Każda rama KROSS objęta jest standardową 2-letnią gwarancją producenta. Możesz jednak przedłużyć ochronę ramy carbonowej i full suspension aż do 5 lat po zakupie. Czytaj więcej >

DARMOWA DOSTAWA

NOWOŚĆ
KOLEKCJA 2021
.
0/5

EVADO HYBRID 6.0

Cena
10 499
Oblicz ratę w BNP Paribas.
30lat
Wersje kolorystyczne:

niebieski połysk

EVADO HYBRID 6.0
EVADO HYBRID 6.0

Proszę wybrać rozmiar

DM (17") 28"
DL (19") 28"

KROSS EVADO HYBRID 6.0

Bądź szybszy na rowerze i docieraj dalej bez dodatkowego treningu. Rower elektryczny KROSS Evado Hybrid 6.0 dzięki wsparciu napędu elektrycznego sprawi, że już trudne podjazdy oraz długie dystanse już nigdy nie będą stanowić dla Ciebie problemów. Silnik elektryczny Shimano oraz pojemna bateria pozwolą Ci dotrzeć do celu szybciej i łatwiej. Jeśli kiedykolwiek w Twojej głowie pojawił się lęk, że dana wyprawa rowerowa będzie dla Ciebie zbyt dużym obciążeniem to KROSS Evado Hybrid 6.0 jest najlepszym remedium na Twoje obawy.

Zintegrowana bateria oraz wysokiej jakości osprzęt

Rower elektryczny KROSS Evado Hybrid 6.0 został przez nas zaprojektowany z myślą o zintegrowanej baterii oraz montowanym centralnie silniku elektrycznym. Dlatego też użyliśmy wysokiej jakości komponentów Shimano Steps E6110. Silnik elektryczny o mocy maksymalnej 250 Watów zapewni Ci wsparcie nawet na najsztywniejszych podjazdach, a bateria o pojemności 630 Wh zadba o to, żeby wspierał Cię on nawet na dystansach przekraczających 100 kilometrów. Specjalnie zaprojektowany wyświetlacz Shimano SC-E6100 C dostarczy wszystkich niezbędnych w trakcie jazdy informacji. Poinformuje Cię on między innymi o pokonanym dystansie, stanie baterii,  czy trybie wspomagania.

KROSS Evado Hybrid 6.0 to także przerzutka tylna Shimano XT T8000 oferująca precyzyjną oraz szybką zmianę biegów. W połączeniu z manetkami Shimano Deore M6000 daje to 10 przełożeń, które dzięki odpowiednio zestopniowanej kasecie pomogą pokonać trudne podjazdy oraz rozwinąć wysokie prędkości na płaskich odcinkach trasy. E-bike jest także wyposażony w hydrauliczne hamulce tarczowe Shimano MT410, które wraz z tarczami hamulcowymi o średnicy 160 milimetrów oferują wysoką siłę hamowania. Dla komfortowej jazdy oraz pewnego prowadzenia nawet w lekkim terenie zamontowany został amortyzator Rockshox Paragorn Gold RL o skoku 65 milimetrów. 28 calowe koła zapewniają skuteczne pokonywanie przeszkód, a zaprojektowane z myślą o rowerach elektrycznych opony Schwalbe Energizer Plus o szerokości 47 milimetrów zapewnią przyczepność nawet na mokrej nawierzchni.

Niepowtarzalne kształty ramy

Rama KROSS Evado Hybrid 6.0 została stworzona z myślą o napędzie elektrycznym. Dlatego, by zapewnić jej odpowiednią wytrzymałość wykonaliśmy ją z aluminium lite, będącego idealnym połączeniem niskiej wagi oraz odporności na przeciążenia. Zostało w niej także zastosowane wewnętrzne prowadzenie przewodów, co pozwoliło uzyskać estetyczny wygląd oraz ułatwia utrzymanie ramy w czystości.

Rama i widelec

Wykończenie lakieru połysk
Materiał Ramy ALUMINIUM LITE
WIDELEC ROCK SHOX PARAGON GOLD RL
Skok widelca 65mm
TYLNY AMORTYZATOR BRAK
Skok tylnego amortyzatora BRAK

Napęd

PRZERZUTKA PRZÓD BRAK
PRZERZUTKA TYŁ SHIMANO XT T8000
MANETKI SHIMANO DEORE M6000
KORBA SHIMANO FC-E6100
Koronki 38T/ (S- 170MM, DM-170MM, M- 170MM, DL- 170MM, L- 175MM, XL- 175MM)
KASETA / WOLNOBIEG SHIMANO HG500
Zakres kasety / wolnobiegu 11-32T
ILOŚĆ PRZEŁOŻEŃ 10
SUPORT BRAK
ŁAŃCUCH Shimano CN-E6090

