Menu

Każda rama KROSS objęta jest standardową 2-letnią gwarancją producenta. Możesz jednak przedłużyć ochronę ramy stalowej lub aluminiowej dożywotnio. Czytaj więcej >
Produkt niedostępny
KOLEKCJA 2019
.
0/5

LEA 2.0 2019

Oblicz ratę w BNP Paribas.
Oblicz ratę w Alior Bank.
30lat
Wersje kolorystyczne:

srebrny / biały / różowy mat

LEA 2.0 2019
LEA 2.0 2019
XS (15") 26"
XS (15") 27,5"
DS (17") 27,5"
M 19" 27,5"
XXS 13" 26"

Rower górski MTB Women

Rower górski Kross Lea 2.0 to idealna propozycja dla Pań, które poszukują uniwersalnego i komfortowego roweru do jazdy zarówno w terenie, jak i po drogach utwardzanych. Model ten zaprojektowaliśmy tak, aby był trwały, prosty w obsłudze i zapewniał maksimum przyjemności z jazdy. Wszystkie rowery górskie z serii Lea są od początku do końca projektowane z myślą o kobietach. Oferują specjalnie dopasowaną geometrię i rozmiary ram, które pozwalają na idealne dobranie do potrzeb rowerzystek.


Rama Krossa Lea 2.0 została wykonana z lekkiego aluminium. Specjalnie nisko poprowadzona górna rura ramy ułatwia wsiadanie i zsiadanie z roweru. Podnosi też poziom bezpieczeństwa i stabilności podczas jazdy w terenie. Odpowiednie wielkości i kształt siodła, kierownicy i mostka dodatkowo poprawiają dopasowanie roweru do kobiecej budowy. Dzięki komfortowej geometrii za kierownicą Krossa Lea 2.0 siedzimy w sposób wyprostowany. Przekłada się to na mniejsze obciążenie kręgosłupa i przedramion, a także łatwiejszą obserwację drogi.


Osprzęt Krossa Lea 2.0 to sprawdzone komponenty dobrane tak, aby zapewnić jak największą trwałość i prostotę obsługi. Napęd wykorzystuje tylną przerzutkę Shimano Altus. Jest ona trwała i bardzo prosta w eksploatacji, a także niedroga w serwisie. Hamulce V-Brake są bardzo lekkie i nieskomplikowane w serwisie, a przy tym oferują odpowiednio dużą siłę hamowania. Amortyzator przedni podnosi komfort jazdy na wybojach.

Rama i widelec

Wykończenie lakieru matowy

Rozmiar damski czy męski?

Wybrane modele KROSS występują w wersjach damskich i męskich. Jak odróżnić te wersje? Damskie rozmiary/ramy wyróżnione są w tabeli doboru ramy („Jak dobrać rozmiar ramy”) literą „D” poprzedzającą literę z rozmiarem i tak np. DM (17’) 28” oznacza rower dla Pań w rozmiarze M przy wielkości ramy 17 oraz kół 28 cali. Rozmiary bez poprzedzającej litery „D” zwykle oznaczają rozmiar męski lub (w zależności od modelu) uniwersalny (np. modele MTB/MTB XC i inne)

Jak czytać tabele z geometrią ram?

M (19’) 29" – taki zapis oznacza: M – rozmiar ramy wyrażony symbolem, 19’ – rozmiar ramy w calach, a wartość 29” oznacza średnicę koła (obręczy, opony, dętki) wyrażoną w także w calach (zwykle 26, 27,5 oraz 29 cali dla rowerów typu MTB oraz 28 cali dla trekkingowych, miejskich, czy szosowych)

Geometria LEA 2.0

RozmiarDXXS (13') 26"DXS (15') 26"DXS (15') 27,5"DS (17') 27,5"DM (19') 27,5"
Wzrost137-147147-157157-162162-168168-178
Rozmiar kół26"26"27,5"27,5"27,5"
FS - Rozmiar ramy1315151719
ST - Długość rury podsiodłowej330381380430480
TT - Efektywna długość górnej rury530545560570580
HT - Długość główki ramy115125125135145
SA - Kąt rury podsiodłowej72,572,57372,572,5
HA - Kąt główki ramy7070707070
CS - Długość tylnych widełek430430435435435
WB - Baza kół10151031104310481058
REACH349361374375382
STACK574584609619628
BBDROP3535353535
Szer. kierownicy640640660660660
Wspornik siodła350350350350350
Dł. ramienia korby170170170170170
Wspornik kierownicy6075757590
Waga (kg)13,6513,7513,214,514,6

Rekomendowane produkty

LEA 3.0
Górskie / MTB WOMAN / 2022
2 199
LEA 3.0
Górskie / MTB WOMAN / 2022
2 199
LEA 1.0
Górskie / MTB WOMAN / 2022
1 599
LEA 5.0
Górskie / MTB WOMAN / 2022
2 499
LEA 5.0 SR
Górskie / MTB WOMAN / 2022
2 499
LEA 6.0 SR
Górskie / MTB WOMAN / 2022
2 799
LEA 1.0 SR
Górskie / MTB WOMAN / 2022
1 599
LEA 2.0
Górskie / MTB WOMAN / 2022
1 899
LEA 1.0
Górskie / MTB WOMAN / 2022
1 599
LEA 6.0
Górskie / MTB WOMAN / 2022
2 799
Chcesz być na bieżąco?
Zapisz się i otrzymuj najświeższe informacje na temat nowych modeli marki KROSS, aktualnych promocji i sukcesów drużyny KROSS ORLEN Cycling Team.
  • FORMY PŁATNOŚCI
    • 2021-07-07 2021-07-07
  • FORMY DOSTAWY
    • Kurier, dealer, paczkomaty Kurier, dealer, paczkomaty
  • USŁUGI
    • Dożywotnia gwarancja, serwis mobilny, raty 0% Dożywotnia gwarancja, serwis mobilny, raty 0%

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.