Rockshox SID RL Boost o skoku 100 milimetrów odpowiada w KROSS Level 15.0 zaskoczy cię wysoką kulturą pracy. Manetka blokady amortyzatora znajdująca się na kierownicy pomoże ci zadecydować o tym, kiedy amortyzator ma być jeszcze sztywniejszy. Koła DT Swiss XR 1501 Spline R One to 29 calowa konstrukcja z wewnętrzną szerokością obręczy 25 milimetrów. Są także przystosowane pod system tubeless. Za zapewnienie przyczepności nawet w najtrudniejszych warunkach odpowiadają zwijane opony Mitas Scylla o szerokości 2,25”, które także dostosowane są pod system bezdętkowy.

Technologie

KROSS Level 15.0 został wykonany z carbon D84 SL. Jest to najlepszy rodzaj włókna węglowego dostępnego w naszych rowerach. Jest to niezwykle lekki materiał składający się dwóch rodzajów włókien – T800 i M40J, połączonych żywicą nanoalloy. Dzięki temu udało nam się uzyskać rower wyjątkowo sztywny i doskonale pochłaniający drgania. Ramy z tego materiału zostały stworzone dla wymagających zawodników, oczekujących od swojej maszyny pełnego posłuszeństwa. Poszerzona mufa suportowa w systemie Press fit cechuje się wyjątkową sztywnością, co docenisz, gdy postanowisz dodać watów w napęd. Wewnętrzne prowadzenie przewodów zmniejsza ryzyko zerwania linki podczas jazdy w terenie oraz ułatwia konserwację ramy.

Dobór rozmiaru

S: 165 – 174 cm, M: 174 - 183 cm, L: 183 – 190 cm, XL: 190 – 200 cm

Rama i widelec

Wykończenie lakieru połysk
WIDELEC Rock Shox SID RL Boost (skok 100 mm, QR15×110, tapered, blokada w manetce)

Napęd

PRZERZUTKA TYŁ SRAM X01 EAGLE
MANETKI SRAM X01 Eagle Trigger (1 × 12)
KORBA SRAM X01 Eagle (34T) DUB
KASETA / WOLNOBIEG SRAM XG-1295 X01 Eagle (10-50T)
SUPORT SRAM DUB PressFit
ŁAŃCUCH SRAM X01 EAGLE

Koła

PIASTA PRZÓD DT Swiss XR 1501 Spline R One (15×110 mm)
PIASTA TYŁ DT Swiss XR 1501 Spline R One (12×142 mm)
OBRĘCZE DT Swiss XR 1501 Spline R One (29", 25 mm, Tubeless Ready)
OPONY Mitas Scylla (29" × 2,25", Folding, Tubeless)

Hamulce

HAMULEC PRZÓD SRAM Level TLM (tarczowy, hydrauliczny)
HAMULEC TYŁ SRAM Level TLM (tarczowy, hydrauliczny)
DŹWIGNIE HAMULCA SRAM Level TLM (hydrauliczne)
TARCZE HAMULCOWE SRAM Centerline X (przód: 180 mm, tył: 160 mm)

Komponenty

KIEROWNICA FSA Afterburner (740 mm, 31,8 mm)
WSPORNIK KIEROWNICY FSA Afterburner (S/M - 80 mm, L/XL - 90 mm, wznios 12°)
SIODŁO Fi'zi:k Tundra M3 Carbon
WSPORNIK SIODŁA FSA Afterburner (S/M - 350 mm, L/XL - 400 mm, 27,2 mm)
STERY FSA Orbit C-40-CF-ACB (1-1/8" - 1,5", tapered)
CHWYTY KROSS SILKY
PEDAŁY BRAK

Geometria LEVEL 15.0

RozmiarS (16') 29"M (18') 29"L (19') 29"XL (21') 29"
Wzrost165-174174-183183-190190-200
Rozmiar kół29"29"29"29"
FS - Rozmiar ramy16181920
ST - Długość rury podsiodłowej403440470520
TT - Efektywna długość górnej rury570590615630
HT - Długość główki ramy95100110120
SA - Kąt rury podsiodłowej74747474
HA - Kąt główki ramy69696969
CS - Długość tylnych widełek434434434434
WB - Baza kół1086110611321148
REACH397416438451
STACK602606616625
BBDROP57575757

Oferujemy przesyłkę kurierską oraz odbiór złożonego roweru w punkcie:


Przesyłka kurierska do domu

0 zł Przesyłka kurierska do domu

Rower przygotowany do jazdy bezpłatnie dostarczymy do domu. Wystarczy przekręcić i przykręcić kierownicę oraz pedały. Uwaga! Do tego mogą być Ci potrzebne dwa proste narzędzia opisane tutaj. Nie wszystkie nasze modele są wyposażone w pedały - prosimy o sprawdzenie przed zakupem.