Koła

PIASTA PRZÓD SHIMANO ACERA M3050
PIASTA TYŁ SHIMANO ACERA M3050
OBRĘCZE KROSS
OPONY SCHWALBE ENERGIZER PLUS 47-622

Hamulce

HAMULEC PRZÓD SHIMANO MT410
HAMULEC TYŁ SHIMANO MT410
DŹWIGNIE HAMULCA SHIMANO T402
TARCZE HAMULCOWE SHIMANO RT30 (180)

Komponenty

KIEROWNICA ALUMINIUM 31,8 (S- 640 MM, DM- 640 MM, M- 640 MM, DL- 640 MM, L- 640 MM, XL- 660 MM)
WSPORNIK KIEROWNICY ALUMINIUM/31,8/(S- 90mm, DM- 90MM, M- 90MM, DL- 90MM, L- 105MM/7°, XL- 105MM/7°)
SIODŁO SELLE ROYAL
WSPORNIK SIODŁA ALUMINIUM/ (S- 27,2x300MM, DM- 27,2x300MM, M- 27,2x350MM, DL- 27,2x350MM, L- 27,2x350MM, XL- 27,2x350MM)
STERY FP-H856B2;1-1/8"-1.5"
CHWYTY HERRMANS ADRENALIN
PEDAŁY FP-210ZU

System e-bike

SILNIK SHIMANO E6110
BATERIA SIMPLO 630 WH
WYŚWIETLACZ SHIMANO SC-E6100C

Geometria EVADO HYBRID 6.0

RozmiarS (17') 28"DM (17') 28"M (19') 28"DL (19') 28"L (21') 28"XL (23') 28"
Wzrost158-170158-170168-180168-180178-190188-200
Rozmiar kół28"28"28"28"28"28"
FS - Rozmiar ramy171719192123
ST - Długość rury podsiodłowej430430480480530580
TT - Efektywna długość górnej rury575575585585605630
HT - Długość główki ramy140140140140140160
SA - Kąt rury podsiodłowej747474747474
HA - Kąt główki ramy696970707070
CS - Długość tylnych widełek450450450450450450
WB - Baza kół111211121111111111311157
REACH397397405405425445
STACK622622627627627646
BBDROP606060606060

Oferujemy przesyłkę kurierską oraz odbiór złożonego roweru w punkcie:


Przesyłka kurierska do domu

0 zł Przesyłka kurierska do domu

Rower przygotowany do jazdy bezpłatnie dostarczymy do domu. Wystarczy przekręcić i przykręcić kierownicę oraz pedały. Uwaga! Do tego mogą być Ci potrzebne dwa proste narzędzia opisane tutaj. Nie wszystkie nasze modele są wyposażone w pedały - prosimy o sprawdzenie przed zakupem.

Dostawa na nastepny dzień roboczy licząc od dnia wysyłki.

Dostawa do punktu odbioru

0 zł Odbiór u naszego dealera

Zamów rower do naszego autoryzowanego salonu, a przygotujemy wybrany przez Ciebie model w 100% do jazdy. Wystarczy wsiąść i rozpocząć wycieczkę.

Wybierz ochronę, którą chcesz zamówić razem z produktem.

Rekomendowane produkty

LEA BOOST 3.0 630
Ebike / EBIKE MTB / 2021
12 999
LEA BOOST 1.0 SE
Ebike / EBIKE MTB / 2020
9 999
SOIL BOOST 2.0 500
Ebike / EBIKE MTB / 2020
18 499
LEVEL BOOST 2.0 500
Ebike / EBIKE MTB / 2021
11 999
HEXAGON BOOST 3.0 500
Ebike / EBIKE MTB / 2021
7 999
HEXAGON BOOST 1.0 396
Ebike / EBIKE MTB / 2021
4 799
SOIL BOOST 1.0 500
Ebike / EBIKE MTB / 2020
14 999
LEVEL BOOST 1.0 418
Ebike / EBIKE MTB / 2021
8 999
LEVEL BOOST 3.0 630
Ebike / EBIKE MTB / 2021
14 499
HEXAGON BOOST 1.0 522
Ebike / EBIKE MTB / 2021
5 199
Chcesz być na bieżąco?
Zapisz się i otrzymuj najświeższe informacje na temat nowych modeli marki KROSS, aktualnych promocji i sukcesów drużyny Kross Racing Team.
  • FORMY PŁATNOŚCI
    • BLIK, PayU, Leaselink BLIK, PayU, Leaselink
  • FORMY DOSTAWY
    • DHL, InPost, Odbiór w punkcie DHL, InPost, Odbiór w punkcie
  • USŁUGI
    • Dożywotnia gwarancja, serwis mobilny, raty 0% Dożywotnia gwarancja, serwis mobilny, raty 0%

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.