Każda rama KROSS objęta jest standardową 2-letnią gwarancją producenta. Możesz jednak przedłużyć ochronę ramy stalowej lub aluminiowej dożywotnio. Czytaj więcej >
Produkt niedostępny

DARMOWA DOSTAWA

NOWOŚĆ
KOLEKCJA 2021
.
5/5

EVADO HYBRID 6.0

Cena
10 499
Oblicz ratę w BNP Paribas.
30lat
Wersje kolorystyczne:

czarny połysk

EVADO HYBRID 6.0
S 17" 28"
M (19") 28"
L (21") 28"
XL (23") 28"
Powiadom o dostępności

KROSS EVADO HYBRID 6.0

Bądź szybszy na rowerze i docieraj dalej bez dodatkowego treningu. Rower elektryczny KROSS Evado Hybrid 6.0 dzięki wsparciu napędu elektrycznego sprawi, że już trudne podjazdy oraz długie dystanse już nigdy nie będą stanowić dla Ciebie problemów. Silnik elektryczny Shimano oraz pojemna bateria pozwolą Ci dotrzeć do celu szybciej i łatwiej. Jeśli kiedykolwiek w Twojej głowie pojawił się lęk, że dana wyprawa rowerowa będzie dla Ciebie zbyt dużym obciążeniem to KROSS Evado Hybrid 6.0 jest najlepszym remedium na Twoje obawy.

Zintegrowana bateria oraz wysokiej jakości osprzęt

Rower elektryczny KROSS Evado Hybrid 6.0 został przez nas zaprojektowany z myślą o zintegrowanej baterii oraz montowanym centralnie silniku elektrycznym. Dlatego też użyliśmy wysokiej jakości komponentów Shimano Steps E6110. Silnik elektryczny o mocy maksymalnej 250 Watów zapewni Ci wsparcie nawet na najsztywniejszych podjazdach, a bateria o pojemności 630 Wh zadba o to, żeby wspierał Cię on nawet na dystansach przekraczających 100 kilometrów. Specjalnie zaprojektowany wyświetlacz Shimano SC-E6100 C dostarczy wszystkich niezbędnych w trakcie jazdy informacji. Poinformuje Cię on między innymi o pokonanym dystansie, stanie baterii,  czy trybie wspomagania.

KROSS Evado Hybrid 6.0 to także przerzutka tylna Shimano XT T8000 oferująca precyzyjną oraz szybką zmianę biegów. W połączeniu z manetkami Shimano Deore M6000 daje to 10 przełożeń, które dzięki odpowiednio zestopniowanej kasecie pomogą pokonać trudne podjazdy oraz rozwinąć wysokie prędkości na płaskich odcinkach trasy. E-bike jest także wyposażony w hydrauliczne hamulce tarczowe Shimano MT410, które wraz z tarczami hamulcowymi o średnicy 160 milimetrów oferują wysoką siłę hamowania. Dla komfortowej jazdy oraz pewnego prowadzenia nawet w lekkim terenie zamontowany został amortyzator Rockshox Paragorn Gold RL o skoku 65 milimetrów. 28 calowe koła zapewniają skuteczne pokonywanie przeszkód, a  zaprojektowane z myślą o rowerach elektrycznych opony Schwalbe Energizer Plus o szerokości 47 milimetrów zapewnią przyczepność nawet na mokrej nawierzchni.

Niepowtarzalne kształty ramy

Rama KROSS Evado Hybrid 6.0 została stworzona z myślą o napędzie elektrycznym. Dlatego, by zapewnić jej odpowiednią wytrzymałość wykonaliśmy ją z aluminium liteUlepszony stop aluminium 6061 jest doskonałym kompromisem pomiędzy wysoką sztywnością a niska masą. Charakteryzuje się dużą odpornością na warunki zewnętrzne, złamania i uderzenia, będącego idealnym połączeniem niskiej wagi oraz odporności na przeciążenia. Zostało w niej także zastosowane wewnętrzne prowadzenie przewodów, co pozwoliło uzyskać estetyczny wygląd oraz ułatwia utrzymanie ramy w czystości.


Uwaga: W przypadku korzystaniu z licznika bezprzewodowego zamontowanego na rowerze elektrycznym, mogą występować zakłócenia pracy wybranych funkcji licznika przy pracy elementów elektrycznych roweru. Do roweru elektrycznego sugerujemy zakup licznika przewodowego.


