Każda rama KROSS objęta jest standardową 2-letnią gwarancją producenta. Możesz jednak przedłużyć ochronę ramy carbonowej i full suspension aż do 5 lat po zakupie. Czytaj więcej >
.
Produkt niedostępny
KOLEKCJA 2020
.
0/5

VENTO 9.0

Cena
14 999
Oblicz ratę w BNP Paribas.
30lat
Wersje kolorystyczne:

czarny

VENTO 9.0
S 20" 28"
M 21" 28"
L 22" 28"
XL (23") 28"

Klasyczna, stonowana czerń to nie tylko elegancja. To także nasz Kross Vento 9.0. Ten rower szosowy to wyjście dla osób szukających klasycznie wyglądającego roweru wyposażonego w nowoczesne technologie. Wyposażyliśmy go w jedną z najwyższych grup szosowych dostępnych na rynku, czyli Shimano Ultegra R8000 ipołączyliśmy z bardzo dobrymi karbonowymi kołami Vision Trimax oraz markowymi, karbonowymi komponentami FSA.


Ręczna robota

Rama w Vento 9.0 została wykonana z włókien T784 carbon układanych ręcznie przez naszych pracowników. Dzięki temu mamy pełną kontrolę nad procesem produkcyjnym, co pozwala nam na uzyskanie niezwykle sztywnej ramy. Kross Vento 9.0 wyposażyliśmy w jedną z najlepszych grup dostępnych w rowerach szosowych Shimano Ultegra R8000. Dwurzędowa korba z jedenastoma biegami na kasecie dają szeroki zakres przełożeń ułatwiający uzyskanie wysokiej prędkości oraz komfortową wspinaczkę na górskie ścianki przy bezproblemowym doborze kadencji. W przypadku tej ramy postawiliśmy na zastosowanie klasycznych hamulców. Hamulce szczękowe to wciąż bardzo pożądana przez wiele osób alternatywa dla coraz częściej spotykanych hamulców tarczowych. W ramie zastosowaliśmy, dla zwiększenia jej sztywności, suport press-fit.  


Markowe komponenty

Wybierając komponenty tworzące Kross Vento 9.0 zdecydowaliśmy się na wybór sprawdzonych marek. Karbonowe koła Vision Trimax 40 to zaawansowana konstrukcja przeznaczona dla ambitnych amatorów szukających jakości w rozsądnej cenie. Są one wyposażone w łożyska maszynowe, ułatwiające ich konserwację oraz wymianę w razie zużycia. Wyższa obręcz pozwala łatwiej uzyskać wysokie prędkości dzięki znacznie poprawionej aerodynamice, a także utrzymać ją w trakcie długich wyścigów. Dzięki temu dojedziesz do linii mety szybciej zachowując siły na ostatni sprint. Idąc jednak z duchem czasu obręcze są dostosowane do zamontowania opon w technologii tubeless. Siodełko to Fi’zi:k Antares Versus Evo R5 – niezwykle ceniona przez kolarzy konstrukcja.  Tak samo jak w przypadku kół, produkty tej marki są często wybierane przez zawodowych kolarzy. Żeby zapewnić maksymalną przyczepność, nawet podczas deszczu, na koła założyliśmy opony Schwalbe Pro One Micro o szerokości 25 mm. Zapewniają one także zwiększoną odporność na przebicia, co znacznie wydłuża żywotność dętek.

Rama i widelec

Wykończenie lakieru połysk
Materiał Ramy CARBON T784
WIDELEC CARBON
Skok widelca BRAK
TYLNY AMORTYZATOR BRAK
Skok tylnego amortyzatora BRAK

Napęd

PRZERZUTKA PRZÓD SHIMANO ULTEGRA R8000
PRZERZUTKA TYŁ SHIMANO ULTEGRA R8000
MANETKI SHIMANO ULTEGRA R8000
KORBA SHIMANO ULTEGRA R8000
Koronki 52T-36T/175MM
KASETA / WOLNOBIEG SHIMANO ULTEGRA R8000
Zakres kasety / wolnobiegu 11-28T
ILOŚĆ PRZEŁOŻEŃ 22
SUPORT SHIMANO PRESS FIT BB72-41B
ŁAŃCUCH SHIMANO HG601

Koła

PIASTA PRZÓD FSA TRIMAX
PIASTA TYŁ FSA TRIMAX
OBRĘCZE FSA TRIMAX 40 CARBON
OPONY SCHWALBE PRO ONE MICRO 25-622

Hamulce

HAMULEC PRZÓD SHIMANO ULTEGRA R8000
HAMULEC TYŁ SHIMANO ULTEGRA R8000
DŹWIGNIE HAMULCA SHIMANO ULTEGRA R8000
TARCZE HAMULCOWE BRAK

