Menu

Każda rama KROSS objęta jest standardową 2-letnią gwarancją producenta. Możesz jednak przedłużyć ochronę ramy stalowej lub aluminiowej dożywotnio. Czytaj więcej >
.
Produkt niedostępny
KOLEKCJA 2020
.
0/5

VENTO 1.0

Oblicz ratę w BNP Paribas.
Oblicz ratę w Alior Bank.
30lat
Wersje kolorystyczne:

grafitowy

VENTO 1.0
XS (19") 28"
S 20" 28"
M 21" 28"
L 22" 28"
XL 23" 28"

KROSS VENTO 1.0

Nigdy wcześniej nie miałeś do czynienia z kolarstwem szosowym, zależy Ci na wysokiej jakości, a jednocześnie nie chcesz zbytnio nadwyrężyć domowego budżetu? Mamy propozycję dla Ciebie – nasz rower Kross Vento 1.0. Decydując się na niego wejdziesz w zupełnie nowy świat jakim jest kolarstwo szosowe, czyli ponadprzeciętna szybkość!.

Na początek – Shimano Tourney

W Kross Vento 1.0 zdecydowaliśmy się na klasyczny napęd z dwiema tarczami  i przerzutki z grupy napędowej Shimano Tourney, które zostały stworzone z przeznaczeniem do solidnej jazdy szosowej. To osprzęt, dla osób nie tylko rozpoczynających swoją przygodę naszosie i na początek Twojej przygody z szosą, ale też dla bardziej zaawansowanych zawodników. Vento 1.0 wyposażyliśmy w klamkomanetki z grupy Shimano Tourney, ułatwiające śledzenie pracy przerzutek poprzez optyczny wskaźnik przełożenia. Za hamowanie odpowiedzialne są natomiast hamulce Tektro R315. To odpowiedni zestaw dla osób które stawiają pierwsze kroki w jeździe szosowej.. 

Lekka, ale wytrzymała rama aluminiowa w Vento 1.0

Rama w Vento 1.0 to  wyprodukowana została z najwyższej jakości aluminium superlite.  i aby jeszcze bardziej zmniejszyć jej wagę, zastosowaliśmy przy produkcji technologię Kross Hydro-F Tube. Aby komfort jazdy był jeszcze wyższy, w Kross Vento 1.0 zamontowane zostało siodełko uznanego włoskiego producenta – Selle Royal. Geometria roweru została zoptymalizowana pod kątem osób początkujących i szukających zrelaksowanej pozycji.

Estetyka przede wszystkim

Dołożyliśmy wszelkich starań żeby rower prezentował się estetycznie: wygładzane spawy wykonane w technologii smooth welding, wewnętrzne prowadzenie linek oraz rama w agresywnym kolorze grafitowym z elementami czerwieni po prostu muszą być atrakcyjne dla oka. W połączeniu z klasycznymi, 28 calowymi kołami tworzy to doskonały rower dla każdego amatora chcącego spróbować swych sił w nowej dyscyplinie.

Rama i widelec

Wykończenie lakieru połysk
Materiał Ramy ALUMINIUM SUPERLITE
WIDELEC CARBON
Skok widelca BRAK
TYLNY AMORTYZATOR BRAK
SKOK TYLNEGO AMORTYZATORA BRAK

Napęd

PRZERZUTKA PRZÓD SHIMANO TOURNEY A070
PRZERZUTKA TYŁ SHIMANO TOURNEY A070
MANETKI SHIMANO TOURNEY A070
KORBA SHIMANO TOURNEY A070
KORONKI 50T-34T/170MM
KASETA / WOLNOBIEG SHIMANO HG200
ZAKRES KASETY/WOLNOBIEGU 12-28T
ILOŚĆ PRZEŁOŻEŃ 14
SUPORT SHIMANO BSA BB-UN26
ŁAŃCUCH SHIMANO HG40

Koła

PIASTA PRZÓD FORMULA FM21
PIASTA TYŁ FORMULA FM32
OBRĘCZE ALEXRIMS AT470
OPONY MITAS SYRINX CLASSIC 700X25

Hamulce

HAMULEC PRZÓD TEKTRO R315
HAMULEC TYŁ TEKTRO R315
DŹWIGNIE HAMULCA SHIMANO TOURNEY A070
TARCZE HAMULCOWE BRAK
Tarcze hamulcowe tył BRAK

Komponenty

KIEROWNICA ALUMINIUM 440 MM 31.8
WSPORNIK KIEROWNICY ALUMINIUM 110MM/31,8/7°
SIODŁO SELLE ROYAL
WSPORNIK SIODŁA SP-C207 27,2x350
STERY FP-H813PL 1-1/8"
CHWYTY KROSS EVA
PEDAŁY BRAK

System e-bike

SILNIK BRAK
BATERIA BRAK
WYŚWIETLACZ BRAK

Geometria VENTO 1.0

RozmiarXS (19') 28"S (20') 28"M (21') 28"L (22') 28"XL (23') 28"
Wzrost154- 164162-172170-180178-188186-198
Rozmiar kół28"28"28"28"28"
FS - Rozmiar ramy47/5250/5453/5556/5759/59
ST - Długość rury podsiodłowej470500530560590
TT - Efektywna długość górnej rury515543554573585
HT - Długość główki ramy140160175195205
SA - Kąt rury podsiodłowej7573,573,57373
HA - Kąt główki ramy7172,572,57373
CS - Długość tylnych widełek421421421421421
WB - Baza kół992992100310121024
REACH372377384391400
STACK535560574595610
BBDROP7070707070

Rekomendowane produkty

ESKER 2.0 2020
Szosowe / GRAVEL / 2020
3 499
ESKER 4.0 2020
Szosowe / GRAVEL / 2020
4 499
ESKER 6.0
Szosowe / GRAVEL / 2020
6 299
VENTO 2.0
Szosowe / ROAD / 2020
2 699
VENTO 3.0
Szosowe / ROAD / 2020
3 499
VENTO 4.0
Szosowe / ROAD / 2020
4 499
VENTO CX 4.0
Szosowe / Cyclocross / 2020
5 999
VENTO CX 2.0
Szosowe / Cyclocross / 2020
3 999
ESKER 1.0
GRAVEL 2023
3 499
ESKER 2.0
GRAVEL 2023
4 499
Chcesz być na bieżąco?
Zapisz się i otrzymuj najświeższe informacje na temat nowych modeli marki KROSS, aktualnych promocji i sukcesów drużyny KROSS ORLEN Cycling Team.
  • FORMY PŁATNOŚCI
    • 2021-07-07 2021-07-07
  • FORMY DOSTAWY
    • Kurier, dealer, paczkomaty Kurier, dealer, paczkomaty
  • USŁUGI
    • Dożywotnia gwarancja, serwis mobilny, raty 0% Dożywotnia gwarancja, serwis mobilny, raty 0%
  • DOBIERZ ROWER

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.