Przeczytaj na blogu, dlaczego eBike to doskonały wybór



  •  Ulepszony stop aluminium 6061 jest doskonałym kompromisem pomiędzy wysoką sztywnością a niska masą. Charakteryzuje się dużą odpornością na warunki zewnętrzne, złamania i uderzenia.
  •  Metoda kształtowania rur za pomocą wtłaczania specjalnej cieczy pod wysokim ciśnieniem. Technologia ta umożliwia przede wszystkim uzyskiwanie lżejszych konstrukcji charakteryzujących się wyższą wytrzymałością i precyzją wykonania.
  •  Wewnętrzne prowadzenie kabli wydłuża żywotność linek i pancerzy chroniąc je przed błotem, piachem czy deszczem.
  •  W celu maksymalnej ochrony naszych ram stworzyliśmy system wymiennych haków, które w razie uszkodzenia można łatwo i szybko wymienić. Aby ograniczyć możliwość uszkodzenia ramy do minimum gwinty umieszczamy na haku lub na specjalnej nakrętce.
  •  Precyzyjna technika wygładzania spawu, która podnosi estetykę konstrukcji bez negatywnego wpływu na jej wytrzymałość.
  •  Sposób malowania polegający na nakładaniu naelektryzowanych cząstek farby proszkowej na aluminium, które wymagają obróbki termicznej. Po spieczeniu powierzchnia lakieru tworzy idealnie gładką powłokę wyjątkowo odporną na uszkodzenia mechaniczne.

Rama i widelec

Wykończenie lakieru połysk
Materiał Ramy ALUMINIUM LITE
WIDELEC ROCK SHOX PARAGON GOLD RL
Skok widelca 65mm
TYLNY AMORTYZATOR BRAK
Skok tylnego amortyzatora BRAK

Napęd

PRZERZUTKA PRZÓD BRAK
PRZERZUTKA TYŁ SHIMANO XT T8000
MANETKI SHIMANO DEORE M6000
KORBA SHIMANO FC-E6100
Koronki 38T/175MM
KASETA / WOLNOBIEG SHIMANO HG500
Zakres kasety / wolnobiegu 11-32T
ILOŚĆ PRZEŁOŻEŃ 10
SUPORT BRAK
ŁAŃCUCH Shimano CN-E6090

Koła

PIASTA PRZÓD SHIMANO ACERA M3050
PIASTA TYŁ SHIMANO ACERA M3050
OBRĘCZE KROSS
OPONY SCHWALBE MARATHON PERF 47-622

Hamulce

HAMULEC PRZÓD SHIMANO MT410
HAMULEC TYŁ SHIMANO MT410
DŹWIGNIE HAMULCA SHIMANO T402
TARCZE HAMULCOWE SHIMANO RT30 (180)

Komponenty

KIEROWNICA ALUMINIUM 660 MM 31.8
WSPORNIK KIEROWNICY ALUMINIUM 105MM/31,8/7°
SIODŁO SELLE ROYAL
WSPORNIK SIODŁA ALUMINIUM 27,2x350
STERY FP-H856B2;1-1/8"-1.5"
CHWYTY HERRMANS ADRENALIN
PEDAŁY FP-210ZU

System e-bike

SILNIK SHIMANO E6110
Umiejscowienie silnika Centralne
Moc silnika 250W
BATERIA SIMPLO 630 WH
Producent baterii SIMPLO
Umiejscowienie baterii Zintegrowana
Pojemność znamionowa baterii Ah/Wh 17,5Ah / 630Wh
Napięcie znamionowe 36V
Ładowarka 36V / 4A
Ogniwa Li-Ion
Czas ładowania do 80% (h) 3,5
Czas ładowania do 100% (h) 6
Zasięg [km] 120
Przewidywana żywotność powyżej 60% pojemności( ilość cykli ładowania) 1000
Wskaźnik poziomu naładowania Nie
Zamek baterii Tak
Tryby wspomagania Boost, Trail, Eco
Walk-Assist Tak
Wejście USB Nie
WYŚWIETLACZ SHIMANO SC-E6100C
Licznik rowerowy Tak
Spełniania normy UE dotyczącą rowerów elektrycznych EN15194/EPAC/ISO4210-2 Tak

Informacje dodatkowe

Waga [kg] S: 22.4 kg; M: 22.43 kg; L: 22.5 kg; XL: 22.6 kg

Rozmiar damski czy męski?

Wybrane modele KROSS występują w wersjach damskich i męskich. Jak odróżnić te wersje? Damskie rozmiary/ramy wyróżnione są w tabeli doboru ramy („Jak dobrać rozmiar ramy”) literą „D” poprzedzającą literę z rozmiarem i tak np. DM (17’) 28” oznacza rower dla Pań w rozmiarze M przy wielkości ramy 17 oraz kół 28 cali. Rozmiary bez poprzedzającej litery „D” zwykle oznaczają rozmiar męski lub (w zależności od modelu) uniwersalny (np. modele MTB/MTB XC i inne)

Jak czytać tabele z geometrią ram?