Komponenty

KIEROWNICA FSA K-Force Compact 440mm
WSPORNIK KIEROWNICY FSA 0S99CSI 100MM/31,8/6°
SIODŁO F'IZI:K ANTARES R5 MAGNESIUM
WSPORNIK SIODŁA FSA KFORCE SB0 27,2x350 CARBON
STERY FSA Orbit C-40-CF-ACB
CHWYTY KROSS EVA
PEDAŁY BRAK

System e-bike

SILNIK BRAK
BATERIA BRAK
WYŚWIETLACZ BRAK

Geometria VENTO 9.0

RozmiarS (20') 28"M (21') 28"L (22') 28"XL (23') 28"
Wzrost160-170168-178176-186184-194
Rozmiar kół28"28"28"28"
FS - Rozmiar ramy20212223
ST - Długość rury podsiodłowej500530550570
TT - Efektywna długość górnej rury500530550570
HT - Długość główki ramy120140155175
SA - Kąt rury podsiodłowej74,573,573,573
HA - Kąt główki ramy71,572,572,873,7
CS - Długość tylnych widełek406406408408
WB - Baza kół975977988993
REACH380383390398
STACK519542557579
BBDROP70707070

Oferujemy przesyłkę kurierską oraz odbiór złożonego roweru w punkcie:


Przesyłka kurierska do domu

0 zł Przesyłka kurierska do domu

Rower przygotowany do jazdy bezpłatnie dostarczymy do domu. Wystarczy przekręcić i przykręcić kierownicę oraz pedały. Uwaga! Do tego mogą być Ci potrzebne dwa proste narzędzia opisane tutaj. Nie wszystkie nasze modele są wyposażone w pedały - prosimy o sprawdzenie przed zakupem.

Dostawa na nastepny dzień roboczy licząc od dnia wysyłki.

Dostawa do punktu odbioru

0 zł Odbiór u naszego dealera

Zamów rower do naszego autoryzowanego salonu, a przygotujemy wybrany przez Ciebie model w 100% do jazdy. Wystarczy wsiąść i rozpocząć wycieczkę.

Program wszechstronnej ochrony roweru i rowerzysty składa się z czterech elementów

Casco

Ubezpieczenie od kradzieży lub zniszczenia roweru

OC

Pokrycie szkód majątkowych wyrządzonych osobom trzecim - osobowych jak i rzeczowych

NNW

Odszkodowanie za doznany uraz podczas jazdy na rowerze

Bagaż

Pokrycie strat związanych ze zniszczeniem lub utratą bagażu

Ochrona
roweru

Obejmuje wszystkie rodzaje rowerów, w tym elektryczne, triathlonowe a także składaki. Ubezpieczycie wypłaci odszkodowanie nawet do 20 tys. zł w razie:
- kradzieży, także z ulicy, (warunkiem jest przypięcie roweru) oraz pomieszczeń zamkniętych na klucz w tym także podziemnych parkingów,
- uszkodzenia lub zniszczenia roweru,
- dodatkowo można ubezpieczyć także bagaż.

Ochrona
rowerzysty

Obejmuje następstwa nieszczęśliwych wypadków podczas jazdy rowerem. PZU wypłaci odszkodowanie w razie trwałego uszczerbku na zdrowiu nawet do sumy 200 tys. zł.

Polisa chroni także finanse rowerzysty. W ramach polisy OC ubezpieczyciel wypłaci osobie trzeciej odszkodowanie, nawet do sumy 200 tys. zł, jeśli ubezpieczony wyrządził jej szkodę.

Assistance - razem z ubezpieczeniem rowerzysta otrzyma od nas pakiet usług pomocowych. PZU zorganizuje np. wizytę domową lekarza czy osobę, która zrobi zakupy czy zaopiekuje się zwierzętami.

Rekomendowane produkty

VENTO 4.0
Szosowe / ROAD / 2022
4 999
VENTO 5.0
Szosowe / ROAD / 2022
6 799
VENTO 2.0
Szosowe / ROAD / 2022
2 999
Chcesz być na bieżąco?
Zapisz się i otrzymuj najświeższe informacje na temat nowych modeli marki KROSS, aktualnych promocji i sukcesów drużyny KROSS ORLEN Cycling Team.
  • FORMY PŁATNOŚCI
    • 2021-07-07 2021-07-07
  • FORMY DOSTAWY
    • Kurier, dealer, paczkomaty Kurier, dealer, paczkomaty
  • USŁUGI
    • Dożywotnia gwarancja, serwis mobilny, raty 0% Dożywotnia gwarancja, serwis mobilny, raty 0%

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.