Menu

Każda rama KROSS objęta jest standardową 2-letnią gwarancją producenta. Możesz jednak przedłużyć ochronę ramy stalowej lub aluminiowej dożywotnio. Czytaj więcej >
Produkt niedostępny
KOLEKCJA 2024
.
0/5

Esker 4.0

Oblicz ratę w Alior Bank.
Oblicz ratę w Santander Bank.
Wersje kolorystyczne:

zielony / czarny połysk

Esker 4.0
S (19") 28"
XL (22") 28"

Rama i widelec

Materiał Ramy STAL
WIDELEC STAL
Skok widelca BRAK
TYLNY AMORTYZATOR BRAK
SKOK TYLNEGO AMORTYZATORA BRAK
Wykończenie lakieru połysk
Kolor ramy zielony

Napęd

PRZERZUTKA PRZÓD SHIMANO TIAGRA 4700
PRZERZUTKA TYŁ SHIMANO TIAGRA 4700
MANETKI SHIMANO TIAGRA 4700
KORBA FSA OMEGA
KASETA / WOLNOBIEG SHIMANO HG500
ZAKRES KASETY/WOLNOBIEGU 11-34T
ILOŚĆ PRZEŁOŻEŃ 20
SUPORT FSA MEGAEXO BB-4000
ŁAŃCUCH SHIMANO HG54

Koła

PIASTA PRZÓD SHIMANO DEORE M6000
PIASTA TYŁ SHIMANO DEORE M6000
OBRĘCZE WTB ASYM IP23 TCS
OPONY WTB RESOLUTE COMP 700x42C
Szprychy SAPIM
Nyple Mosiężne

Hamulce

HAMULEC PRZÓD TRP SPYRE-C
HAMULEC TYŁ SHIMANO TIAGRA 4700
DŹWIGNIE HAMULCA SHIMANO TIAGRA 4700
TARCZE HAMULCOWE SHIMANO RT66 180
Tarcze hamulcowe tył SHIMANO RT30 160

Komponenty

SIODŁO WTB VOLT SPORT
STERY FSA T-848
CHWYTY KROSS EVA
PEDAŁY BRAK

System e-bike

SILNIK BRAK
BATERIA BRAK
WYŚWIETLACZ BRAK

Rozmiar damski czy męski?

Wybrane modele KROSS występują w wersjach damskich i męskich. Jak odróżnić te wersje? Damskie rozmiary/ramy wyróżnione są w tabeli doboru ramy („Jak dobrać rozmiar ramy”) literą „D” poprzedzającą literę z rozmiarem i tak np. DM (17’) 28” oznacza rower dla Pań w rozmiarze M przy wielkości ramy 17 oraz kół 28 cali. Rozmiary bez poprzedzającej litery „D” zwykle oznaczają rozmiar męski lub (w zależności od modelu) uniwersalny (np. modele MTB/MTB XC i inne)

Jak czytać tabele z geometrią ram?

M (19’) 29" – taki zapis oznacza: M – rozmiar ramy wyrażony symbolem, 19’ – rozmiar ramy w calach, a wartość 29” oznacza średnicę koła (obręczy, opony, dętki) wyrażoną w także w calach (zwykle 26, 27,5 oraz 29 cali dla rowerów typu MTB oraz 28 cali dla trekkingowych, miejskich, czy szosowych)

Geometria ESKER 4.0

RozmiarS (19') 28"M (20') 28"L (21') 28"XL (22') 28"
Wzrost160-170168-178176-186184-194
Rozmiar kół28"28"28"28"
FS - Rozmiar ramy19202122
ST - Długość rury podsiodłowej470510530560
TT - Efektywna długość górnej rury510530550570
HT - Długość główki ramy105120135155
SA - Kąt rury podsiodłowej757473,573
HA - Kąt główki ramy697171,571
CS - Długość tylnych widełek435435435435
WB - Baza kół1030103110411051
REACH355365375383
STACK552574590611
BBDROP70707070
Szer. kierownicy420420440440
Wspornik siodła350350350350
Dł. ramienia korby172,5172,5175175
Wspornik kierownicy80809090
Waga12,212,2812,412,32

Rekomendowane produkty

ESKER 7.0
GRAVEL 2024
9 999
Esker 7.0
GRAVEL 2024
9 999
Esker 4.0
GRAVEL 2024
5 699
Esker 4.0 MS
GRAVEL 2024
5 499
Esker Hybrid 2.0 MS 349 Wh
GRAVEL 2024
7 999
10 999
Esker 7.0 RIVAL
GRAVEL 2023
9 999
Esker 4.0 ADVENTURE
GRAVEL 2024
3 999
4 499
Esker 2.0
GRAVEL 2024
4 999
Esker 4.0 KRX
GRAVEL 2024
3 599
5 299
Chcesz być na bieżąco?
Zapisz się i otrzymuj najświeższe informacje na temat nowych modeli marki KROSS, aktualnych promocji i sukcesów drużyny KROSS ORLEN Cycling Team.
  • FORMY PŁATNOŚCI
    • 2021-07-07 2021-07-07
  • FORMY DOSTAWY
    • Kurier, dealer, paczkomaty Kurier, dealer, paczkomaty
  • USŁUGI
    • Dożywotnia gwarancja, serwis mobilny, raty 0% Dożywotnia gwarancja, serwis mobilny, raty 0%
  • DOBIERZ ROWER

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.