Każda rama KROSS objęta jest standardową 2-letnią gwarancją producenta. Możesz jednak przedłużyć ochronę ramy stalowej lub aluminiowej dożywotnio. Czytaj więcej >

DARMOWA DOSTAWA

KOLEKCJA 2021
.
2/5

TRANS 1.0 SR

Cena
1 399
Oblicz ratę w BNP Paribas.
30lat
Wersje kolorystyczne:

szary / czarny mat

TRANS 1.0 SR
TRANS 1.0 SR

Proszę wybrać rozmiar

S (17") 28"
M (19") 28"
L (21") 28"

KROSS TRANS 1.0 SR

KROSS Trans 1.0 SR tokomfort i łatwość w przemieszczaniu się. Obniżona rama, bagażnik oraz błotniki to cechy, które sprawiają, że rower jest bardzo uniwersalny.. Sprawdzi się on zarówno w rekreacyjnym jeżdżeniu po leśnych ścieżkach, jak jeździe po mieście. Dzięki geometrii możesz zająć wyprostowaną pozycję na rowerze, która zwiększy wygodę przy dłuższych wycieczkach za miasto. Rama jest dostępna w wersji damskiej jak i męskiej. dzięki czemu model ten ma jeszcze bardziej uniwersalne zastosowanie.

Osprzęt

Model KROSS Trans 1.0 SR wyposażyliśmy w hamulce V-brake, które gwarantują dobrą jakość hamowania. Napęd został stworzony w oparciu o wysokiej jakości komponenty Sunrace. Tylna przerzutka Sunrace RDM41 w połączeniu z przednią przerzutką Sunrace FDM300 oferuje szeroki zakres przełożeń. Amortyzowany widelec KROSS zapewnia tłumienie drgań podczas jazdy po nierównej nawierzchni minimalizując zmęczenie dłoni.

Technologie

W rowerze zamontowaliśmy tylny bagażnik stworzony dzięki technologii Hi-Strenght carry rack, dzięki czemu bezpiecznie przewieziesz ciężki bagaż. Rama KROSS Trans 1.0 SR została wykonana z aluminium performanceStop Aluminium Performance 6061 to wysoka sztywność i odporność na złamania, a zarazem lekkość typową dla aluminium.Jest to specjalny stop aluminium 6061, dzięki czemu rower jest sztywny i bardzo wytrzymały. Jednocześnie, jest to stosunkowo lekki materiał, który może zaskoczyć niejednego rowerzystę swoimi właściwościami. Ponadto rama jest malowanaproszkowo, co przekłada się na trwałość malowania oraz jego odpornośćnauszkodzeniamechaniczne.


  •  Stop Aluminium Performance 6061 to wysoka sztywność i odporność na złamania, a zarazem lekkość typową dla aluminium.
  •  Sposób malowania polegający na nakładaniu naelektryzowanych cząstek farby proszkowej na aluminium, które wymagają obróbki termicznej. Po spieczeniu powierzchnia lakieru tworzy idealnie gładką powłokę wyjątkowo odporną na uszkodzenia mechaniczne.
  •  W celu maksymalnej ochrony naszych ram stworzyliśmy system wymiennych haków, które w razie uszkodzenia można łatwo i szybko wymienić. Aby ograniczyć możliwość uszkodzenia ramy do minimum gwinty umieszczamy na haku lub na specjalnej nakrętce.
  •  Tylny bagażnik o wytrzymałej konstrukcji umożliwia bezpieczne przewożenie nawet bardzo ciężkiego bagażu.

Rama i widelec

Wykończenie lakieru matowy
Materiał Ramy ALUMINIUM PERFORMANCE
WIDELEC KROSS
Skok widelca 30mm
TYLNY AMORTYZATOR BRAK
Skok tylnego amortyzatora BRAK

Napęd

PRZERZUTKA PRZÓD SUNRACE FDM300
PRZERZUTKA TYŁ SUNRACE RDM41
MANETKI SUNRACE TSM21
KORBA WHEEL TOP
Koronki 48T-38T-28T/170MM
KASETA / WOLNOBIEG SUNRACE MFM2A.7D
Zakres kasety / wolnobiegu 14-28T
ILOŚĆ PRZEŁOŻEŃ 21
SUPORT FP-B902
ŁAŃCUCH YBN S50

