Menu

Każda rama KROSS objęta jest standardową 2-letnią gwarancją producenta. Możesz jednak przedłużyć ochronę ramy stalowej lub aluminiowej dożywotnio. Czytaj więcej >
Produkt niedostępny
KOLEKCJA 2022
.
0/5

TRANS HYBRID 4.0 504 WH

Oblicz ratę w Alior Bank.
Oblicz ratę w Santander Bank.
Wersje kolorystyczne:

czarny mat

TRANS HYBRID 4.0 504 WH
S (17") 28"

Rama i widelec

Materiał Ramy ALUMINIUM 6061
WIDELEC SR SUNTOUR NEX E25
Skok widelca 63mm
TYLNY AMORTYZATOR BRAK
SKOK TYLNEGO AMORTYZATORA BRAK
Wykończenie lakieru matowy
Kolor ramy czarny

Napęd

PRZERZUTKA PRZÓD BRAK
PRZERZUTKA TYŁ SHIMANO ACERA T3000
MANETKI SHIMANO ALIVIO M3100
KORBA SHIMANO STEPS E6100
KASETA / WOLNOBIEG SHIMANO HG200
ZAKRES KASETY/WOLNOBIEGU 11-32T
ILOŚĆ PRZEŁOŻEŃ 9
SUPORT BRAK
ŁAŃCUCH SHIMANO E6070

Koła

PIASTA PRZÓD SHIMANO ACERA M3050
PIASTA TYŁ SHIMANO ACERA M3050
OBRĘCZE KROSS ALUMINIUM 622X19
OPONY WANDA G5001 28X1,75

Hamulce

HAMULEC PRZÓD SHIMANO MT200
HAMULEC TYŁ SHIMANO MT200
DŹWIGNIE HAMULCA SHIMANO MT200
TARCZE HAMULCOWE SHIMANO RT10 180
Tarcze hamulcowe tył SHIMANO RT10 160

Komponenty

SIODŁO SELLE ROYAL
STERY FP-H856B2;1-1/8"-1.5"
CHWYTY HERMANS ADRENALIN
PEDAŁY ALUMINIUM

System e-bike

SILNIK SHIMANO E6110
BATERIA SIMPLO 14AH/504WH
WYŚWIETLACZ SHIMANO SC-E6100C
Maksymalna prędkość wspomagania 25 km/h

Rozmiar damski czy męski?

Wybrane modele KROSS występują w wersjach damskich i męskich. Jak odróżnić te wersje? Damskie rozmiary/ramy wyróżnione są w tabeli doboru ramy („Jak dobrać rozmiar ramy”) literą „D” poprzedzającą literę z rozmiarem i tak np. DM (17’) 28” oznacza rower dla Pań w rozmiarze M przy wielkości ramy 17 oraz kół 28 cali. Rozmiary bez poprzedzającej litery „D” zwykle oznaczają rozmiar męski lub (w zależności od modelu) uniwersalny (np. modele MTB/MTB XC i inne)

Jak czytać tabele z geometrią ram?

M (19’) 29" – taki zapis oznacza: M – rozmiar ramy wyrażony symbolem, 19’ – rozmiar ramy w calach, a wartość 29” oznacza średnicę koła (obręczy, opony, dętki) wyrażoną w także w calach (zwykle 26, 27,5 oraz 29 cali dla rowerów typu MTB oraz 28 cali dla trekkingowych, miejskich, czy szosowych)

Geometria TRANS HYBRID 4.0

RozmiarS (17') 28"M (19') 28"L (21') 28"XL (23') 28"
Wzrost158-170168-180178-190188-200
Rozmiar kół28"28"28"28"
FS - Rozmiar ramy17192123
ST - Długość rury podsiodłowej430480530580
TT - Efektywna długość górnej rury575585605630
HT - Długość główki ramy140140140160
SA - Kąt rury podsiodłowej74747474
HA - Kąt główki ramy69707070
CS - Długość tylnych widełek450450450450
WB - Baza kół1112111111311157
REACH397405425445
STACK622627627646
BBDROP60606060
Szer. kierownicy660660660660
Wspornik siodła350400400400
Dł. ramienia korby170170175175
Wspornik kierownicy9090110110
Waga (kg)24,7524,8524,925

Oferujemy przesyłkę kurierską oraz odbiór złożonego roweru w punkcie:


Przesyłka kurierska do domu

0 zł Przesyłka kurierska do domu

Rower przygotowany do jazdy bezpłatnie dostarczymy do domu. Wystarczy przekręcić i przykręcić jedynie trzy elementy: kierownicę, siodełko oraz pedały. Uwaga! Do tego mogą być Ci potrzebne dwa proste narzędzia opisane tutaj. Nie wszystkie nasze modele są wyposażone w pedały - prosimy o sprawdzenie przed zakupem.

