Menu

Każda rama KROSS objęta jest standardową 2-letnią gwarancją producenta. Możesz jednak przedłużyć ochronę ramy stalowej lub aluminiowej dożywotnio. Czytaj więcej >
Produkt niedostępny
KOLEKCJA 2023
.
5/5

Esprit 4

Oblicz ratę w Alior Bank.
Oblicz ratę w Santander Bank.
Wersje kolorystyczne:
M (19") 27"
M (19") 29"
L (21") 29"
S (17") 27"

KROSS GO ESPRIT 4

Szukasz roweru, który zapewni Ci wygodną jazdę w każdych warunkach? Jeśli odpowiedziałeś na to pytanie twierdząco to KROSS GO Esprit 4 to rower idealny dla Ciebie. Ten rekreacyjny rower górski to świetny wybór na każdą wyprawę rowerową. Nie zawiedzie Cię także w trakcie codziennych dojazdów do pracy. Jeśli szukasz partnera, który dowiezie Cię do celu bezpiecznie i szybko to nie znajdziesz lepszego rozwiązania niż KROSS GO Esprit 4.

Hydrauliczne hamulce tarczowe i nie tylko

KROSS GO Esprit 4 to uniwersalny rekreacyjny męski rower górski, który został wyposażony w wysokiej klasy osprzęt Shimano. Posiada aż 27 przełożeń działających w systemie 3x9. Oznacza to, że wyposażony jest w 9. rzędową kasetę oraz 3. rzędową korbę. Za precyzyjną zmianę biegów odpowiada tylna przerzutka Shimano RD-M592 (Deore), która wyposażona jest w system Shadow. Dzięki temu jest ona mniej wysunięta na zewnątrz, co chroni ją przed uszkodzeniem podczas upadku roweru. Z przodu zainstalowana została przerzutka Shimano Altus. Obydwie przerzutki obsługiwane są za pomocą manetek Shimano Altus, które są wygodne w codziennym użytkowaniu.

Rower wyposażony został w hydrauliczne hamulce tarczowe Shimano, które ułatwiają kontrolę nad rowerem w każdych warunkach. Dzięki zastosowaniu 27,5 calowych kół z oponami Shwalbe Smart Sam o szerokości 2,1 cala rower prowadzi się pewnie w każdych, nawet mniej sprzyjających warunkach terenowych oraz pogodowych.

KROSS GO Esprit 4 posiada amortyzator Suntour SF19 o skoku 100 milimetrów. Dzięki temu doskonale sprawdzi się na miejskich ścieżkach rowerowych, gdzie bez problemów poradzi sobie z krawężnikami i nierówną nawierzchnią. Ale także po zjechaniu na leśne ścieżki nie straszne będę mu korzenie i inne przeszkody.

Rower na codzienne jazdy

KROSS GO Esprit 4 to aluminiowy rower górski, którego rama jest lekka i sztywna. Przekłada się to pewne prowadzenie roweru w każdym terenie, a moc generowana przez nogi jest bezpośrednio przełożona na napęd.

Ponadto w rowerze zastosowanych zostało wiele otworów montażowych, które pozwolą założyć na przykład bagażnik rowerowy czy błotniki.

Rama i widelec

Materiał Ramy ALUMINIUM
WIDELEC SR SUNTOUR XCT30 HLO
Skok widelca 100mm
TYLNY AMORTYZATOR BRAK
SKOK TYLNEGO AMORTYZATORA BRAK
Wykończenie lakieru połysk
Kolor ramy grafitowy

Napęd

PRZERZUTKA PRZÓD SHIMANO ALTUS M370
PRZERZUTKA TYŁ SHIMANO DEORE M592
MANETKI SHIMANO ALTUS M2010
KORBA SR SUNTOUR XCM
KASETA / WOLNOBIEG SHIMANO HG200
ZAKRES KASETY/WOLNOBIEGU 11-34T
ILOŚĆ PRZEŁOŻEŃ 27
SUPORT FP-B902
ŁAŃCUCH SHIMANO HG53

