Menu

Każda rama KROSS objęta jest standardową 2-letnią gwarancją producenta. Możesz jednak przedłużyć ochronę ramy stalowej lub aluminiowej dożywotnio. Czytaj więcej >
KOLEKCJA 2023
.
5/5

Hexagon 1.0

Cena
1 599
Oblicz ratę w Alior Bank.
Oblicz ratę w Santander Bank.
30lat
Wybierz rozmiar:
XS (14") 26"
M (19") 26"
L (21") 26"
S (17") 26"
Wersje kolorystyczne:

czarny / biały / niebieski połysk

Hexagon 1.0 SK
Hexagon 1.0
Hexagon 1.0 SK
Hexagon 1.0
Hexagon 1.0 SK
Hexagon 1.0

Ta wersja kolorystyczna nie jest dostępna w Twoim rozmiarze. Wybierz inną wersję lub zapisz się na powiadomienie o dostępności.

Proszę wybrać rozmiar

Twój rozmiar jest niedostępny?

Powiadom o dostępności

  • Sposób malowania polegający na nakładaniu naelektryzowanych cząstek farby proszkowej na aluminium, które wymagają obróbki termicznej. Po spieczeniu powierzchnia lakieru tworzy idealnie gładką powłokę wyjątkowo odporną na uszkodzenia mechaniczne.
  • W celu maksymalnej ochrony naszych ram stworzyliśmy system wymiennych haków, które w razie uszkodzenia można łatwo i szybko wymienić. Aby ograniczyć możliwość uszkodzenia ramy do minimum gwinty umieszczamy na haku lub na specjalnej nakrętce.
logotyp na ramę dla rowerów mtb kross

Rowery górskie Kross to doskonałe narzędzia do podbijania trudnych szlaków terenowych, łączące wytrzymałe konstrukcje z zaawansowanymi technologiami amortyzacyjnymi. Z solidnymi ramami, precyzyjnymi hamulcami i innowacyjnymi systemami przerzutek modele MTB Kross są stworzone, by sprostać wyzwaniom bezdroży i dostarczyć pasjonatom jazdy terenowej niezapomnianych przygód.

Rower górski MTB Kross Hexagon 1.0 na aluminiowej ramie w kolorze czarnym wyposażony w osprzęt Shimano

KROSS HEXAGON 1.0

Każdy z nas chce czasem wyjechać z miasta i odpocząć w lesie z dala od cywilizacji. Albo rzucić to wszystko i wyjechać w Bieszczady. Nie warto pozwolić, żeby w takich sytuacjach ograniczał nas rower. Dla wszystkich, którzy cenią sobie uniwersalność w przystępnej cenie powstał KROSS Hexagon 1.0. To budżetowy rower miejski z możliwością zamontowania szerszej, terenowej opony. Wygodna geometria pozwala przyjąć zrelaksowaną, ułatwiającą obserwację otoczenia, pozycję za kierownicą.

 Tylna siedmiobiegowa przerzutka Shimano Tourney TX800 oraz hamulce v-brake w rowerze górskim MTB KROSS Hexagon 1.0

Osprzęt dla każdego fana wypraw rowerowych

KROSS Hexagon 1.0 to doskonały wybór dla każdego szukającego roweru uniwersalnego. Sprawdzony napęd z 21 przełożeniami zapewnia bezproblemową i tanią eksploatację. Tylna przerzutka z grupy Tourney to trwała i sprawdzona konstrukcja, która zapewnia płynną i responsywną zmianę przełożeń również w trudniejszym terenie.
Za pewne i przewidywalne hamowanie odpowiadają hamulce v-brake, które oferują wysoką siłę hamowania niezależnie od aktualnych warunków atmosferycznych. Są lżejsze, dużo prostsze i tańsze w eksploatacji niż hamulce tarczowe, a również potrafią skutecznie zatrzymać rower.

