Menu

Drużyna Kross Staff Team wciąż na topie!

Opublikowano:

Autor:

Magda

Kategoria:

Ostatnie weekendy przyniosły mnóstwo sukcesów naszym pracownikom, zawodnicy Kross Staff Team reprezentowali naszą markę na różnych imprezach rowerowych.

W tym artykule przeczytasz o:

 1. Naszym człowieku z żelaza
 2. Podium w potyczkach enduro
 3. Wszechstronności Kross Staff Team
 4. Maratonie rowerowym w Mławie
Dryżyna Kross Staff Team wciąż na topie!

Nasz człowiek z żelaza

Na największe uznanie zasługuje nasz człowiek z żelaza – Andrzej Marek, który dokonał wielkiego czynu. W zawodach Castle Triathlon Malbork pokazał prawdziwy charakter, podejmując ogromne wyzwanie pokonania 3800m wpław rzeką Nogat, następnie 180 km indywidualnej jazdy na czas, a na koniec 42km biegu do mety. Andrzej potrzebował na ukończenie dystansu Iron Man11h:21m:12s. Aby ukończyć takie wyzwanie, Andrzej podczas zawodów łącznie spalił ponad 5800 kalorii, a w sumie na trasie tankował kilkanaście razy, pochłaniając:

 • 3 banany
 • 3 pomarańcze
 • 12 żeli energetycznych
 • 0,5l coli
 • 4 litry napojów + kilka łyków z rzeki Nogat

Podium w potyczkach enduro

Rewelacyjny popis swoich umiejętności technicznych zaprezentował Arek Trzciński, który w Baligrodzie podczas rozgrywanych zawodów Kellys Enduro MTB Series wykręcił drugi czas w kategorii Men Masters wygrywając przy okazji jeden z OS.

Wszechstronna Drużyna

Skoro mowa o „czasówkach” to nie możemy zapomnieć o naszym najbardziej doświadczonym zawodniku Panu Kazimierzu Niewiarowskim, który cały czas wykazuje się wszechstronnością. W pobliskim Rzekuniu rywalizował w indywidualnej jeździe na czas, a w kolejne weekendy walczył na błotnistych trasach Lotto Poland Bike, gdzie stanął na podium w swojej kategorii.

W zawodach Lotto Poland Bike startowali też pozostali zawodnicy Kross Staff Team, Mateusz Rochowiak, Maciej Paluch, Janusz Jastrzębowski oraz Bartosz Grędziński. Mateusz w Nieporęcie wykręcił niezły wynik wjeżdżając na metę jako 4. zawodnik w kat. M2!

Nie tylko Mazowsze, ale i Warmia i Mazury przyciągnęła naszych zawodników na swoje trasy. Najpierw w Brodnicy Bartosz Grędziński odniósł spektakularne zwycięstwo na dystansie GIGA, gdzie po 30km ucieczce zdeklasował rywali ponad trzyminutową przewagą.

Kolejnym miastem, które gościło naszych zawodników, była malownicza Krutyń gdzie w ramach imprezy Mazury MTB w składzie: Grzegorz Furman, Krzysztof Kłosowski i Bartosz Grędziński walczyli o najlepsze lokaty. Tu też nie wróciliśmy bez pucharu – 6. miejsce open i 3. w kat M2 wywalczył Bartek w swoim debiucie na trasach tej imprezy.

Kross Staff Team zaprasza do Mławy

W dniu 1.10 w pobliskiej Mławie odbędzie się Maraton Rowerowy rozgrywany w ramach cyklu Mazovia MTB Maraton. Do wyboru będą cztery dystanse: 10km, 24km, 40km i 60km. Wszystkich, którzy mają ochotę spróbować swoich sił i naładować się kolarskimi endorfinami, namawiamy do startu. W Ramach KROSS STAFF TEAM zapraszamy wszystkich pracowników. Swój udział należy potwierdzić wypełniając formularz w recepcji przy bramie głównej. Wystarczy rower i kask!

Więcej informacji o wydarzeniu na stronie organizatora.

Chcesz być na bieżąco?
Zapisz się i otrzymuj najświeższe informacje na temat nowych modeli marki KROSS, aktualnych promocji i sukcesów drużyny KROSS ORLEN Cycling Team.
 • FORMY PŁATNOŚCI
  • 2021-07-07 2021-07-07
 • FORMY DOSTAWY
  • Kurier, dealer, paczkomaty Kurier, dealer, paczkomaty
 • USŁUGI
  • Dożywotnia gwarancja, serwis mobilny, raty 0% Dożywotnia gwarancja, serwis mobilny, raty 0%
 • DOBIERZ ROWER

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.