DARMOWA DOSTAWA

NOWOŚĆ
KOLEKCJA 2021
0/5

TRANS HYBRID

Cena
4 999
Oblicz ratę w BNP Paribas.
30lat
Wersje kolorystyczne:

czarny / niebieski / srebrny mat

TRANS HYBRID
TRANS HYBRID

Proszę wybrać rozmiar

KROSS TRANS HYBRID 

Rowery trekkingowe to jedne z najczęściej wybieranych w Polsce rowerów. I wcale nas to nie dziwi, bo to doskonałe rowery do wielu różnych zastosowań. Od dojazdów do pracy, przez podróżowanie po mieście, a na długich wycieczkach rowerowych kończąc. Dlatego sprawdzoną konstrukcję postanowiliśmy wyposażyć w napęd elektryczny. Tak powstał KROSS Trans Hybrid – rower elektryczny, który zabierze Cię dalej niż sięga Twój wzrok.

Wsparcie na każdym kilometrze

KROSS Trans Hybrid został wyposażony w wysokiej jakości napęd elektryczny Bafang. Ten umieszczony w tylnej piaście silnik elektryczny doda Ci mocy wtedy, kiedy będziesz tego najbardziej potrzebować. Pokonywanie podjazdów, czy szybka jazda po płaskich odcinkach trasy jeszcze nigdy nie były tak przyjemne. A dzięki pojemnej baterii Phyllion SF-06S pokonanie wielu kilometrów bez ładowania nie będzie stanowiło nawet najmniejszego wyzwania.

Uzupełnieniem napędu elektrycznego jest ten klasyczny, oparty na trzyrzędowej korbie oraz tylnej przerzutce Shimano Deore obsługującej 9 przełożeń. Takie połączenie umożliwiło uzyskanie aż 27 biegów umożliwiających dobranie idealnego połączenia, dostosowanego do terenu, w którym aktualnie się znajdziesz. Za bezpieczne hamowanie odpowiadają klasyczne hamulce typu v-brake. Takie rozwiązanie pozwoli Ci na ich łatwy serwis niezależnie od miejsca, w jakim się aktualnie znajdujesz. 28 calowe koła ułatwią Ci pokonywanie miejskich krawężników oraz korzeni, a opony Mitas Flash V66 o szerokości 47 milimetrów zapewnią doskonałe właściwości jezdne w każdych warunkach w tym i na mokrej nawierzchni.

Stworzony dla wygody

E-bike KROSS Trans Hybrid został stworzony z myślą o wygodzie. Dlatego jego rama została wykonana z aluminium performance, które jest doskonałym połączeniem niskiej wagi oraz sztywności i odporności na uszkodzenia. Wyposażyliśmy go także w zwiększający komfort podczas jazdy po korzeniach ,czy nierównościach na drodze amortyzator SR Suntour Nex o skoku 63 milimetry. Całość uzupełniają też liczne akcesoria, których zadaniem jest zwiększenie możliwości roweru. Dlatego wyposażyliśmy go w bagażnik umożliwiający montaż sakw. Posiada także wygodną stopkę umożliwiającą postawienie roweru bez opierania go o ścianę oraz oświetlenie.

Rama i widelec

Wykończenie lakieru matowy
Materiał Ramy ALUMINIUM PERFORMANCE
WIDELEC SR SUNTOUR NEX
Skok widelca 63mm
TYLNY AMORTYZATOR BRAK
Skok tylnego amortyzatora BRAK

Napęd

PRZERZUTKA PRZÓD SHIMANO TOURNEY TY710
PRZERZUTKA TYŁ SHIMANO DEORE M592
MANETKI SHIMANO EF505
KORBA SHIMANO TOURNEY TY501
Koronki 48T-38T-28T/170MM
KASETA / WOLNOBIEG SHIMANO HG31
Zakres kasety / wolnobiegu 11-32T
ILOŚĆ PRZEŁOŻEŃ 18
SUPORT BRAK
ŁAŃCUCH KMC HV700

Koła

PIASTA PRZÓD GL-B43F-DS
PIASTA TYŁ BAFANG G120.250.DC
OBRĘCZE KROSS
OPONY MITAS FLASH V66 47-622

Hamulce

HAMULEC PRZÓD SHIMANO MT200
HAMULEC TYŁ SHIMANO MT200
DŹWIGNIE HAMULCA SHIMANO EF505
TARCZE HAMULCOWE DISC (160MM)