 Aluminowa rama, amortyzowany widelec Zoom Forgo656 o skoku 80mm oraz opony o szerokości 2,1 cala w rowerze górskim MTB KROSS Hexagon 1.0

Technologie wspierające Cię w Twoich podróżach rowerowych

Rama KROSS Hexagon 1.0 została wykonana z aluminium 6061. Ten specjalny stop aluminium sprawia, że rower jest sztywny i odporny na złamania. Jednocześnie, jest to stosunkowo lekki materiał, który może zaskoczyć niejednego rowerzystę swoimi właściwościami. Rama jest malowana proszkowo, co przekłada się na trwałość malowania oraz jego oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne.
Amortyzowany widelec ze skokiem 80 mm zapewnia wysoką kulturę pracy oraz doskonałe tłumienie wibracji powstających podczas jazdy po nierównej i wyboistej nawierzchni.


Rama i widelec

Materiał Ramy ALUMINIUM PERFORMANCE
WIDELEC ZOOM FORGO565
Skok widelca 80mm
TYLNY AMORTYZATOR BRAK
SKOK TYLNEGO AMORTYZATORA BRAK
Wykończenie lakieru połysk
Kolor ramy czarny

Napęd

PRZERZUTKA PRZÓD SHIMANO TOURNEY TZ500
PRZERZUTKA TYŁ SHIMANO TOURNEY TX800
MANETKI SHIMANO RS36 REVOSHIFT
KORBA WHEEL TOP
KORONKI 42T-34T-24T/170MM
KASETA / WOLNOBIEG SHIMANO TOURNEY MF-TZ500
ZAKRES KASETY/WOLNOBIEGU 14-28T
ILOŚĆ PRZEŁOŻEŃ 21
SUPORT FP-B902
ŁAŃCUCH YBN S50

Koła

PIASTA PRZÓD GL-B01F-QR
PIASTA TYŁ GL-B01R
OBRĘCZE KROSS ALUMINIUM 559X19
OPONY WANDA P1255 26X2,1

Hamulce

HAMULEC PRZÓD V-BRAKE
HAMULEC TYŁ V-BRAKE
DŹWIGNIE HAMULCA ALUMINIUM
TARCZE HAMULCOWE BRAK
Tarcze hamulcowe tył BRAK

Komponenty

KIEROWNICA ALUMINIUM 660 MM 31.8
WSPORNIK KIEROWNICY ALUMINIUM 75MM/31,8/7°
SIODŁO YIBOTONG YBT-K610F046
WSPORNIK SIODŁA ALUMINIUM 27,2x350
STERY 1-1/8"
CHWYTY HERRMANS
PEDAŁY FP-804

System e-bike

SILNIK BRAK
BATERIA BRAK
WYŚWIETLACZ BRAK

Rozmiar damski czy męski?

Wybrane modele KROSS występują w wersjach damskich i męskich. Jak odróżnić te wersje? Damskie rozmiary/ramy wyróżnione są w tabeli doboru ramy („Jak dobrać rozmiar ramy”) literą „D” poprzedzającą literę z rozmiarem i tak np. DM (17’) 28” oznacza rower dla Pań w rozmiarze M przy wielkości ramy 17 oraz kół 28 cali. Rozmiary bez poprzedzającej litery „D” zwykle oznaczają rozmiar męski lub (w zależności od modelu) uniwersalny (np. modele MTB/MTB XC i inne)

Jak czytać tabele z geometrią ram?

M (19’) 29" – taki zapis oznacza: M – rozmiar ramy wyrażony symbolem, 19’ – rozmiar ramy w calach, a wartość 29” oznacza średnicę koła (obręczy, opony, dętki) wyrażoną w także w calach (zwykle 26, 27,5 oraz 29 cali dla rowerów typu MTB oraz 28 cali dla trekkingowych, miejskich, czy szosowych)

Geometria HEXAGON 1.0

RozmiarXS (14') 26"S (17') 26"M (19') 26"L (21') 26"
Wzrost145-157157-168168-174174-180
Rozmiar kół26"26"26"26"
FS - Rozmiar ramy14171921
ST - Długość rury podsiodłowej360440480530
TT - Efektywna długość górnej rury550570585600
HT - Długość główki ramy120120135150
SA - Kąt rury podsiodłowej73737373
HA - Kąt główki ramy71717171
CS - Długość tylnych widełek430430430430
WB - Baza kół1030105010661081
REACH373393404415
STACK579579593607
BBDROP35353535
Szer. kierownicy660660660660
Wspornik siodła350350350350
Dł. ramienia korby170170170170
Wspornik kierownicy757590105
Waga (kg)13,5213,613,613,75

