Produkt niedostępny

DARMOWA DOSTAWA

NOWOŚĆ
KOLEKCJA 2021
0/5

EVADO HYBRID 1.0

Cena
4 899
Oblicz ratę w BNP Paribas.
30lat
Wersje kolorystyczne:

czarny / czerwony mat

EVADO HYBRID 1.0
EVADO HYBRID 1.0

KROSS EVADO HYBRID 1.0

KROSS Evado Hybrid 1.0 to jedna z naszych elektryzujących nowości na 2021 rok. Ten rower elektryczny to odpowiedź na odwieczne pytanie – jak oszczędzać czas podczas podróży przez miasto? A także jak dojechać dalej niż kiedykolwiek wcześniej. Wsparcie silnika elektrycznego pozwoli Ci w pełni rozwinąć skrzydła - zwiększyć zasięg weekendowych wycieczek oraz uwolnić się od miejskich korków. Elektryczny cross KROSS Evado Hybrid 1.0 będzie Twoim kompanem w każdej, nawet najdłuższej, wyprawie rowerowej.

Idealne połączenie silnika elektrycznego oraz tradycyjnych komponentów

E-bike KROSS Evado Hybrid 1.0 stanowi idealne połączenie nowoczesnego napędu elektrycznego Bafang oraz osprzętu Shimano. Silnik elektryczny oferuje 250 Watów mocy maksymalnej, która jest w stanie wesprzeć Cię w pokonywaniu nawet najtrudniejszych podjazdów, a na prostej bez problemu rozwinąć prędkość wynoszącą 25 km/h. W połączeniu z niezwykle wydajną baterią o pojemności 14,5 Ah. Dzięki niej możliwe staje się pokonanie nawet do 140 km bez potrzeby ładowania baterii. Na kierownicy zamontowany został wyświetlacz Bafang informujący o stanie baterii oraz systemie wspomagania.

Rower wyposażony jest w 27 przełożeń, oferujących bardzo szeroki zakres możliwości doboru poszczególnych biegów. Za ich zmianę odpowiada tylna przerzutka Shimano Acera T3000 pracująca w parze z przednią przerzutką Shimano Altus M370. Dzięki połączeniu ich z manetkami Shimano Acera M3000 w system obsługujący zmianę biegów zapewniają wysoką precyzję oraz szybkość przejścia pomiędzy poszczególnymi koronkami. KROSS Evado Hybrid to także hydrauliczne hamulce tarczowe Tektro HD M285 oferujące wysoką siłę hamowania. Zapewniają także szeroki zakres modulacji. W połączeniu z tarczami hamulcowy o średnicy 160 mm bez problemów zatrzymają pojazd niezależnie od tego, jakie warunki panują aktualnie na drodze. Za amortyzację odpowiada wysokiej jakości widelec SR Suntour NEX HLO o skoku 63 milimetrów. Manetka blokady zamontowana na kierownicy umożliwi Ci pełną kontrolę nad jego pracą. Już nigdy nie będziesz odczuwać utraty mocy poprzez ciągłe uginanie się widelca. KROSS Evado Hybrid 1.0 to także koła o średnicy 28 cali z oponami Mitas Gripper V84 o szerokości 42 milimetry zapewniające pełną przyczepność niezależnie od warunków.

Rama to serce roweru

Rower elektryczny KROSS Evado Hybrid 1.0 to wysokiej jakości rama wykonana z aluminium lite. Dzięki specjalnej obróbce – a także procesowi hydroformowania ramy – charakteryzuje się ona niezwykle niską wagą oraz jest odporna na przeciążenia oraz bardziej odporna na uszkodzenia. Rama posiada także specjalnie przygotowane otwory do wewnętrznego prowadzenia przewodów. Dzięki temu charakteryzuje się ona minimalizmem oraz jest łatwa w czyszczeniu.