Dostawa na nastepny dzień roboczy licząc od dnia wysyłki.

Dostawa do punktu odbioru

0 zł Odbiór u naszego dealera

Zamów rower do naszego autoryzowanego salonu, a przygotujemy wybrany przez Ciebie model w 100% do jazdy. Wystarczy wsiąść i rozpocząć wycieczkę.


Kup rower o minimalnej wartości 1000 zł i ubezpiecz siebie i swój rower w PZU zupełnie ZA DARMO!
Wypełnij wniosek i ciesz się darmową ochroną przez najbliższe 3 miesiące dla:

NNW

Odszkodowanie za doznany uraz podczas jazdy na rowerze.
Do kwoty maksymalnej równej 10 000 zł.

OC

Pokrycie szkód majątkowych wyrządzonych osobom trzecim. Osobowych oraz rzeczowych.
Do kwoty maksymalnej równej 50 000 zł.

Casco

Ubezpieczenie od kradzieży lub zniszczenia roweru.
Dla kradzieży do maksymalnej kwoty równej 20 000 zł.

Kontynuuj ubezpieczenie dzięki Programowi wszechstronnej ochrony roweru i rowerzysty w PZU już od 58 zł za sezon!
Program składa się z czterech elementów:

Casco

Ubezpieczenie od kradzieży lub zniszczenia roweru

OC

Pokrycie szkód majątkowych wyrządzonych osobom trzecim - osobowych jak i rzeczowych

NNW

Odszkodowanie za doznany uraz podczas jazdy na rowerze

Bagaż

Pokrycie strat związanych ze zniszczeniem lub utratą bagażu

Ochrona
roweru

Obejmuje wszystkie rodzaje rowerów, w tym elektryczne, triathlonowe a także składaki. Ubezpieczycie wypłaci odszkodowanie nawet do 20 tys. zł w razie:
- kradzieży, także z ulicy, (warunkiem jest przypięcie roweru) oraz pomieszczeń zamkniętych na klucz w tym także podziemnych parkingów,
- uszkodzenia lub zniszczenia roweru,
- dodatkowo można ubezpieczyć także bagaż.

Ochrona
rowerzysty

Obejmuje następstwa nieszczęśliwych wypadków podczas jazdy rowerem. PZU wypłaci odszkodowanie w razie trwałego uszczerbku na zdrowiu nawet do sumy 200 tys. zł.

Polisa chroni także finanse rowerzysty. W ramach polisy OC ubezpieczyciel wypłaci osobie trzeciej odszkodowanie, nawet do sumy 200 tys. zł, jeśli ubezpieczony wyrządził jej szkodę.

Assistance - razem z ubezpieczeniem rowerzysta otrzyma od nas pakiet usług pomocowych. PZU zorganizuje np. wizytę domową lekarza czy osobę, która zrobi zakupy czy zaopiekuje się zwierzętami.

Rekomendowane produkty

EARTH 3.0
Górskie / MTB XC / 2022
14 999
LEVEL 15.0
Górskie / MTB XC / 2021
13 599
15 999
LEVEL 1.0
Górskie / MTB XC / 2022
2 599
LEVEL 1.0
Górskie / MTB XC / 2022
2 599
LEVEL 3.0
Górskie / MTB XC / 2022
3 299
Level 2.0 PW
Górskie / MTB XC / 2022
2 899
LEVEL 2.0 PW
Górskie / MTB XC / 2022
2 899
LEVEL 3.0
Górskie / MTB XC / 2022
3 299
EARTH 2.0
Górskie / MTB XC / 2022
9 499
LEVEL 5.0
Górskie / MTB XC / 2022
4 299
Chcesz być na bieżąco?
Zapisz się i otrzymuj najświeższe informacje na temat nowych modeli marki KROSS, aktualnych promocji i sukcesów drużyny KROSS ORLEN Cycling Team.
  • FORMY PŁATNOŚCI
    • 2021-07-07 2021-07-07
  • FORMY DOSTAWY
    • Kurier, dealer, paczkomaty Kurier, dealer, paczkomaty
  • USŁUGI
    • Dożywotnia gwarancja, serwis mobilny, raty 0% Dożywotnia gwarancja, serwis mobilny, raty 0%
  • DOBIERZ ROWER

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.