Każda rama KROSS objęta jest standardową 2-letnią gwarancją producenta. Możesz jednak przedłużyć ochronę ramy stalowej lub aluminiowej dożywotnio. Czytaj więcej >
.
Produkt niedostępny
KOLEKCJA 2020
.
0/5

SOIL 3.0

Cena
13 999
Oblicz ratę w BNP Paribas.
30lat
Wersje kolorystyczne:

zielony / czarny mat

SOIL 3.0
S 16" 29"
M 17" 29"
L 18" 29"
XL 19" 29"

Kross SOIL 3.0

Kross Soil 3.0 to rower, który pokazuje, że prawdziwa zabawa na szlaku może kryć się wszędzie. Mogą to być ścieżki w pobliskim lesie czy szlak na szczycie trudno dostępnej góry. Soil 3.0 został skonstruowany tak, aby umożliwić Ci dotarcie wszędzie tam, gdzie kryje się przyjemność z jazdy. Najnowsza generacja tego modelu mogłaby z całą pewnością posłużyć jako definicja roweru trail. Znajdziesz tu uniwersalny skok zawieszenia, zapewniający stabilność na podjazdach i świetną przyczepność na zjazdach, a także duże koła 29 cali z łatwością pokonujące duże przeszkody.Kross Soil 3.0 w najnowszym wydaniu to rower, który nie boi się żadnych wyzwań. 

Zawieszenie RVS 

Dzięki zawieszeniu RVS potrafi wyjątkowo sprawnie podjeżdżać i nie boi się długich tras. Kiedy jednak chcesz po prostu dobrze się bawić na szlaku, docenisz jego zwinność.Kross Soil 3.0 to najwyższa wersja wyposażenia. 130 mm skoku zawieszenia RVS obsługiwane jest przez tylny amortyzator Fox Float DPX2, a za trakcję przedniego koła odpowiada Fox Performance Elite z doskonałym tłumikiem FiT4 gwarantującym precyzję wybierania nierówności i bardzo duży zakres regulacji. Napęd SRAM Gx Eagle o 12 biegach, idealnie pasuje do charakteru Soila 3.0, gwarantując wystarczający zakres dostępnych biegów nawet na najbardziej długie i strome podjazdy. Hamulce SRAM Guide RS zapewniają dużą moc hamowania w każdych warunkach, a lekkie koła DT Swiss są gotowe to instalacji bezdętkowego systemu tubeless. Wisienką na torcie jest regulowana sztyca Fox Performance Elite Transfer Post, która pozwala uzyskać maksimum swobody manewrowania przy zjazdach.

Rama i widelec

Wykończenie lakieru matowy
Materiał Ramy ALUMINIUM SUPERLITE
WIDELEC FOX FLOAT PERF ELITE FIT 4
Skok widelca 130mm
TYLNY AMORTYZATOR FOX FLOAT EVOL DPX2
Skok tylnego amortyzatora 210x50mm

Napęd

PRZERZUTKA PRZÓD BRAK
PRZERZUTKA TYŁ SRAM GX EAGLE
MANETKI SRAM GX EAGLE
KORBA TRUVATIV DESCENDANT
Koronki 32T/175MM
KASETA / WOLNOBIEG SRAM 1275 EAGLE
Zakres kasety / wolnobiegu 10-50T
ILOŚĆ PRZEŁOŻEŃ 12
SUPORT SRAM BSA DUB
ŁAŃCUCH SRAM GX EAGLE

Koła

PIASTA PRZÓD DT SWISS M 1900 15x110
PIASTA TYŁ DT SWISS M 1900 12x148
OBRĘCZE DT SWISS M 1900 30
OPONY WTB TRAIL BOSS 29x2.4 TCS

Hamulce

HAMULEC PRZÓD SRAM G2 RSC
HAMULEC TYŁ SRAM G2 RSC
DŹWIGNIE HAMULCA SRAM G2 RSC
TARCZE HAMULCOWE AVID CENTERLINE (180)

Komponenty

KIEROWNICA Race Face Turbine R 780mm 35
WSPORNIK KIEROWNICY RACE FACE TURBINE R 60MM/35/0°
SIODŁO WTB VOLT RACE
WSPORNIK SIODŁA FOX PERFORM TRANSFER POST 150
STERY FP-H856B2;1-1/8"-1.5"
CHWYTY KROSS STABLE
PEDAŁY BRAK

