Menu

Każda rama KROSS objęta jest standardową 2-letnią gwarancją producenta. Możesz jednak przedłużyć ochronę ramy stalowej lub aluminiowej o 5 lat. Czytaj więcej >
Produkt niedostępny
.
5/5

SOIL BOOST 1.0 630

Oblicz ratę w Alior Bank.
Oblicz ratę w Santander Bank.
Wersje kolorystyczne:
M (17") 27,5"
S (16") 27,5"
L (19") 27,5"
XL (20") 27,5"

KROSS SOIL BOOST 1.0 630

Elektryczne rowery enduro cieszą się coraz większą popularnością. Dlatego wychodząc naprzeciw rynkowym trendom i chcąc zaoferować sprzęt wysokiej klasy w przystępnej cenie stworzyliśmy KROSS Soil Boost 1.0 630. Od dzisiaj będzie to twój najlepszy towarzysz w każdej sytuacji – na krętych singlach, leśnych ścieżkach i wymagających zjazdach. E-bike to zupełnie nowy świat, który będzie dla ciebie doskonałym uzupełnieniem klasycznego roweru.

KROSS Soil Boost 1.0 630 w 2021 roku to kontynuacja myśli przyświecającej nam przy projektowaniu poprzednich generacji tego roweru. To nie tylko nowy lakier położony na ramie – poprawiliśmy wiele drobnych detali, które przekładają się na przyjemność oraz komfort płynące z jazdy.

Shimano Steps

KROSS Soil Boost 1.0 wyposażony w komponenty Shimano Steps E8000. Jest to niezwykle wydajny napęd elektryczny wspomagający kolarza podczas długich wypraw oraz na stromych podjazdach. Bateria o pojemności 630Wh zapewnia moment obrotowy 70Nm. Taka pojemność baterii pozwala na pokonanie nawet 145 kilometrów. Na kierownicy został zamontowany specjalny wyświetlacz Shimano STEPS SC-E8000, na którym wyświetlane są parametry dotyczące jazdy.

Osprzęt 

W KROSS Soil Boost 1.0 zastosowaliśmy napęd Shimano Deore M6000. Ten napęd japońskiego producenta pracuje w systemie 1x10 i zapewnia mocne trzymanie łańcucha nawet na największych wybojach dzięki wydajnemu sprzęgłu w tylnej przerzutce. Rower full suspension taki jak KROSS Soil Boost 1.0 to dwa działające we współpracy ze sobą amortyzatory. Jego przypadku zastosowaliśmy przedni amortyzator SR Suntour AION 35 LOR ze skokiem 35 milimetrów oraz tylny damper Rockshox Deluxe Select R. Dodatkowo, w koronie widelca znajduje się możliwość jego zablokowania, poprawiając efektywność pedałowania na płaskich odcinkach trasy. By poprawić zachowanie roweru podczas bardziej technicznych zjazdów zamontowaliśmy w nim droper post TranzX. Dzięki temu łatwiej będzie ci ustawić KOMa na segmencie zjazdowym na okolicznej trasie. Koła złożyliśmy na obręczach WTB Scraper i40 o średnicy 27,5 cala. Na nie założyliśmy opony WTB Trail Boss o szerokości 2,6”.

Technologie 

Rama KROSS Soil Boost 1.0 wykonana została z aluminium liteUlepszony stop aluminium 6061 jest doskonałym kompromisem pomiędzy wysoką sztywnością a niska masą. Charakteryzuje się dużą odpornością na warunki zewnętrzne, złamania i uderzenia.. To ulepszony stop aluminium 6061, będącym doskonałym kompromisem pomiędzy wysoką sztywnością oraz niską masą. Charakteryzuje go wysoka odporność na warunki zewnętrzne, złamania i uderzenia. By zapewnić mu możliwie najniższą wagę każdą rurkę w ramie poddajemy cieniowaniu. W ramie zastosowaliśmy wewnętrzne prowadzenie linek, dzięki czemu uzyskaliśmy estetyczną i elegancką ramę. Wewnętrzne prowadzenie linek pozwala także na łatwiejsze utrzymanie roweru w czystości oraz minimalizuje ryzyko zaczepienia linką o korzenie w terenie.


