Każda rama KROSS objęta jest standardową 2-letnią gwarancją producenta. Możesz jednak przedłużyć ochronę ramy stalowej lub aluminiowej dożywotnio. Czytaj więcej >
.
Produkt niedostępny
KOLEKCJA 2020
.
0/5

VENTO 1.0

Cena
2 199
Oblicz ratę w BNP Paribas.
30lat
Wersje kolorystyczne:

grafitowy

VENTO 1.0
XS 19" 28"
S 20" 28"
M 21" 28"
L 22" 28"
XL (23") 28"

KROSS VENTO 1.0

Nigdy wcześniej nie miałeś do czynienia z kolarstwem szosowym, zależy Ci na wysokiej jakości, a jednocześnie nie chcesz zbytnio nadwyrężyć domowego budżetu? Mamy propozycję dla Ciebie – nasz rower Kross Vento 1.0. Decydując się na niego wejdziesz w zupełnie nowy świat jakim jest kolarstwo szosowe, czyli ponadprzeciętna szybkość!.

Na początek – Shimano Tourney

W Kross Vento 1.0 zdecydowaliśmy się na klasyczny napęd z dwiema tarczami  i przerzutki z grupy napędowej Shimano Tourney, które zostały stworzone z przeznaczeniem do solidnej jazdy szosowej. To osprzęt, dla osób nie tylko rozpoczynających swoją przygodę naszosie i na początek Twojej przygody z szosą, ale też dla bardziej zaawansowanych zawodników. Vento 1.0 wyposażyliśmy w klamkomanetki z grupy Shimano Tourney, ułatwiające śledzenie pracy przerzutek poprzez optyczny wskaźnik przełożenia. Za hamowanie odpowiedzialne są natomiast hamulce Tektro R315. To odpowiedni zestaw dla osób które stawiają pierwsze kroki w jeździe szosowej.. 

Lekka, ale wytrzymała rama aluminiowa w Vento 1.0

Rama w Vento 1.0 to  wyprodukowana została z najwyższej jakości aluminium superlite.  i aby jeszcze bardziej zmniejszyć jej wagę, zastosowaliśmy przy produkcji technologię Kross Hydro-F Tube. Aby komfort jazdy był jeszcze wyższy, w Kross Vento 1.0 zamontowane zostało siodełko uznanego włoskiego producenta – Selle Royal. Geometria roweru została zoptymalizowana pod kątem osób początkujących i szukających zrelaksowanej pozycji.

Estetyka przede wszystkim

Dołożyliśmy wszelkich starań żeby rower prezentował się estetycznie: wygładzane spawy wykonane w technologii smooth welding, wewnętrzne prowadzenie linek oraz rama w agresywnym kolorze grafitowym z elementami czerwieni po prostu muszą być atrakcyjne dla oka. W połączeniu z klasycznymi, 28 calowymi kołami tworzy to doskonały rower dla każdego amatora chcącego spróbować swych sił w nowej dyscyplinie.

Rama i widelec

Wykończenie lakieru połysk
Materiał Ramy ALUMINIUM SUPERLITE
WIDELEC CARBON
Skok widelca BRAK
TYLNY AMORTYZATOR BRAK
Skok tylnego amortyzatora BRAK

Napęd

PRZERZUTKA PRZÓD SHIMANO TOURNEY A070
PRZERZUTKA TYŁ SHIMANO TOURNEY A070
MANETKI SHIMANO TOURNEY A070
KORBA SHIMANO TOURNEY A070
Koronki 50T-34T/170MM
KASETA / WOLNOBIEG SHIMANO HG200
Zakres kasety / wolnobiegu 12-28T
ILOŚĆ PRZEŁOŻEŃ 14
SUPORT SHIMANO BSA BB-UN26
ŁAŃCUCH SHIMANO HG40

Koła

PIASTA PRZÓD FORMULA FM21
PIASTA TYŁ FORMULA FM32
OBRĘCZE ALEXRIMS AT470
OPONY MITAS SYRINX CLASSIC 700X25

Hamulce

HAMULEC PRZÓD TEKTRO R315
HAMULEC TYŁ TEKTRO R315
DŹWIGNIE HAMULCA SHIMANO TOURNEY A070
TARCZE HAMULCOWE BRAK

Komponenty

KIEROWNICA ALUMINIUM 440 MM 31.8
WSPORNIK KIEROWNICY ALUMINIUM 110MM/31,8/7°
SIODŁO SELLE ROYAL
WSPORNIK SIODŁA SP-C207 27,2x350
STERY FP-H813PL 1-1/8"
CHWYTY KROSS EVA
PEDAŁY BRAK