Dostawa na nastepny dzień roboczy licząc od dnia wysyłki.

Dostawa do punktu odbioru

49 zł Odbiór u naszego dealera

Zamów rower do naszego autoryzowanego salonu, a przygotujemy wybrany przez Ciebie model w 100% do jazdy. Wystarczy wsiąść i rozpocząć wycieczkę.

Przesyłka kurierska do domu

249 zł Przesyłka paletowa - rower złożony na 100%

Dostawa na palecie roweru gotowego do jazdy. Zdejmij go z palety i ruszaj w trasę. Nie wszystkie nasze modele są wyposażone w pedały - prosimy o sprawdzenie przed zakupem.

W przypadku rowerów o wartości 14999zł dostawa jest bezpłatna.

Dostawa na nastepny dzień roboczy licząc od dnia wysyłki.

Ubezpieczenie rowerów Kross w Compensie online w 30 sekund. Szosa? Gravel? Full? Pamiętaj o ochronie. Polisę możesz nabyć 7 dni od zakupu!
Dlaczego warto?

Brak udziału własnego

W ubezpieczeniu Compensy nie ma udziału własnego w sytuacji szkody

Atrakcyjne warunki

Odszkodowanie wyliczamy zawsze w oparciu o wartość Twojego roweru z dnia jego zakupu.

Suma ubezpieczenia

Częściowe naprawy lub wypłaty odszkodowań nie pomniejszają sumy ubezpieczenia

Składka

Koszt ubezpieczenia roweru zależy wyłącznie od jego wartości. Dla roweru o wartości 2.000 zł składka roczna to 112zł.

Kradzież
i rabunek

Ubezpieczenie działa w następujących przypadkach:
- Kradzież roweru z ulicy, np. ze stojaka, do którego jest przypięty rower,
- Rabunek na ulicy w sytuacji zagrożenia pobiciem,
- Włamanie do komórki lokatorskiej, rowerowni, piwnicy, mieszkania lub z balkonu.
- Kradzież po wypadku drogowym z udziałem rowerzysty.

Uszkodzenie

- Gdy nieumyślne uszkodzisz rower w trakcie jazdy, np. stracisz równowagę i przewrócisz się wraz z rowerem.

- Gdy uszkodzisz rower w wypadku drogowym, np. zderzysz się z innym rowerzystą lub innym pojazdem.

- Gdy rower zostanie uszkodzony przez kogoś na ulicy.

Rekomendowane produkty

Trans Hybrid LS 3.0 504 Wh UNI
Ebike / EBIKE TREKKING / 2023
11 999
Trans Hybrid LS 5.0 630 WH Uni
Ebike / EBIKE TREKKING / 2023
12 999
INZAI HYBRID 1.0 522 WH
Ebike / EBIKE CITY / 2023
4 399
5 499
TRANS HYBRID 4.0 504 WH
Ebike / EBIKE TREKKING / 2023
12 499
Evado Hybrid 6.0 630 WH
Ebike / EBIKE CROSS / 2023
12 999
Solo EMI Multicycle 418 WH UNI
Ebike / EBIKE URBAN / 2023
6 999
Chcesz być na bieżąco?
Zapisz się i otrzymuj najświeższe informacje na temat nowych modeli marki KROSS, aktualnych promocji i sukcesów drużyny KROSS ORLEN Cycling Team.
  • FORMY PŁATNOŚCI
    • 2021-07-07 2021-07-07
  • FORMY DOSTAWY
    • Kurier, dealer, paczkomaty Kurier, dealer, paczkomaty
  • USŁUGI
    • Dożywotnia gwarancja, serwis mobilny, raty 0% Dożywotnia gwarancja, serwis mobilny, raty 0%
  • DOBIERZ ROWER

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.