Uwaga: W przypadku korzystaniu z licznika bezprzewodowego zamontowanego na rowerze elektrycznym, mogą występować zakłócenia pracy wybranych funkcji licznika przy pracy elementów elektrycznych roweru. Do roweru elektrycznego sugerujemy zakup licznika przewodowego. Napęd elektryczny jest zgodny z przepisami Prawa o ruchu drogowym, a maksymalna prędkość wspomagania to 25 km/h.


Przeczytaj na blogu, dlaczego eBike to doskonały wybór





  •  Ulepszony stop aluminium 6061 jest doskonałym kompromisem pomiędzy wysoką sztywnością a niska masą. Charakteryzuje się dużą odpornością na warunki zewnętrzne, złamania i uderzenia.
  •  Nasze autorskie zawieszenie oparte na wirtualnym punkcie obrotu. Wraz z ruchem tylnego koła środek obrotu zawieszenia zmienia swoje położenie umożliwiając działanie niezależne od sił napędu i hamowania. Dzięki temu RVS eliminuje bujanie przy pedałowaniu i zachowuje czułość przy każdym położeniu, co przekłada się na doskonałą przyczepność.
  •  Stożkowa główka ramy o zmiennym przekroju od 1 1/8” u góry do 1,5” u dołu. Większa średnica na dole daje większą wytrzymałość oraz sztywność przekładającą się na precyzję w sterowaniu.
  •  Wewnętrzne prowadzenie kabli wydłuża żywotność linek i pancerzy chroniąc je przed błotem, piachem czy deszczem.
  •  W celu maksymalnej ochrony naszych ram stworzyliśmy system wymiennych haków, które w razie uszkodzenia można łatwo i szybko wymienić. Aby ograniczyć możliwość uszkodzenia ramy do minimum gwinty umieszczamy na haku lub na specjalnej nakrętce.
  •  Hamulce tarczowe gwarantują nam dużą siłę hamowania i dobrą modulację nawet w najcięższych warunkach pogodowych, a ich żywotność jest znacznie dłuższa niż hamulców tradycyjnych.
  •  Zwiększona szerokość o 6mm w stosunku do piast 142mm pozwala odsunąć od siebie kołnierze piasty i rozstawić szerzej szprychy. Efektem jest zwiększona sztywność całego koła. Linia łańcucha odsunięta o 3mm na zewnątrz pozwala na zastosowanie szerszych opon. Nawet do 3”.
  •  Precyzja hamowania wzrasta dzięki wyeliminowaniu zbędnych przejściówek co wpływa na sztywność połączenia między ramą a zaciskiem. Lepsze odprowadzanie ciepła wydłuża żywotność hamulca i poprawia efektywność jego działania.
  •  Precyzyjna technika wygładzania spawu, która podnosi estetykę konstrukcji bez negatywnego wpływu na jej wytrzymałość.

Rama i widelec

Materiał Ramy ALUMINIUM LITE
WIDELEC SR SUNTOUR AION36-BOOST
Skok widelca 150mm
TYLNY AMORTYZATOR ROCK SHOX DELUXE SELECT R
SKOK TYLNEGO AMORTYZATORA 210x50mm
Wykończenie lakieru połysk
Kolor ramy grafitowy

Napęd

PRZERZUTKA PRZÓD BRAK
PRZERZUTKA TYŁ SHIMANO DEORE M6000
MANETKI SHIMANO DEORE M6000
KORBA FSA CK-751
KORONKI 38T/170MM
KASETA / WOLNOBIEG SHIMANO DEORE M4100
ZAKRES KASETY/WOLNOBIEGU 11-42T
ILOŚĆ PRZEŁOŻEŃ 10
SUPORT BRAK
ŁAŃCUCH SHIMANO E6090

Koła

PIASTA PRZÓD SHIMANO MT400
PIASTA TYŁ SHIMANO MT400
OBRĘCZE WTB SCRAPER I40
OPONY WTB TRAIL BOSS 27,5x2.6 TCS

Hamulce

HAMULEC PRZÓD SHIMANO MT500
HAMULEC TYŁ SHIMANO MT520
DŹWIGNIE HAMULCA SHIMANO MT501
TARCZE HAMULCOWE SHIMANO RT30 203
Tarcze hamulcowe tył SHIMANO EM300 180