System e-bike

SILNIK BRAK
BATERIA BRAK
WYŚWIETLACZ BRAK

Informacje dodatkowe

Waga [kg] S: 13.42 kg; M: 14.4 kg; L: 13.42 kg; XL: 13.42 kg
Rozmiary S, M, L, XL

Geometria SOIL 3.0

RozmiarS (16') 29"M (17') 29"L (18') 29"XL (19') 29"
Wzrost162-170170-180180-187187-197
Rozmiar kół29"29"29"29"
FS - Rozmiar ramy16171819
ST - Długość rury podsiodłowej400440470490
TT - Efektywna długość górnej rury575600620645
HT - Długość główki ramy100100110120
SA - Kąt rury podsiodłowej75,575,575,475,3
HA - Kąt główki ramy67676767
CS - Długość tylnych widełek435435435435
WB - Baza kół1153117811981223
REACH419444460482
STACK606606615624
BBDROP32323232

Oferujemy przesyłkę kurierską oraz odbiór złożonego roweru w punkcie:


Przesyłka kurierska do domu

0 zł Przesyłka kurierska do domu

Rower przygotowany do jazdy bezpłatnie dostarczymy do domu. Wystarczy przekręcić i przykręcić kierownicę oraz pedały. Uwaga! Do tego mogą być Ci potrzebne dwa proste narzędzia opisane tutaj. Nie wszystkie nasze modele są wyposażone w pedały - prosimy o sprawdzenie przed zakupem.

Dostawa na nastepny dzień roboczy licząc od dnia wysyłki.

Dostawa do punktu odbioru

0 zł Odbiór u naszego dealera

Zamów rower do naszego autoryzowanego salonu, a przygotujemy wybrany przez Ciebie model w 100% do jazdy. Wystarczy wsiąść i rozpocząć wycieczkę.

Wybierz ochronę, którą chcesz zamówić razem z produktem.

Program wszechstronnej ochrony roweru i rowerzysty składa się z czterech elementów

Casco

Ubezpieczenie od kradzieży lub zniszczenia roweru

OC

Pokrycie szkód majątkowych wyrządzonych osobom trzecim - osobowych jak i rzeczowych

NNW

Odszkodowanie za doznany uraz podczas jazdy na rowerze

Bagaż

Pokrycie strat związanych ze zniszczeniem lub utratą bagażu

Ochrona
roweru

Obejmuje wszystkie rodzaje rowerów, w tym elektryczne, triathlonowe a także składaki. Ubezpieczycie wypłaci odszkodowanie nawet do 20 tys. zł w razie:
- kradzieży, także z ulicy, (warunkiem jest przypięcie roweru) oraz pomieszczeń zamkniętych na klucz w tym także podziemnych parkingów,
- uszkodzenia lub zniszczenia roweru,
- dodatkowo można ubezpieczyć także bagaż.

Ochrona
rowerzysty

Obejmuje następstwa nieszczęśliwych wypadków podczas jazdy rowerem. PZU wypłaci odszkodowanie w razie trwałego uszczerbku na zdrowiu nawet do sumy 200 tys. zł.

Polisa chroni także finanse rowerzysty. W ramach polisy OC ubezpieczyciel wypłaci osobie trzeciej odszkodowanie, nawet do sumy 200 tys. zł, jeśli ubezpieczony wyrządził jej szkodę.

Assistance - razem z ubezpieczeniem rowerzysta otrzyma od nas pakiet usług pomocowych. PZU zorganizuje np. wizytę domową lekarza czy osobę, która zrobi zakupy czy zaopiekuje się zwierzętami.

Chcesz być na bieżąco?
Zapisz się i otrzymuj najświeższe informacje na temat nowych modeli marki KROSS, aktualnych promocji i sukcesów drużyny KROSS ORLEN Cycling Team.
  • FORMY PŁATNOŚCI
    • 2021-07-07 2021-07-07
  • FORMY DOSTAWY
    • Kurier, dealer, paczkomaty Kurier, dealer, paczkomaty
  • USŁUGI
    • Dożywotnia gwarancja, serwis mobilny, raty 0% Dożywotnia gwarancja, serwis mobilny, raty 0%

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.