Menu

Jesienne starty zawodników Kross Staff Team

Opublikowano:

Autor:

Magda

Kategoria:

Jesienna aura sprzyja naszym zawodnikom. Sezon ciągle trwa, o czym świadczy nie tylko liczba przejechanych kilometrów, ale i wciąż aktywny udział w zawodach. Hasło „dwa koła – jedna pasja” zobowiązuje: nasi zawodnicy startują zarówno w zawodach MTB XC, enduro, ale i triathlonie.

W tym artykule przeczytasz o:

 1. MTB nad zalewem Ruda w Mławie
 2. Finale zmagań enduro
 3. II Jesiennym Triathlonie Mławskim
 4. Rajdzie Gór Dębowych
Jesienne starty zawodników Kross Staff Team

MTB nad zalewem Ruda w Mławie

1 października zawodnicy Kross Staff Team ścigali się na trasie kolejnego etapu zawodów MTB Mazovia. Trasa w Mławie zapowiadała się bardzo ciekawie, pagórkowate tereny wokół Zalewu Ruda okazały się idealnymi do wytyczonej trudnej technicznie i wymagającej trasy MTB. Nie dziwi więc fakt, że wielu zawodników z KROSSa pojawiło się na starcie.

Mateusz Rochowiak pokonał dystans 25km w 00:56:43 zajmując 2. miejsce w swojej kat. wiekowej - to kolejny udany wyścig dla Mateusza! Na dystansie FIT dzielnie rywalizował też Maciej Paluch.

Maraton w Mławie był finałową edycja Pucharu Mazowsza, gdzie o podium walczył Bartek Grędziński zajmując ostatecznie 2. miejsce w Pucharze Mazowsza wygrywając jednocześnie kat. M2.

Cieszy nas bardzo fakt, że w Mławie pojawiło się kilku debiutantów. Grzegorz Pyłko, Robert Szczygielski i Robert Balkowski zaszczepieni zostali adrenaliną wyścigową i zapowiadają powtórzyć jeszcze nieraz swój udział w zawodach. Najbliższa okazja na spróbowanie swoich sił to toruński etap cyklu MTB Mazovia, który odbędzie się 14 października.

Trasa będzie bardzo ciekawa, krętą i malownicza, więc zapraszamy wszystkich serdecznie do skorzystania ze startów wraz z Kross Staff TEAM!


Finał zmagań enduro

30 września w Mieroszowie (k. Wałbrzycha) odbyła się finałowa edycja Enduro MTB Series 2017. Była to czwarta odsłona serii w 2017 roku. Trasa wyścigów wymagała od zawodników szeregu umiejętności. Liczyła się nie tylko technika jazdy, ale i doświadczenie, siła w nogach, odwaga, taktyka, szybkość reakcji i dobór odpowiedniej linii przejazdu.

Nasz zawodnik Arek Trzciński miał wszystko, czego potrzeba, aby wygrać. Na swoim Moonie wykręcił 3. miejsce w kategorii Masters. Jakby tego było mało, zajął także 3. miejsce w klasyfikacji generalnej zamykającej sezon.


II Jesienny Triathlon Mławski

8 października w Mławie odbył się II Jesienny Triathlon Mławski. Na starcie lokalnej imprezy pojawiło się trzech naszych zawodników: Andrzej Marek, Anna Para oraz Krzysztof Kłosowski, dla którego był to debiut w tej dyscyplinie sportowej. Zawodnicy rywalizowali na dystansie 1/8 Ironmana, tj. 500m pływania, 17,5km jazdy na rowerze, 5,25km biegania. Zawodników nie odstraszył deszcz i ziąb, podczas zawodów panowała wspaniała atmosfera. Najlepszy czas uzyskał Marek – zajął 7. miejsce w swojej kategorii. Krzysztof, podobnie jak Anna, zajęli 5. miejsca w swoich kategoriach wiekowych.


Krzysztof Kłosowski

Rajd Góry Dębowe

30 września odbył się VII Rajd Gwiaździsty Zacheusza Nowowiejskiego Góry Dębowe. Jest to cykliczna impreza organizowana co roku obejmująca uroczystości związane z upamiętnieniem działalności „żołnierza wyklętego” Zacheusza Nowowiejskiego. W imprezie licznie wzięli udział miłośnicy turystyki rowerowej z całego regionu. Obszerna relacja z rajdu dostępna jest na stronie internetowej.

Chcesz być na bieżąco?
Zapisz się i otrzymuj najświeższe informacje na temat nowych modeli marki KROSS, aktualnych promocji i sukcesów drużyny KROSS ORLEN Cycling Team.
 • FORMY PŁATNOŚCI
  • 2021-07-07 2021-07-07
 • FORMY DOSTAWY
  • Kurier, dealer, paczkomaty Kurier, dealer, paczkomaty
 • USŁUGI
  • Dożywotnia gwarancja, serwis mobilny, raty 0% Dożywotnia gwarancja, serwis mobilny, raty 0%
 • DOBIERZ ROWER

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.