Każda rama KROSS objęta jest standardową 2-letnią gwarancją producenta. Możesz jednak przedłużyć ochronę ramy carbonowej i full suspension aż do 5 lat po zakupie. Czytaj więcej >
.
OUTLET

DARMOWA DOSTAWA

KOLEKCJA 2021
.
0/5

SOIL BOOST 2.0 630

Cena
19 999
Oblicz ratę w BNP Paribas.
30lat
Wersje kolorystyczne:

zielony / czarny mat

SOIL BOOST 2.0 630

Proszę wybrać rozmiar

S (16") 27,5"
M (17") 27,5"
L (19") 27,5"
XL (20") 27,5"

Twój rozmiar jest niedostępny?

Powiadom o dostępności

KROSS SOIL BOOST 2.0 630

Rower elektryczny KROSS Soil Boost 2.0 630 to nasza propozycja dla osób poszukających nowych wyzwań i oczekujących od roweru czegoś „ekstra”. Zbudowany zgodnie ze wszystkimi standardami wymaganymi obecnie od rowerów górskich typu trail i w oparciu o wydajny oraz aktywnie wspomagający rowerzystę silnik Shimano STEPS. Dzięki temu na szczyt dotrzesz szybciej i mniej zmęczony, pozostawiając sobie więcej czasu na niczym nieskrępowaną jazdę w dół. KROSS Soil Boost to rower górski, w którym bateria jest w pełni zintegrowana z ramą. Zapewnia to dużo wyższą jej estetykę, a także ułatwia dbanie o czystość roweru po długich dniach spędzonych w nawet najbardziej wymagających warunkach.

KROSS Soil Boost 1.0 630 w 2021 roku to kontynuacja myśli przyświecającej nam przy projektowaniu poprzednich generacji tego roweru. To nie tylko nowy lakier położony na ramie –  poprawiliśmy wiele drobnych detali, które przekładają się na przyjemność oraz komfort płynące z jazdy.

Shimano STEPS DU-E8000

STEPS to zaawansowane komponenty do rowerów typu ebike. Jest to nowoczesna konstrukcja ułatwiająca jazdę oraz wspierająca rowerzystę w każdej sytuacji. Dzięki temu każdy rowerzysta może poczuć niezwykłe uczucie wolności i swobody w dotarciu do każdej destynacji. Bateria o pojemności 630 Wh zapewnia moment obrotowy 70 Nm. Dzięki pojemności baterii maksymalny zasięg roweru na wspomaganiu elektrycznym to nawet 145 km. Na kierownicy znajduje się także wyświetlacz Shimano Steps SC-E8000 informujący o aktualnym stopniu naładowania baterii, zasięgu i innych informacjach związanych z napędem.

Niezwykłe uczucie wygody

KROSS Soil Boost 2.0 630 to także komponenty zapewniające wysoką precyzję zmiany przełożeń – odpowiada za to profesjonalna grupa Shimano XT. Nasz elektryczny rower jest także wyposażony w hamulce Shimano Zee oraz amortyzator przedni Rockshox Yari RC oraz tylny Rockshox Deluxe Select R. Żeby pomóc rowerzyście nawet w najtrudniejszym terenie na wyposażeniu znajduje się także opuszczana sztyca Kind Shock Lev. KROSS Soil Boost 2.0 630 posiada koła złożone na markowych obręczach WTB Scraper i40 o średnicy 27,5 cala, a na nie założyliśmy opony WTB Trail Boss o szerokości 2,6 cala. Taki zestaw zapewnia precyzyjną kontrolę nad rowerem nawet na najtrudniejszych zjazdach.

