Produkt niedostępny

DARMOWA DOSTAWA

KOLEKCJA 2021
5/5

LEVEL 1.0

Cena
2 199
Oblicz ratę w BNP Paribas.
30lat

KROSS LEVEL 1.0

Kolarstwo górskie to nasze DNA. Myślimy, oddychamy i żyjemy rowerem górskim. Dlatego, by zapewnić ci bezproblemowe wejście w świat, w którym żyjemy, stworzyliśmy Kross Level 1.0. Ten rower górski oferuje niemal wszystko, czego aktualnie wymaga się od rowerów do ścigania w wyścigach XC oraz maratonach MTB. KROSS Level 1.0 to nasz mały powód do dumy. Gwarantujemy ci, że po pierwszym kontakcie zakochasz się w MTB i tak jak my zaczniesz żyć jazda w terenie.

KROSS Level 1.0 w 2021 roku to kontynuacja myśli przyświecającej nam przy projektowaniu poprzednich generacji tego roweru. To nie tylko nowy lakier położony na ramie – poprawiliśmy wiele drobnych detali, które przekładają się na przyjemność oraz komfort płynące z jazdy.

Osprzęt dobrany do Twoich potrzeb

KROSS Level 1.0 to sprawdzone rozwiązania z innych modeli rowerów MTB. Charakteryzuje się wyścigową geometrią oraz napędem Shimano pracującym w układzie 3x8. Trzyrzędowa korba połączona z kasetą o szerokim zakresie przełożeń oferuje komfortowe pokonywanie podjazdów oraz rozwijanie wysokich prędkości na płaskich odcinkach trasy. W tym modelu roweru MTB zastosowaliśmy hydrauliczne hamulce tarczowe, które oferują wystarczająco dużą siłę hamowania połączoną z szerokim zakresem jej modulacji. Koła zostały wyposażone w sprawdzone opony Schwalbe Smart Sam o szerokości 2,1”. W KROSS Level 1.0 znajdziesz także amortyzowany widelec SR Suntour XCT30, który oferuje s dużą bezawaryjność oraz jest przyjazny w serwisowaniu.

Technologie sprawdzone na trasie wyścigów

Do produkcji ramy wykorzystaliśmy lekkie aluminium lite. To ulepszony stop aluminium 6061, będącym doskonałym kompromisem pomiędzy wysoką sztywnością oraz niską masą. Charakteryzuje go wysoka odporność na warunki zewnętrzne, złamania i uderzenia. By zapewnić mu możliwie najniższą wagę każdą rurkę w ramie poddajemy cieniowaniu. W ramie zastosowaliśmy wewnętrzne prowadzenie linek, dzięki czemu uzyskaliśmy estetyczną i elegancką ramę. Wewnętrzne prowadzenie linek pozwala także na łatwiejsze utrzymanie roweru w czystości oraz minimalizuje ryzyko zaczepienia linką o przeszkody. Poszczególne rozmiary ramy roweru zostały dostosowane do kół w rozmiarze 27,5 lub 29”.

Rama i widelec

Wykończenie lakieru matowy
Materiał Ramy ALUMINIUM LITE
WIDELEC SR SUNTOUR XCT30
Skok widelca 100mm
TYLNY AMORTYZATOR BRAK
Skok tylnego amortyzatora BRAK

Napęd

PRZERZUTKA PRZÓD SHIMANO TOURNEY TY700
PRZERZUTKA TYŁ SHIMANO ALTUS M310
MANETKI SHIMANO ALTUS M315
KORBA SUNTOUR XCC
Koronki 42T-34T-24T/175MM
KASETA / WOLNOBIEG SHIMANO HG200
Zakres kasety / wolnobiegu 12-32T
ILOŚĆ PRZEŁOŻEŃ 24
SUPORT FP-B902
ŁAŃCUCH SHIMANO HG40