Oferujemy przesyłkę kurierską oraz odbiór złożonego roweru w punkcie:


Przesyłka kurierska do domu

0 zł Przesyłka kurierska do domu

Rower przygotowany do jazdy bezpłatnie dostarczymy do domu. Wystarczy przekręcić i przykręcić jedynie trzy elementy: kierownicę, siodełko oraz pedały. Uwaga! Do tego mogą być Ci potrzebne dwa proste narzędzia opisane tutaj. Nie wszystkie nasze modele są wyposażone w pedały - prosimy o sprawdzenie przed zakupem.

Dostawa na nastepny dzień roboczy licząc od dnia wysyłki.

Dostawa do punktu odbioru

0 zł Odbiór u naszego dealera

Zamów rower do naszego autoryzowanego salonu, a przygotujemy wybrany przez Ciebie model w 100% do jazdy. Wystarczy wsiąść i rozpocząć wycieczkę.

Program powszechnej ochrony roweru i rowerzysty w PZU już od 58 zł za sezon!
Program składa się z czterech elementów:

Casco

Ubezpieczenie od kradzieży lub zniszczenia roweru

OC

Pokrycie szkód majątkowych wyrządzonych osobom trzecim - osobowych jak i rzeczowych

NNW

Odszkodowanie za doznany uraz podczas jazdy na rowerze

Bagaż

Pokrycie strat związanych ze zniszczeniem lub utratą bagażu

Ochrona
roweru

Obejmuje wszystkie rodzaje rowerów, w tym elektryczne, triathlonowe a także składaki. Ubezpieczycie wypłaci odszkodowanie nawet do 20 tys. zł w razie:
- kradzieży, także z ulicy, (warunkiem jest przypięcie roweru) oraz pomieszczeń zamkniętych na klucz w tym także podziemnych parkingów,
- uszkodzenia lub zniszczenia roweru,
- dodatkowo można ubezpieczyć także bagaż.

Ochrona
rowerzysty

Obejmuje następstwa nieszczęśliwych wypadków podczas jazdy rowerem. PZU wypłaci odszkodowanie w razie trwałego uszczerbku na zdrowiu nawet do sumy 200 tys. zł.

Polisa chroni także finanse rowerzysty. W ramach polisy OC ubezpieczyciel wypłaci osobie trzeciej odszkodowanie, nawet do sumy 200 tys. zł, jeśli ubezpieczony wyrządził jej szkodę.

Assistance - razem z ubezpieczeniem rowerzysta otrzyma od nas pakiet usług pomocowych. PZU zorganizuje np. wizytę domową lekarza czy osobę, która zrobi zakupy czy zaopiekuje się zwierzętami.

Rekomendowane produkty

Hexagon 2.0
Górskie / MTB / 2023
1 799
Hexagon 2.0
Górskie / MTB / 2023
1 799
Hexagon 2.0
Górskie / MTB / 2023
1 799
Hexagon 3.0
Górskie / MTB / 2023
2 299
Hexagon 3.0
Górskie / MTB / 2023
2 299
Hexagon 5.0
Górskie / MTB / 2023
2 699
EVADO 1.0 damski
Turystyczne / CROSS / 2023
1 699
Evado 2.0
Turystyczne / CROSS / 2023
1 999
Evado 1.0
Turystyczne / CROSS / 2023
1 699
Evado 2.0 damski
Turystyczne / CROSS / 2023
1 999
Chcesz być na bieżąco?
Zapisz się i otrzymuj najświeższe informacje na temat nowych modeli marki KROSS, aktualnych promocji i sukcesów drużyny KROSS ORLEN Cycling Team.
  • FORMY PŁATNOŚCI
    • 2021-07-07 2021-07-07
  • FORMY DOSTAWY
    • Kurier, dealer, paczkomaty Kurier, dealer, paczkomaty
  • USŁUGI
    • Dożywotnia gwarancja, serwis mobilny, raty 0% Dożywotnia gwarancja, serwis mobilny, raty 0%
  • DOBIERZ ROWER

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.