Rama KROSS Soil Boost 2.0 wykonana została z aluminium liteUlepszony stop aluminium 6061 jest doskonałym kompromisem pomiędzy wysoką sztywnością a niska masą. Charakteryzuje się dużą odpornością na warunki zewnętrzne, złamania i uderzenia.. To ulepszony stop aluminium 6061, będącym doskonałym kompromisem pomiędzy wysoką sztywnością oraz niską masą. Charakteryzuje go wysoka odporność na warunki zewnętrzne, złamania i uderzenia. By zapewnić mu możliwie najniższą wagę każdą rurkę w ramie poddajemy cieniowaniu. W ramie zastosowaliśmy wewnętrzne prowadzenie linek, dzięki czemu uzyskaliśmy estetyczną i elegancką ramę. Wewnętrzne prowadzenie linek pozwala także na łatwiejsze utrzymanie roweru w czystości oraz minimalizuje ryzyko zaczepienia linką o korzenie w terenie.


Uwaga: W przypadku korzystaniu z licznika bezprzewodowego zamontowanego na rowerze elektrycznym, mogą występować zakłócenia pracy wybranych funkcji licznika przy pracy elementów elektrycznych roweru. Do roweru elektrycznego sugerujemy zakup licznika przewodowego.


Przeczytaj na blogu, dlaczego eBike to doskonały wybór





  •  Ulepszony stop aluminium 6061 jest doskonałym kompromisem pomiędzy wysoką sztywnością a niska masą. Charakteryzuje się dużą odpornością na warunki zewnętrzne, złamania i uderzenia.
  •  Nasze autorskie zawieszenie oparte na wirtualnym punkcie obrotu. Wraz z ruchem tylnego koła środek obrotu zawieszenia zmienia swoje położenie umożliwiając działanie niezależne od sił napędu i hamowania. Dzięki temu RVS eliminuje bujanie przy pedałowaniu i zachowuje czułość przy każdym położeniu, co przekłada się na doskonałą przyczepność.
  •  Stożkowa główka ramy o zmiennym przekroju od 1 1/8” u góry do 1,5” u dołu. Większa średnica na dole daje większą wytrzymałość oraz sztywność przekładającą się na precyzję w sterowaniu.
  •  Wewnętrzne prowadzenie kabli wydłuża żywotność linek i pancerzy chroniąc je przed błotem, piachem czy deszczem.
  •  W celu maksymalnej ochrony naszych ram stworzyliśmy system wymiennych haków, które w razie uszkodzenia można łatwo i szybko wymienić. Aby ograniczyć możliwość uszkodzenia ramy do minimum gwinty umieszczamy na haku lub na specjalnej nakrętce.
  •  Hamulce tarczowe gwarantują nam dużą siłę hamowania i dobrą modulację nawet w najcięższych warunkach pogodowych, a ich żywotność jest znacznie dłuższa niż hamulców tradycyjnych.
  •  Zwiększona szerokość o 6mm w stosunku do piast 142mm pozwala odsunąć od siebie kołnierze piasty i rozstawić szerzej szprychy. Efektem jest zwiększona sztywność całego koła. Linia łańcucha odsunięta o 3mm na zewnątrz pozwala na zastosowanie szerszych opon. Nawet do 3”.
  •  Precyzja hamowania wzrasta dzięki wyeliminowaniu zbędnych przejściówek co wpływa na sztywność połączenia między ramą a zaciskiem. Lepsze odprowadzanie ciepła wydłuża żywotność hamulca i poprawia efektywność jego działania.
  •  Precyzyjna technika wygładzania spawu, która podnosi estetykę konstrukcji bez negatywnego wpływu na jej wytrzymałość.

Rama i widelec

Wykończenie lakieru matowy
Materiał Ramy ALUMINIUM LITE
WIDELEC ROCK SHOX YARI RC
Skok widelca 150mm
TYLNY AMORTYZATOR ROCK SHOX DELUXE SELECT R
Skok tylnego amortyzatora 210x50mm

Napęd

PRZERZUTKA PRZÓD BRAK
PRZERZUTKA TYŁ SHIMANO XT M8000
MANETKI SHIMANO SLX M7000
KORBA FSA-CK751
Koronki 38T/170MM
KASETA / WOLNOBIEG SHIMANO SLX M7000
Zakres kasety / wolnobiegu 11-46T
ILOŚĆ PRZEŁOŻEŃ 11
SUPORT BRAK
ŁAŃCUCH SHIMANO HG701