System e-bike

SILNIK BRAK
BATERIA BRAK
WYŚWIETLACZ BRAK

Geometria VENTO 1.0

RozmiarXS (19') 28"S (20') 28"M (21') 28"L (22') 28"XL (23') 28"
Wzrost154- 164162-172170-180178-188186-198
Rozmiar kół28"28"28"28"28"
FS - Rozmiar ramy47/5250/5453/5556/5759/59
ST - Długość rury podsiodłowej470500530560590
TT - Efektywna długość górnej rury515543554573585
HT - Długość główki ramy140160175195205
SA - Kąt rury podsiodłowej7573,573,57373
HA - Kąt główki ramy7172,572,57373
CS - Długość tylnych widełek421421421421421
WB - Baza kół992992100310121024
REACH372377384391400
STACK535560574595610
BBDROP7070707070

Oferujemy przesyłkę kurierską oraz odbiór złożonego roweru w punkcie:


Przesyłka kurierska do domu

0 zł Przesyłka kurierska do domu

Rower przygotowany do jazdy bezpłatnie dostarczymy do domu. Wystarczy przekręcić i przykręcić kierownicę oraz pedały. Uwaga! Do tego mogą być Ci potrzebne dwa proste narzędzia opisane tutaj. Nie wszystkie nasze modele są wyposażone w pedały - prosimy o sprawdzenie przed zakupem.

Dostawa na nastepny dzień roboczy licząc od dnia wysyłki.

Dostawa do punktu odbioru

0 zł Odbiór u naszego dealera

Zamów rower do naszego autoryzowanego salonu, a przygotujemy wybrany przez Ciebie model w 100% do jazdy. Wystarczy wsiąść i rozpocząć wycieczkę.

Program wszechstronnej ochrony roweru i rowerzysty składa się z czterech elementów

Casco

Ubezpieczenie od kradzieży lub zniszczenia roweru

OC

Pokrycie szkód majątkowych wyrządzonych osobom trzecim - osobowych jak i rzeczowych

NNW

Odszkodowanie za doznany uraz podczas jazdy na rowerze

Bagaż

Pokrycie strat związanych ze zniszczeniem lub utratą bagażu

Ochrona
roweru

Obejmuje wszystkie rodzaje rowerów, w tym elektryczne, triathlonowe a także składaki. Ubezpieczycie wypłaci odszkodowanie nawet do 20 tys. zł w razie:
- kradzieży, także z ulicy, (warunkiem jest przypięcie roweru) oraz pomieszczeń zamkniętych na klucz w tym także podziemnych parkingów,
- uszkodzenia lub zniszczenia roweru,
- dodatkowo można ubezpieczyć także bagaż.

Ochrona
rowerzysty

Obejmuje następstwa nieszczęśliwych wypadków podczas jazdy rowerem. PZU wypłaci odszkodowanie w razie trwałego uszczerbku na zdrowiu nawet do sumy 200 tys. zł.

Polisa chroni także finanse rowerzysty. W ramach polisy OC ubezpieczyciel wypłaci osobie trzeciej odszkodowanie, nawet do sumy 200 tys. zł, jeśli ubezpieczony wyrządził jej szkodę.

Assistance - razem z ubezpieczeniem rowerzysta otrzyma od nas pakiet usług pomocowych. PZU zorganizuje np. wizytę domową lekarza czy osobę, która zrobi zakupy czy zaopiekuje się zwierzętami.

Rekomendowane produkty

VENTO 4.0
Szosowe / ROAD / 2022
4 999
VENTO 5.0
Szosowe / ROAD / 2022
6 799
VENTO 2.0
Szosowe / ROAD / 2022
2 999
Chcesz być na bieżąco?
Zapisz się i otrzymuj najświeższe informacje na temat nowych modeli marki KROSS, aktualnych promocji i sukcesów drużyny KROSS ORLEN Cycling Team.
  • FORMY PŁATNOŚCI
    • 2021-07-07 2021-07-07
  • FORMY DOSTAWY
    • Kurier, dealer, paczkomaty Kurier, dealer, paczkomaty
  • USŁUGI
    • Dożywotnia gwarancja, serwis mobilny, raty 0% Dożywotnia gwarancja, serwis mobilny, raty 0%

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.