Koła

PIASTA PRZÓD GL-B43F-DS/QR
PIASTA TYŁ GL-B43R-DS
OBRĘCZE KROSS
OPONY SCHWALBE SMART SAM 27,5X2,1

Hamulce

HAMULEC PRZÓD SHIMANO MT200
HAMULEC TYŁ SHIMANO MT200
DŹWIGNIE HAMULCA SHIMANO MT200
TARCZE HAMULCOWE SHIMANO RT66 160
Tarcze hamulcowe tył SHIMANO RT56 160

Komponenty

SIODŁO KROSS
STERY FP-H813PL 1-1/8"
CHWYTY KROSS
PEDAŁY TWORZYWO/STAL

System e-bike

SILNIK BRAK
BATERIA BRAK
WYŚWIETLACZ BRAK

Rozmiar damski czy męski?

Wybrane modele KROSS występują w wersjach damskich i męskich. Jak odróżnić te wersje? Damskie rozmiary/ramy wyróżnione są w tabeli doboru ramy („Jak dobrać rozmiar ramy”) literą „D” poprzedzającą literę z rozmiarem i tak np. DM (17’) 28” oznacza rower dla Pań w rozmiarze M przy wielkości ramy 17 oraz kół 28 cali. Rozmiary bez poprzedzającej litery „D” zwykle oznaczają rozmiar męski lub (w zależności od modelu) uniwersalny (np. modele MTB/MTB XC i inne)

Jak czytać tabele z geometrią ram?

M (19’) 29" – taki zapis oznacza: M – rozmiar ramy wyrażony symbolem, 19’ – rozmiar ramy w calach, a wartość 29” oznacza średnicę koła (obręczy, opony, dętki) wyrażoną w także w calach (zwykle 26, 27,5 oraz 29 cali dla rowerów typu MTB oraz 28 cali dla trekkingowych, miejskich, czy szosowych)

Geometria ESPRIT 4

RozmiarS (17') 27"M (19') 27"M (19') 29"L (21') 29"
Wzrost165-174174-180180-188188-195
Rozmiar kół27"27"29"29"
FS - Rozmiar ramy17191921
ST - Długość rury podsiodłowej432483483534
TT - Efektywna długość górnej rury432603610630
HT - Długość główki ramy120130120130
SA - Kąt rury podsiodłowej737372,572,5
HA - Kąt główki ramy70,570,570,570,5
CS - Długość tylnych widełek430430443443
WB - Baza kół1074107411051125
REACH400415412429
STACK605614647656
BBDROP45456363
Szer. kierownicy----
Wspornik siodła----
Dł. ramienia korby----
Wspornik kierownicy----
Waga-13,713,713,8

Rekomendowane produkty

Hexagon 5.0
Górskie / MTB / 2023
2 699
Hexagon 5.0
Górskie / MTB / 2023
2 699
Hexagon 6.0
Górskie / MTB / 2023
2 999
Hexagon 3.0
Górskie / MTB / 2023
2 299
Hexagon 3.0
Górskie / MTB / 2023
2 299
Hexagon 5.0 MS
Górskie / MTB / 2023
2 599
Hexagon 3.0
Górskie / MTB / 2024
2 499
Hexagon 5.0
Górskie / MTB / 2024
2 499
3 499
Hexagon 5.0
Górskie / MTB / 2024
2 499
3 499
Hexagon 3.0
Górskie / MTB / 2024
2 499
Chcesz być na bieżąco?
Zapisz się i otrzymuj najświeższe informacje na temat nowych modeli marki KROSS, aktualnych promocji i sukcesów drużyny KROSS ORLEN Cycling Team.
  • FORMY PŁATNOŚCI
    • 2021-07-07 2021-07-07
  • FORMY DOSTAWY
    • Kurier, dealer, paczkomaty Kurier, dealer, paczkomaty
  • USŁUGI
    • Dożywotnia gwarancja, serwis mobilny, raty 0% Dożywotnia gwarancja, serwis mobilny, raty 0%
  • DOBIERZ ROWER

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.