Koła

PIASTA PRZÓD SHIMANO DEORE M6010 15x110
PIASTA TYŁ SHIMANO DEORE M6010 12x148
OBRĘCZE WTB SCRAPER I40
OPONY WTB TRAIL BOSS 27,5x2.6 TCS

Hamulce

HAMULEC PRZÓD SHIMANO SAINT M820
HAMULEC TYŁ SHIMANO SAINT M820
DŹWIGNIE HAMULCA SHIMANO SAINT M820
TARCZE HAMULCOWE SHIMANO DEORE RT64 (203)

Komponenty

KIEROWNICA ALUMINIUM 780 MM 35
WSPORNIK KIEROWNICY ALUMINIUM 55MM/35/0°
SIODŁO WTB VOLT COMP
WSPORNIK SIODŁA KIND SHOCK LEV INTEGRA 440x150
STERY FP-H856B2;1-1/8"-1.5"
CHWYTY KROSS STABLE
PEDAŁY BRAK

System e-bike

SILNIK SHIMANO E8000
Umiejscowienie silnika Centralne
Moc silnika 250W
BATERIA SIMPLO 630 WH
Producent baterii SIMPLO
Umiejscowienie baterii Zintegrowana
Pojemność znamionowa baterii Ah/Wh 17,5Ah / 630Wh
Napięcie znamionowe 36V
Ładowarka 36V / 4A
Ogniwa Li-Ion
Czas ładowania do 80% (h) 3,5
Czas ładowania do 100% (h) 6
Zasięg [km] 100
Przewidywana żywotność powyżej 60% pojemności( ilość cykli ładowania) 1000
Wskaźnik poziomu naładowania Nie
Zamek baterii Tak
Tryby wspomagania Boost, Trail, Eco
Walk-Assist Tak
Wejście USB Nie
WYŚWIETLACZ SHIMANO SC-E8000
Licznik rowerowy Tak
Spełniania normy UE dotyczącą rowerów elektrycznych EN15194/EPAC/ISO4210-2 Tak

Rozmiar damski czy męski?

Wybrane modele KROSS występują w wersjach damskich i męskich. Jak odróżnić te wersje? Damskie rozmiary/ramy wyróżnione są w tabeli doboru ramy („Jak dobrać rozmiar ramy”) literą „D” poprzedzającą literę z rozmiarem i tak np. DM (17’) 28” oznacza rower dla Pań w rozmiarze M przy wielkości ramy 17 oraz kół 28 cali. Rozmiary bez poprzedzającej litery „D” zwykle oznaczają rozmiar męski lub (w zależności od modelu) uniwersalny (np. modele MTB/MTB XC i inne)

Jak czytać tabele z geometrią ram?

M (19’) 29" – taki zapis oznacza: M – rozmiar ramy wyrażony symbolem, 19’ – rozmiar ramy w calach, a wartość 29” oznacza średnicę koła (obręczy, opony, dętki) wyrażoną w także w calach (zwykle 26, 27,5 oraz 29 cali dla rowerów typu MTB oraz 28 cali dla trekkingowych, miejskich, czy szosowych)

Geometria SOIL BOOST 2.0 630

RozmiarS (16') 27,5"M (17') 27,5"L (19') 27,5"XL (20') 27,5"
Wzrost162-170170-180180-187187-197
Rozmiar kół27,5"27,5"27,5"27,5"
FS - Rozmiar ramy16171920
ST - Długość rury podsiodłowej410440470500
TT - Efektywna długość górnej rury576596621646
HT - Długość główki ramy100100120120
SA - Kąt rury podsiodłowej75757575
HA - Kąt główki ramy66,566,566,566,5
CS - Długość tylnych widełek445445445445
WB - Baza kół1155117512031228
REACH417437457482
STACK593593612612
BBDROP32323232
Szer. kierownicy760780780780
Wspornik siodła390390440440
Dł. ramienia korby170170170170
Wspornik kierownicy55555555
Waga (kg)25,2525,2525,2525,25

