Każda rama KROSS objęta jest standardową 2-letnią gwarancją producenta. Możesz jednak przedłużyć ochronę ramy carbonowej i full suspension aż do 5 lat po zakupie. Czytaj więcej >
.
Produkt niedostępny
KOLEKCJA 2020
.
5/5

MOON 3.0

Cena
14 999
Oblicz ratę w BNP Paribas.
30lat
Wersje kolorystyczne:

czerwony / biały połysk

MOON 3.0
MOON 3.0
M 17" 29"
L 18" 29"
L 18" 29"
XL 20" 29"

KROSS MOON 3.0 

Rower enduro to dla nas powrót do korzeni. Bo od tego zaczęło się kolarstwo górskie – od jeżdżenia po górach, gdzie najważniejsza była zabawa, a nie liczba pokonanych kilometrów czy najlepszy czas okrążenia na sztucznej pętli. Dlatego oldschool to dla nas coś ważnego w przypadku Kross Moon 3.0. I pomimo przyświecającej mu starej idei, gdzie to zabawa jest najważniejsza, to znajdziesz w nim mnóstwo sprawdzonych rozwiązań typowych dla segmentu rowerów enduro. Uzgodniliśmy je z naszymi zawodnikami jeżdżącymi w ramach Kross Racing Team, którzy na bieżąco mówili nam co będzie działać, a co nie. Uzupełniliśmy je naszymi autorskimi rozwiązaniami takimi jak zawieszenie RVS czy aluminium superlite. Gwarantujemy ci, że zakochasz się w tych rowerach. Skąd to wiemy? Bo sami je kochamy.

Osprzęt

Kupując Kross Moon 3.0 nie kupujesz po prostu roweru – kupujesz kompleksowe rozwiązanie do aktywnej zabawy w lasach i górach. Osprzęt Sram X01 Eagle z zapewni ci szeroki zakres przełożeń dzięki zastosowaniu układu 1x12 i kasecie 10-50. Amortyzator RockShox Lyrik Select Ultimate Charger RCT3 oraz damper RockShox Super Deluxe Select RCT pozwalają komfortowo przejechaćkażdy segment zjazdu bez obawy o zbyt wolne odbicie czy kiepską pracę zawieszenia. Hydrauliczne hamulce tarczowe Sram Code RSC to lubiana przez wielu konstrukcja zapewniająca wystarczająco wysoką siłę oraz modulację hamowania. To także hamulce, które pozwolą ci w pełni rozwinąć twoje zjazdowe skrzydła. To także doceniona przez wielu amatorów rozkochanych w Enduro opuszczana sztyca Kind Shock LEV Integra pozwalająca stosunkowo komfortowo podjeżdżać i przyjąć odpowiednią pozycję na zjeździe. Koła to markowa konstrukcja DT Swiss 370 i zaopatrzyliśmy w opony WTB Vigiliante 2,3”. Oczywiście dostosowane do systemu tubeless

Technologie

Rama Kross Moon 3.0  została wykonana przy użyciu aluminium superlite. Stop ten, dzięki obróbce termicznej charakteryzuje się wysoką sztywnością i wytrzymałością na przeciążenia. A co najważniejsze, niską wagą. Dodatkowo, w najmniej narażonych miejscach rurki ramy są potrójnie cieniowane dla zmniejszenia jej masy. To także wewnętrzne prowadzenie linek oraz hydroformowana rama, dzięki czemu nadaliśmy jej rurom ładny i niecodzienny kształt.


Przeczytaj na blogu, jak wybrać rower górski

Rama i widelec

Wykończenie lakieru połysk
Materiał Ramy ALUMINIUM SUPERLITE
WIDELEC ROCK SHOX LYRIK RCT3
Skok widelca 160mm
TYLNY AMORTYZATOR ROCK SHOX SUPER DELUXE RCT
Skok tylnego amortyzatora 210x50mm

Napęd

PRZERZUTKA PRZÓD BRAK
PRZERZUTKA TYŁ SRAM X01 EAGLE
MANETKI SRAM X01 EAGLE
KORBA TRUVATIV DESCENDANT
Koronki 32T/170MM
KASETA / WOLNOBIEG SRAM 1275 EAGLE
Zakres kasety / wolnobiegu 10-50T
ILOŚĆ PRZEŁOŻEŃ 12
SUPORT SRAM BSA DUB
ŁAŃCUCH SRAM GX EAGLE

Koła

PIASTA PRZÓD DT SWISS 370 15x110
PIASTA TYŁ DT SWISS 370 12x148
OBRĘCZE WTB ASYM TCS I29
OPONY WTB VIGLIANTE 29x2.3 TCS TOUGH

