Menu

Każda rama KROSS objęta jest standardową 2-letnią gwarancją producenta. Możesz jednak przedłużyć ochronę ramy stalowej lub aluminiowej dożywotnio. Czytaj więcej >
Produkt niedostępny
KOLEKCJA 2020
.
0/5

SOIL 3.0

Oblicz ratę w Alior Bank.
Oblicz ratę w Santander Bank.
Wersje kolorystyczne:
S (16") 29"
M (17") 29"
L (18") 29"
XL (19") 29"

Kross SOIL 3.0

Kross Soil 3.0 to rower, który pokazuje, że prawdziwa zabawa na szlaku może kryć się wszędzie. Mogą to być ścieżki w pobliskim lesie czy szlak na szczycie trudno dostępnej góry. Soil 3.0 został skonstruowany tak, aby umożliwić Ci dotarcie wszędzie tam, gdzie kryje się przyjemność z jazdy. Najnowsza generacja tego modelu mogłaby z całą pewnością posłużyć jako definicja roweru trail. Znajdziesz tu uniwersalny skok zawieszenia, zapewniający stabilność na podjazdach i świetną przyczepność na zjazdach, a także duże koła 29 cali z łatwością pokonujące duże przeszkody.Kross Soil 3.0 w najnowszym wydaniu to rower, który nie boi się żadnych wyzwań. 

Zawieszenie RVS 

Dzięki zawieszeniu RVS potrafi wyjątkowo sprawnie podjeżdżać i nie boi się długich tras. Kiedy jednak chcesz po prostu dobrze się bawić na szlaku, docenisz jego zwinność.Kross Soil 3.0 to najwyższa wersja wyposażenia. 130 mm skoku zawieszenia RVS obsługiwane jest przez tylny amortyzator Fox Float DPX2, a za trakcję przedniego koła odpowiada Fox Performance Elite z doskonałym tłumikiem FiT4 gwarantującym precyzję wybierania nierówności i bardzo duży zakres regulacji. Napęd SRAM Gx Eagle o 12 biegach, idealnie pasuje do charakteru Soila 3.0, gwarantując wystarczający zakres dostępnych biegów nawet na najbardziej długie i strome podjazdy. Hamulce SRAM Guide RS zapewniają dużą moc hamowania w każdych warunkach, a lekkie koła DT Swiss są gotowe to instalacji bezdętkowego systemu tubeless. Wisienką na torcie jest regulowana sztyca Fox Performance Elite Transfer Post, która pozwala uzyskać maksimum swobody manewrowania przy zjazdach.

Rama i widelec

Materiał Ramy ALUMINIUM SUPERLITE
WIDELEC FOX 34 FLOAT PERFORMANCE FIT4
Skok widelca 130mm
TYLNY AMORTYZATOR FOX FLOAT EVOL DPX2
SKOK TYLNEGO AMORTYZATORA 210x50mm
Wykończenie lakieru matowy
Kolor ramy zielony

Napęd

PRZERZUTKA PRZÓD BRAK
PRZERZUTKA TYŁ SRAM GX EAGLE
MANETKI SRAM GX EAGLE
KORBA SRAM DESCENDANT 7K
KORONKI 32T/175MM
KASETA / WOLNOBIEG SRAM XG 1275
ZAKRES KASETY/WOLNOBIEGU 10-50T
ILOŚĆ PRZEŁOŻEŃ 12
SUPORT SRAM BSA DUB
ŁAŃCUCH SRAM GX EAGLE

Koła

PIASTA PRZÓD DT SWISS M 1900 15x110
PIASTA TYŁ DT SWISS X 1900 SPLINE
OBRĘCZE DT SWISS M 1900 30
OPONY WTB Trail Boss G2 (29" × 2,4")

Hamulce

HAMULEC PRZÓD SRAM G2 RSC
HAMULEC TYŁ SRAM G2 RSC
DŹWIGNIE HAMULCA SRAM G2 RSC
TARCZE HAMULCOWE SRAM AVID CENTERLINE 180
Tarcze hamulcowe tył SRAM AVID CENTERLINE 180

Komponenty

KIEROWNICA Race Face Turbine R 780mm 35
WSPORNIK KIEROWNICY RACE FACE TURBINE R 60MM/35/0°
SIODŁO WTB VOLT RACE
WSPORNIK SIODŁA FOX PERFORM TRANSFER POST 150
STERY FP-H856B2;1-1/8"-1.5"
CHWYTY PROPALM
PEDAŁY BRAK

System e-bike

SILNIK BRAK
BATERIA BRAK
WYŚWIETLACZ BRAK

Informacje dodatkowe

Rozmiary S, M, L, XL

Geometria SOIL 3.0

RozmiarS (16') 29"M (17') 29"L (18') 29"XL (19') 29"
Wzrost162-170170-180180-187187-197
Rozmiar kół29"29"29"29"
FS - Rozmiar ramy16171819
ST - Długość rury podsiodłowej400440470490
TT - Efektywna długość górnej rury575600620645
HT - Długość główki ramy100100110120
SA - Kąt rury podsiodłowej75,575,575,475,3
HA - Kąt główki ramy67676767
CS - Długość tylnych widełek435435435435
WB - Baza kół1153117811981223
REACH419444460482
STACK606606615624
BBDROP32323232

Rekomendowane produkty

EARTH 1.0
Górskie / MTB XC / 2023
6 749.25
8 999
EARTH 2.0
Górskie / MTB XC / 2023
6 999
9 999
Earth 2.0
Górskie / MTB XC / 2023
6 999
9 999
Earth 1.0
Górskie / MTB XC / 2023
5 999
7 999
Chcesz być na bieżąco?
Zapisz się i otrzymuj najświeższe informacje na temat nowych modeli marki KROSS, aktualnych promocji i sukcesów drużyny KROSS ORLEN Cycling Team.
  • FORMY PŁATNOŚCI
    • 2021-07-07 2021-07-07
  • FORMY DOSTAWY
    • Kurier, dealer, paczkomaty Kurier, dealer, paczkomaty
  • USŁUGI
    • Dożywotnia gwarancja, serwis mobilny, raty 0% Dożywotnia gwarancja, serwis mobilny, raty 0%
  • DOBIERZ ROWER

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.