Oferujemy przesyłkę kurierską oraz odbiór złożonego roweru w punkcie:


Przesyłka kurierska do domu

0 zł Przesyłka kurierska do domu

Rower przygotowany do jazdy bezpłatnie dostarczymy do domu. Wystarczy przekręcić i przykręcić kierownicę oraz pedały. Uwaga! Do tego mogą być Ci potrzebne dwa proste narzędzia opisane tutaj. Nie wszystkie nasze modele są wyposażone w pedały - prosimy o sprawdzenie przed zakupem.

Dostawa na nastepny dzień roboczy licząc od dnia wysyłki.

Dostawa do punktu odbioru

0 zł Odbiór u naszego dealera

Zamów rower do naszego autoryzowanego salonu, a przygotujemy wybrany przez Ciebie model w 100% do jazdy. Wystarczy wsiąść i rozpocząć wycieczkę.

Program wszechstronnej ochrony roweru i rowerzysty składa się z czterech elementów

Casco

Ubezpieczenie od kradzieży lub zniszczenia roweru

OC

Pokrycie szkód majątkowych wyrządzonych osobom trzecim - osobowych jak i rzeczowych

NNW

Odszkodowanie za doznany uraz podczas jazdy na rowerze

Bagaż

Pokrycie strat związanych ze zniszczeniem lub utratą bagażu

Ochrona
roweru

Obejmuje wszystkie rodzaje rowerów, w tym elektryczne, triathlonowe a także składaki. Ubezpieczycie wypłaci odszkodowanie nawet do 20 tys. zł w razie:
- kradzieży, także z ulicy, (warunkiem jest przypięcie roweru) oraz pomieszczeń zamkniętych na klucz w tym także podziemnych parkingów,
- uszkodzenia lub zniszczenia roweru,
- dodatkowo można ubezpieczyć także bagaż.

Ochrona
rowerzysty

Obejmuje następstwa nieszczęśliwych wypadków podczas jazdy rowerem. PZU wypłaci odszkodowanie w razie trwałego uszczerbku na zdrowiu nawet do sumy 200 tys. zł.

Polisa chroni także finanse rowerzysty. W ramach polisy OC ubezpieczyciel wypłaci osobie trzeciej odszkodowanie, nawet do sumy 200 tys. zł, jeśli ubezpieczony wyrządził jej szkodę.

Assistance - razem z ubezpieczeniem rowerzysta otrzyma od nas pakiet usług pomocowych. PZU zorganizuje np. wizytę domową lekarza czy osobę, która zrobi zakupy czy zaopiekuje się zwierzętami.

Rekomendowane produkty

SOIL BOOST 1.0 630
Ebike / EBIKE MTB / 2021
16 999
LEA BOOST 1.0 SE
Ebike / EBIKE MTB / 2020
9 999
HEXAGON BOOST 3.0 500
Ebike / EBIKE MTB / 2022
7 999
LEVEL BOOST 1.0 418
Ebike / EBIKE MTB / 2021
8 999
Level Boost SE 1.0 2019
Ebike / EBIKE MTB / 2019
9 999
SOIL BOOST 2.0 630
Ebike / EBIKE MTB / 2020
19 499
Chcesz być na bieżąco?
Zapisz się i otrzymuj najświeższe informacje na temat nowych modeli marki KROSS, aktualnych promocji i sukcesów drużyny KROSS ORLEN Cycling Team.
  • FORMY PŁATNOŚCI
    • 2021-07-07 2021-07-07
  • FORMY DOSTAWY
    • Kurier, dealer, paczkomaty Kurier, dealer, paczkomaty
  • USŁUGI
    • Dożywotnia gwarancja, serwis mobilny, raty 0% Dożywotnia gwarancja, serwis mobilny, raty 0%

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.