Hamulce

HAMULEC PRZÓD SRAM CODE RSC
HAMULEC TYŁ SRAM CODE RSC
DŹWIGNIE HAMULCA SRAM CODE RSC
TARCZE HAMULCOWE SRAM CENTERLINE (200)

Komponenty

KIEROWNICA RACEFACE AEFFECT 780MM 35
WSPORNIK KIEROWNICY RACEFACE AEFFECT 40MM/35/0°
SIODŁO WTB VOLT SPORT
WSPORNIK SIODŁA KIND SHOCK LEV INTEGRA (M- 390x125, L- 440x150, XL- 440x150)
STERY FP-H856B2;1-1/8"-1.5"
CHWYTY KROSS STABLE
PEDAŁY BRAK

System e-bike

SILNIK BRAK
BATERIA BRAK
WYŚWIETLACZ BRAK

Geometria MOON 3.0

RozmiarM (17') 29"L (18') 29"XL (20') 29"
Wzrost170-180180-187187-197
Rozmiar kół29"29"29"
FS - Rozmiar ramy171819
ST - Długość rury podsiodłowej430460490
TT - Efektywna długość górnej rury603628648
HT - Długość główki ramy100110120
SA - Kąt rury podsiodłowej75,775,675,5
HA - Kąt główki ramy65,565,565,5
CS - Długość tylnych widełek435435435
WB - Baza kół120712321253
REACH446467484
STACK619628637
BBDROP272727

Oferujemy przesyłkę kurierską oraz odbiór złożonego roweru w punkcie:


Przesyłka kurierska do domu

0 zł Przesyłka kurierska do domu

Rower przygotowany do jazdy bezpłatnie dostarczymy do domu. Wystarczy przekręcić i przykręcić kierownicę oraz pedały. Uwaga! Do tego mogą być Ci potrzebne dwa proste narzędzia opisane tutaj. Nie wszystkie nasze modele są wyposażone w pedały - prosimy o sprawdzenie przed zakupem.

Dostawa na nastepny dzień roboczy licząc od dnia wysyłki.

Dostawa do punktu odbioru

0 zł Odbiór u naszego dealera

Zamów rower do naszego autoryzowanego salonu, a przygotujemy wybrany przez Ciebie model w 100% do jazdy. Wystarczy wsiąść i rozpocząć wycieczkę.

Program wszechstronnej ochrony roweru i rowerzysty składa się z czterech elementów

Casco

Ubezpieczenie od kradzieży lub zniszczenia roweru

OC

Pokrycie szkód majątkowych wyrządzonych osobom trzecim - osobowych jak i rzeczowych

NNW

Odszkodowanie za doznany uraz podczas jazdy na rowerze

Bagaż

Pokrycie strat związanych ze zniszczeniem lub utratą bagażu

Ochrona
roweru

Obejmuje wszystkie rodzaje rowerów, w tym elektryczne, triathlonowe a także składaki. Ubezpieczycie wypłaci odszkodowanie nawet do 20 tys. zł w razie:
- kradzieży, także z ulicy, (warunkiem jest przypięcie roweru) oraz pomieszczeń zamkniętych na klucz w tym także podziemnych parkingów,
- uszkodzenia lub zniszczenia roweru,
- dodatkowo można ubezpieczyć także bagaż.

Ochrona
rowerzysty

Obejmuje następstwa nieszczęśliwych wypadków podczas jazdy rowerem. PZU wypłaci odszkodowanie w razie trwałego uszczerbku na zdrowiu nawet do sumy 200 tys. zł.

Polisa chroni także finanse rowerzysty. W ramach polisy OC ubezpieczyciel wypłaci osobie trzeciej odszkodowanie, nawet do sumy 200 tys. zł, jeśli ubezpieczony wyrządził jej szkodę.

Assistance - razem z ubezpieczeniem rowerzysta otrzyma od nas pakiet usług pomocowych. PZU zorganizuje np. wizytę domową lekarza czy osobę, która zrobi zakupy czy zaopiekuje się zwierzętami.

Chcesz być na bieżąco?
Zapisz się i otrzymuj najświeższe informacje na temat nowych modeli marki KROSS, aktualnych promocji i sukcesów drużyny KROSS ORLEN Cycling Team.
  • FORMY PŁATNOŚCI
    • 2021-07-07 2021-07-07
  • FORMY DOSTAWY
    • Kurier, dealer, paczkomaty Kurier, dealer, paczkomaty
  • USŁUGI
    • Dożywotnia gwarancja, serwis mobilny, raty 0% Dożywotnia gwarancja, serwis mobilny, raty 0%

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.