M (19’) 29" – taki zapis oznacza: M – rozmiar ramy wyrażony symbolem, 19’ – rozmiar ramy w calach, a wartość 29” oznacza średnicę koła (obręczy, opony, dętki) wyrażoną w także w calach (zwykle 26, 27,5 oraz 29 cali dla rowerów typu MTB oraz 28 cali dla trekkingowych, miejskich, czy szosowych)

Geometria EVADO HYBRID 6.0

RozmiarS (17') 28"M (19') 28"L (21') 28"XL (23') 28"
Wzrost158-170168-180178-190188-200
Rozmiar kół28"28"28"28"
FS - Rozmiar ramy17192123
ST - Długość rury podsiodłowej430480530580
TT - Efektywna długość górnej rury575585605630
HT - Długość główki ramy140140140160
SA - Kąt rury podsiodłowej74747474
HA - Kąt główki ramy69707070
CS - Długość tylnych widełek450450450450
WB - Baza kół1112111111311157
REACH397405425445
STACK622627627646
BBDROP60606060
Szer. kierownicy640640640660
Wspornik siodła300350350350
Dł. ramienia korby170170175175
Wspornik kierownicy9090105105
Waga (kg)22,422,4322,522,6

Oferujemy przesyłkę kurierską oraz odbiór złożonego roweru w punkcie:


Przesyłka kurierska do domu

0 zł Przesyłka kurierska do domu

Rower przygotowany do jazdy bezpłatnie dostarczymy do domu. Wystarczy przekręcić i przykręcić kierownicę oraz pedały. Uwaga! Do tego mogą być Ci potrzebne dwa proste narzędzia opisane tutaj. Nie wszystkie nasze modele są wyposażone w pedały - prosimy o sprawdzenie przed zakupem.

Dostawa na nastepny dzień roboczy licząc od dnia wysyłki.

Dostawa do punktu odbioru

0 zł Odbiór u naszego dealera

Zamów rower do naszego autoryzowanego salonu, a przygotujemy wybrany przez Ciebie model w 100% do jazdy. Wystarczy wsiąść i rozpocząć wycieczkę.

Wybierz ochronę, którą chcesz zamówić razem z produktem.

Program wszechstronnej ochrony roweru i rowerzysty składa się z czterech elementów

Casco

Ubezpieczenie od kradzieży lub zniszczenia roweru

OC

Pokrycie szkód majątkowych wyrządzonych osobom trzecim - osobowych jak i rzeczowych

NNW

Odszkodowanie za doznany uraz podczas jazdy na rowerze

Bagaż

Pokrycie strat związanych ze zniszczeniem lub utratą bagażu

Ochrona
roweru

Obejmuje wszystkie rodzaje rowerów, w tym elektryczne, triathlonowe a także składaki. Ubezpieczycie wypłaci odszkodowanie nawet do 20 tys. zł w razie:
- kradzieży, także z ulicy, (warunkiem jest przypięcie roweru) oraz pomieszczeń zamkniętych na klucz w tym także podziemnych parkingów,
- uszkodzenia lub zniszczenia roweru,
- dodatkowo można ubezpieczyć także bagaż.

Ochrona
rowerzysty

Obejmuje następstwa nieszczęśliwych wypadków podczas jazdy rowerem. PZU wypłaci odszkodowanie w razie trwałego uszczerbku na zdrowiu nawet do sumy 200 tys. zł.

Polisa chroni także finanse rowerzysty. W ramach polisy OC ubezpieczyciel wypłaci osobie trzeciej odszkodowanie, nawet do sumy 200 tys. zł, jeśli ubezpieczony wyrządził jej szkodę.

Assistance - razem z ubezpieczeniem rowerzysta otrzyma od nas pakiet usług pomocowych. PZU zorganizuje np. wizytę domową lekarza czy osobę, która zrobi zakupy czy zaopiekuje się zwierzętami.

Rekomendowane produkty

HEXAGON BOOST 3.0 500
Ebike / EBIKE MTB / 2021
7 999
EVADO HYBRID 1.0
EBIKE / EBIKE CROSS / 2021
4 899
EVADO HYBRID 1.0 damski
EBIKE / EBIKE CROSS / 2021
4 899
EVADO HYBRID 6.0 damski
EBIKE / EBIKE CROSS / 2021
10 499
HEXAGON BOOST 1.0 396
Ebike / EBIKE MTB / 2021
4 799
HEXAGON BOOST 1.0 522
Ebike / EBIKE MTB / 2021
5 199
SOIL BOOST 1.0 630
Ebike / EBIKE MTB / 2021
16 999
SOIL BOOST 2.0 630
Ebike / EBIKE MTB / 2021
19 999
LEVEL BOOST 1.0 418
Ebike / EBIKE MTB / 2021
8 999
LEVEL BOOST 2.0 500
Ebike / EBIKE MTB / 2021
11 999
Chcesz być na bieżąco?
Zapisz się i otrzymuj najświeższe informacje na temat nowych modeli marki KROSS, aktualnych promocji i sukcesów drużyny KROSS ORLEN Cycling Team.
  • FORMY PŁATNOŚCI
    • 2021-07-07 2021-07-07
  • FORMY DOSTAWY
    • Kurier, dealer, paczkomaty Kurier, dealer, paczkomaty
  • USŁUGI
    • Dożywotnia gwarancja, serwis mobilny, raty 0% Dożywotnia gwarancja, serwis mobilny, raty 0%

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.