Komponenty

KIEROWNICA ALUMINIUM 35 (S - 760mm, M, L, XL - 780mm)
WSPORNIK KIEROWNICY ALUMINIUM 55MM/35/0°
SIODŁO WTB VOLT SPORT
WSPORNIK SIODŁA TRANZX JD-YSP23J 412x125; 30,9
STERY FP-H856B2;1-1/8"-1.5"
CHWYTY KROSS
PEDAŁY BRAK

System e-bike

SILNIK SHIMANO E8000
Umiejscowienie silnika Centralne
Moc silnika 250W
BATERIA SIMPLO 17,5AH/630WH
Producent baterii SIMPLO
Umiejscowienie baterii Zintegrowana
Pojemność znamionowa baterii Ah/Wh 17,5 Ah / 630 Wh
Napięcie znamionowe 36 V
Ładowarka 36 V / 4 A
Ogniwa Li-Ion
Czas ładowania do 80% (h) 3,5
Czas ładowania do 100% (h) 6

Zasięg [km]

100
Przewidywana żywotność powyżej 60% pojemności( ilość cykli ładowania) 1000
Wskaźnik poziomu naładowania Nie
Zamek baterii Tak
Tryby wspomagania Eco, Trail Boost
Walk-Assist Tak
Wejście USB Nie
WYŚWIETLACZ SHIMANO SC-E8000
Licznik rowerowy Tak
Spełniania normy UE dotyczącą rowerów elektrycznych EN15194/EPAC/ISO4210-2 Tak
Maksymalna prędkość wspomagania 25 km/h

Rozmiar damski czy męski?

Wybrane modele KROSS występują w wersjach damskich i męskich. Jak odróżnić te wersje? Damskie rozmiary/ramy wyróżnione są w tabeli doboru ramy („Jak dobrać rozmiar ramy”) literą „D” poprzedzającą literę z rozmiarem i tak np. DM (17’) 28” oznacza rower dla Pań w rozmiarze M przy wielkości ramy 17 oraz kół 28 cali. Rozmiary bez poprzedzającej litery „D” zwykle oznaczają rozmiar męski lub (w zależności od modelu) uniwersalny (np. modele MTB/MTB XC i inne)

Jak czytać tabele z geometrią ram?

M (19’) 29" – taki zapis oznacza: M – rozmiar ramy wyrażony symbolem, 19’ – rozmiar ramy w calach, a wartość 29” oznacza średnicę koła (obręczy, opony, dętki) wyrażoną w także w calach (zwykle 26, 27,5 oraz 29 cali dla rowerów typu MTB oraz 28 cali dla trekkingowych, miejskich, czy szosowych)

Geometria SOIL BOOST 1.0 630

RozmiarS (16') 27,5"M (17') 27,5"L (19') 27,5"XL (20') 27,5"
Wzrost162-170170-180180-187187-197
Rozmiar kół27,5"27,5"27,5"27,5"
FS - Rozmiar ramy16171920
ST - Długość rury podsiodłowej410440470500
TT - Efektywna długość górnej rury576596621646
HT - Długość główki ramy100100120120
SA - Kąt rury podsiodłowej75757575
HA - Kąt główki ramy66,566,566,566,5
CS - Długość tylnych widełek445445445445
WB - Baza kół1155117512031228
REACH417437457482
STACK593593612612
BBDROP32323232
Szer. kierownicy760780780780
Wspornik siodła125125150150
Dł. ramienia korby170170170170
Wspornik kierownicy55555555
Waga (kg)25,2525,2525,2525,25
Chcesz być na bieżąco?
Zapisz się i otrzymuj najświeższe informacje na temat nowych modeli marki KROSS, aktualnych promocji i sukcesów drużyny KROSS ORLEN Cycling Team.
  • FORMY PŁATNOŚCI
    • 2021-07-07 2021-07-07
  • FORMY DOSTAWY
    • Kurier, dealer, paczkomaty Kurier, dealer, paczkomaty
  • USŁUGI
    • Dożywotnia gwarancja, serwis mobilny, raty 0% Dożywotnia gwarancja, serwis mobilny, raty 0%
  • DOBIERZ ROWER

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.