Komponenty

KIEROWNICA STEEL 600MM
WSPORNIK KIEROWNICY ALUMINIUM REGULOWANY
SIODŁO KROSS D2201
WSPORNIK SIODŁA ALUMINIUM 27,2x350
STERY FP-H805A; 1 1/8"
CHWYTY KROSS GRIPEN

System e-bike

SILNIK BAFANG G120.250.DC
BATERIA PHYLION SF-06S
WYŚWIETLACZ BAFANG HMI DP E12.UART

Informacje dodatkowe

Waga [kg] 20.200

Geometria TRANS HYBRID

RozmiarS (17') 28"DM (17') 28"M (19') 28"DL (19') 28"L (21') 28"
Wzrost158-170158-170168-180168-180178-190
Rozmiar kół28"28"28"28"28"
FS - Rozmiar ramy1717191921
ST - Długość rury podsiodłowej430430480480530
TT - Efektywna długość górnej rury460560570570585
HT - Długość główki ramy140140140140140
SA - Kąt rury podsiodłowej7474747474
HA - Kąt główki ramy7070707070
CS - Długość tylnych widełek460460460460460
WB - Baza kół10841084,11093,91093,9108,6
REACH385385385395410
STACK610,1610,1610,1610,1610,1
BBDROP6060606060

Geometria TRANS HYBRID 2.0

RozmiarS (17') 28"DM (17') 28"M (19') 28"DL (19') 28"L (21') 28"XL (23') 28"
Wzrost158-170158-170168-180168-180178-190188-200
Rozmiar kół28"28"28"28"28"28"
FS - Rozmiar ramy171719192123
ST - Długość rury podsiodłowej430430480480530580
TT - Efektywna długość górnej rury575575585585605630
HT - Długość główki ramy140140140140140160
SA - Kąt rury podsiodłowej747474747474
HA - Kąt główki ramy707070707070
CS - Długość tylnych widełek470470470470470470
WB - Baza kół111711171127112711471173
REACH395395404404425445
STACK627627627627627646
BBDROP606060606060

Oferujemy przesyłkę kurierską oraz odbiór złożonego roweru w punkcie:


Przesyłka kurierska do domu

0 zł Przesyłka kurierska do domu

Rower przygotowany do jazdy bezpłatnie dostarczymy do domu. Wystarczy przekręcić i przykręcić kierownicę oraz pedały. Uwaga! Do tego mogą być Ci potrzebne dwa proste narzędzia opisane tutaj. Nie wszystkie nasze modele są wyposażone w pedały - prosimy o sprawdzenie przed zakupem.

Dostawa na nastepny dzień roboczy licząc od dnia wysyłki.

Dostawa do punktu odbioru

0 zł Odbiór u naszego dealera

Zamów rower do naszego autoryzowanego salonu, a przygotujemy wybrany przez Ciebie model w 100% do jazdy. Wystarczy wsiąść i rozpocząć wycieczkę.

Wybierz ochronę, którą chcesz zamówić razem z produktem

Rekomendowane produkty

TRANS HYBRID 2.0 2019
6 159
7 699
TRANS HYBRID 2.0
Ebike / EBIKE TREKKING / 2020
7 699
TRANS HYBRID 4.0
Ebike / EBIKE TREKKING / 2021
10 499
TRANS HYBRID 6.0
Ebike / EBIKE TREKKING / 2021
12 499
TRANS HYBRID 3.0 2019
6 879
8 599
TRANS HYBRID 3.0
Ebike / EBIKE TREKKING / 2020
8 599
TRANS HYBRID LS 2.0
Ebike / EBIKE TREKKING / 2021
7 999
TRANS HYBRID 5.0
Ebike / EBIKE TREKKING / 2020
9 999
Chcesz być na bieżąco?
Zapisz się i otrzymuj najświeższe informacje na temat nowych modeli marki KROSS, aktualnych promocji i sukcesów drużyny Kross Racing Team.
  • FORMY PŁATNOŚCI
    • BLIK, PayU, Leaselink BLIK, PayU, Leaselink
  • FORMY DOSTAWY
    • DHL, InPost, Odbiór w punkcie DHL, InPost, Odbiór w punkcie
  • USŁUGI
    • Dożywotnia gwarancja, serwis mobilny, raty 0% Dożywotnia gwarancja, serwis mobilny, raty 0%

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.