Koła

PIASTA PRZÓD GL-B43F-DS
PIASTA TYŁ GL-B43R-DS
OBRĘCZE KROSS
OPONY SCHWALBE SMART SAM 29x2.1

Hamulce

HAMULEC PRZÓD SHIMANO MT200
HAMULEC TYŁ SHIMANO MT200
DŹWIGNIE HAMULCA SHIMANO MT200
TARCZE HAMULCOWE DISC (160MM)

Komponenty

KIEROWNICA ALUMINIUM 720 MM 31.8
WSPORNIK KIEROWNICY ALUMINIUM 110MM/31,8/7°
SIODŁO SELLE ROYAL
WSPORNIK SIODŁA ALUMINIUM 27,2x400
STERY FP-H816 O1-1/8"
CHWYTY KROSS SCALE
Pedały FP-917N

System e-bike

SILNIK BRAK
BATERIA BRAK
WYŚWIETLACZ BRAK

Informacje dodatkowe

Waga [kg] 11.400

Geometria LEVEL 1.0

RozmiarS (16') 29"M (17') 29"L (19') 29"XL (20') 29"XXL (22') 29"
Wzrost172-180172-180180-188188-195195-205
Rozmiar kół29"29"29"29"29"
FS - Rozmiar ramy1617192022
ST - Długość rury podsiodłowej400440470520560
TT - Efektywna długość górnej rury568592616640664
HT - Długość główki ramy100110125140155
SA - Kąt rury podsiodłowej7474747474
HA - Kąt główki ramy6969696969
CS - Długość tylnych widełek445445445445445
WB - Baza kół10851125115011751197
REACH393415435455475
STACK609,3618,7632,7646,7660,7
BBDROP6060606060

Oferujemy przesyłkę kurierską oraz odbiór złożonego roweru w punkcie:


Przesyłka kurierska do domu

0 zł Przesyłka kurierska do domu

Rower przygotowany do jazdy bezpłatnie dostarczymy do domu. Wystarczy przekręcić i przykręcić kierownicę oraz pedały. Uwaga! Do tego mogą być Ci potrzebne dwa proste narzędzia opisane tutaj. Nie wszystkie nasze modele są wyposażone w pedały - prosimy o sprawdzenie przed zakupem.

Dostawa na nastepny dzień roboczy licząc od dnia wysyłki.

Dostawa do punktu odbioru

0 zł Odbiór u naszego dealera

Zamów rower do naszego autoryzowanego salonu, a przygotujemy wybrany przez Ciebie model w 100% do jazdy. Wystarczy wsiąść i rozpocząć wycieczkę.

Wybierz ochronę, którą chcesz zamówić razem z produktem

Rekomendowane produkty

LEVEL 5.0
Górskie / MTB XC / 2020
3 699
Level R+
Górskie / MTB XC / 2015
9 399
19 999
LEVEL 2.0'21
Górskie / MTB XC / 2021
2 549
LEVEL 6.0'21
Górskie / MTB XC / 2021
4 299
LEVEL 12.0
Górskie / MTB XC / 2021
8 999
LEVEL 3.0
Górskie / MTB XC / 2021
2 749
LEVEL 13.0
Górskie / MTB XC / 2021
9 999
LEVEL TE
Górskie / MTB XC / 2019
17 999
23 999
LEVEL 2.0
Górskie / MTB XC / 2021
2 449
LEVEL 11.0
Górskie / MTB XC / 2021
7 499
Chcesz być na bieżąco?
Zapisz się i otrzymuj najświeższe informacje na temat nowych modeli marki KROSS, aktualnych promocji i sukcesów drużyny Kross Racing Team.
  • FORMY PŁATNOŚCI
    • BLIK, PayU, Leaselink BLIK, PayU, Leaselink
  • FORMY DOSTAWY
    • DHL, InPost, Odbiór w punkcie DHL, InPost, Odbiór w punkcie
  • USŁUGI
    • Dożywotnia gwarancja, serwis mobilny, raty 0% Dożywotnia gwarancja, serwis mobilny, raty 0%

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.