Koła

PIASTA PRZÓD GL-B01F-QR
PIASTA TYŁ GL-B01R-QR
OBRĘCZE KROSS
OPONY MITAS GRIPPER V84 42-622

Hamulce

HAMULEC PRZÓD V-BRAKE
HAMULEC TYŁ V-BRAKE
DŹWIGNIE HAMULCA POWER
TARCZE HAMULCOWE BRAK

Komponenty

KIEROWNICA STEEL 600MM
WSPORNIK KIEROWNICY ALUMINIUM 110MM/25,4
SIODŁO KROSS D2201
WSPORNIK SIODŁA ALUMINIUM 27,2x350
STERY FP-H815 O1-1/8"
CHWYTY KROSS GRIPPEN
PEDAŁY FP-804

System e-bike

SILNIK BRAK
BATERIA BRAK
WYŚWIETLACZ BRAK

Informacje dodatkowe

Waga [kg] S: 15.68 kg; M: 15.68 kg; L: 15.88 kg

Geometria TRANS 1.0

RozmiarDS (15') 28"S (17') 28"DM (17') 28"M (19') 28"DL (19') 28"L (21') 28"XL (23') 28"
Wzrost150-158158-170158-170168-180168-180178-190188-200
Rozmiar kół28"28"28"28"28"28"28"
FS - Rozmiar ramy15171719192123
ST - Długość rury podsiodłowej381432431482482533583
TT - Efektywna długość górnej rury560,3560560,3570,3570,6584,6600
HT - Długość główki ramy140140140140140140160
SA - Kąt rury podsiodłowej74747474747373
HA - Kąt główki ramy70707070707070
CS - Długość tylnych widełek46076046046046046060
WB - Baza kół1084,31083,81084,31094,21094,21097113,5
REACH385,5385385,5395,4395,4396,8406,5
STACK610,2610,1610,2610,2610,2614,3633
BBDROP60606060606060

Oferujemy przesyłkę kurierską oraz odbiór złożonego roweru w punkcie:


Przesyłka kurierska do domu

0 zł Przesyłka kurierska do domu

Rower przygotowany do jazdy bezpłatnie dostarczymy do domu. Wystarczy przekręcić i przykręcić kierownicę oraz pedały. Uwaga! Do tego mogą być Ci potrzebne dwa proste narzędzia opisane tutaj. Nie wszystkie nasze modele są wyposażone w pedały - prosimy o sprawdzenie przed zakupem.

Dostawa na nastepny dzień roboczy licząc od dnia wysyłki.

Dostawa do punktu odbioru

0 zł Odbiór u naszego dealera

Zamów rower do naszego autoryzowanego salonu, a przygotujemy wybrany przez Ciebie model w 100% do jazdy. Wystarczy wsiąść i rozpocząć wycieczkę.

Wybierz ochronę, którą chcesz zamówić razem z produktem.

Rekomendowane produkty

Trans 1.0
Turystyczne / TREKKING / 2021
1 399
Trans 1.0 SR
Turystyczne / TREKKING / 2021
1 399
Trans 2.0 SR
Turystyczne / TREKKING / 2021
1 599
Trans 2.0 SR damski
Turystyczne / TREKKING / 2021
1 599
TRANS 3.0 damski
Turystyczne / TREKKING / 2021
2 049
TRANS 3.0
Turystyczne / TREKKING / 2021
2 049
TRANS 4.0 damski
Turystyczne / TREKKING / 2021
2 449
TRANS 4.0
Turystyczne / TREKKING / 2021
2 449
TRANS 5.0
Turystyczne / TREKKING / 2021
2 899
TRANS 5.0 damski
Turystyczne / TREKKING / 2021
2 899
Chcesz być na bieżąco?
Zapisz się i otrzymuj najświeższe informacje na temat nowych modeli marki KROSS, aktualnych promocji i sukcesów drużyny KROSS ORLEN Cycling Team.
  • FORMY PŁATNOŚCI
    • BLIK, PayU, Leaselink BLIK, PayU, Leaselink
  • FORMY DOSTAWY
    • DHL, InPost, Odbiór w punkcie DHL, InPost, Odbiór w punkcie
  • USŁUGI
    • Dożywotnia gwarancja, serwis mobilny, raty 0% Dożywotnia gwarancja, serwis mobilny, raty 0%

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.