Rama i widelec

Wykończenie lakieru matowy
Materiał Ramy ALUMINIUM LITE
WIDELEC SR SUNTOUR NEX HLO
Skok widelca 63mm
TYLNY AMORTYZATOR BRAK
Skok tylnego amortyzatora BRAK

Napęd

PRZERZUTKA PRZÓD SHIMANO ALTUS M370
PRZERZUTKA TYŁ SHIMANO ACERA T3000
MANETKI SHIMANO ACERA M3000
KORBA SHIMANO ACERA T3010
Koronki 48T-36T-26T/170MM
KASETA / WOLNOBIEG SHIMANO HG200
Zakres kasety / wolnobiegu 11-32T
ILOŚĆ PRZEŁOŻEŃ 27
SUPORT BRAK
ŁAŃCUCH SHIMANO HG53

Koła

PIASTA PRZÓD GL-B43F-DS
PIASTA TYŁ BAFANG G120.250.DC
OBRĘCZE KROSS
OPONY MITAS GRIPPER V84 42-622

Hamulce

HAMULEC PRZÓD TEKTRO HD M285
HAMULEC TYŁ TEKTRO HD M285
DŹWIGNIE HAMULCA TEKTRO HD M285
TARCZE HAMULCOWE DISC (160)

Komponenty

KIEROWNICA ALUMINIUM 620 MM 31.8
WSPORNIK KIEROWNICY ALUMINIUM 90MM/31,8/7°
SIODŁO SELLE ROYAL
WSPORNIK SIODŁA ALUMINIUM 27,2x300
STERY FP-H816 O1-1/8"
CHWYTY HERRMANS OXY

System e-bike

SILNIK BAFANG G120.250.DC
BATERIA PHYLION SF-06S
WYŚWIETLACZ BAFANG HMI DP E12.UART

Informacje dodatkowe

Waga [kg] 20.200

Geometria EVADO HYBRID 1.0

RozmiarS (17') 28"DM (17') 28"M (19') 28"DL (19') 28"L (21') 28"XL (23') 28"
Wzrost158-170158-170168-180168-180178-190188-200
Rozmiar kół28"28"28"28"28"28"
FS - Rozmiar ramy171719192123
ST - Długość rury podsiodłowej430430470470520570
TT - Efektywna długość górnej rury560560582582597612
HT - Długość główki ramy140140150150150160
SA - Kąt rury podsiodłowej737373737373
HA - Kąt główki ramy707070707070
CS - Długość tylnych widełek445445445445445445
WB - Baza kół106210621084108410991114
REACH374374395395410422
STACK610610610610610619
BBDROP505050505050

Oferujemy przesyłkę kurierską oraz odbiór złożonego roweru w punkcie:


Przesyłka kurierska do domu

0 zł Przesyłka kurierska do domu

Rower przygotowany do jazdy bezpłatnie dostarczymy do domu. Wystarczy przekręcić i przykręcić kierownicę oraz pedały. Uwaga! Do tego mogą być Ci potrzebne dwa proste narzędzia opisane tutaj. Nie wszystkie nasze modele są wyposażone w pedały - prosimy o sprawdzenie przed zakupem.

Dostawa na nastepny dzień roboczy licząc od dnia wysyłki.

Dostawa do punktu odbioru

0 zł Odbiór u naszego dealera

Zamów rower do naszego autoryzowanego salonu, a przygotujemy wybrany przez Ciebie model w 100% do jazdy. Wystarczy wsiąść i rozpocząć wycieczkę.

Wybierz ochronę, którą chcesz zamówić razem z produktem

Rekomendowane produkty

HEXAGON BOOST 3.0 500
Ebike / EBIKE MTB / 2021
7 999
LEVEL BOOST 1.0 418
Ebike / EBIKE MTB / 2021
8 999
HEXAGON BOOST 1.0 396
Ebike / EBIKE MTB / 2021
4 799
SOIL BOOST 1.0 630
Ebike / EBIKE MTB / 2021
16 999
LEVEL BOOST 3.0 500
Ebike / EBIKE MTB / 2020
12 999
LEVEL BOOST 2.0 500
Ebike / EBIKE MTB / 2021
11 999
LEA BOOST 3.0 630
Ebike / EBIKE MTB / 2021
12 999
HEXAGON BOOST 1.0 522
Ebike / EBIKE MTB / 2021
5 199
LEVEL BOOST 3.0 630
Ebike / EBIKE MTB / 2020
13 999
SOIL BOOST 2.0 630
Ebike / EBIKE MTB / 2021
19 999
Chcesz być na bieżąco?
Zapisz się i otrzymuj najświeższe informacje na temat nowych modeli marki KROSS, aktualnych promocji i sukcesów drużyny Kross Racing Team.
  • FORMY PŁATNOŚCI
    • BLIK, PayU, Leaselink BLIK, PayU, Leaselink
  • FORMY DOSTAWY
    • DHL, InPost, Odbiór w punkcie DHL, InPost, Odbiór w punkcie
  • USŁUGI
    • Dożywotnia gwarancja, serwis mobilny, raty 0% Dożywotnia gwarancja, serwis mobilny, raty 0%

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.