Każda rama KROSS objęta jest standardową 2-letnią gwarancją producenta. Możesz jednak przedłużyć ochronę ramy stalowej lub aluminiowej dożywotnio. Czytaj więcej >
Produkt niedostępny

DARMOWA DOSTAWA

KOLEKCJA 2021
.
5/5

HEXAGON 2.0

Cena
1 649
Oblicz ratę w BNP Paribas.
30lat
Wersje kolorystyczne:

czarny / biały / limonkowy mat

HEXAGON 2.0
HEXAGON 2.0
HEXAGON 2.0
XS (14") 26"
S (17") 26"
S (17") 27,5"
M (19") 27,5"
L (21") 27,5"
Powiadom o dostępności

KROSS HEXAGON 2.0

KROSS Hexagon 2.0 to nasz rower, który da radę wykonać każde zadanie jakie przed nim postawisz. Doskonale sprawdzi się na miejskich ścieżek rowerowych, a także na piaszczystych, leśnych trasach. Niezależnie jaką trasę wybierzesz nasz rekreacyjny rower górski pomoże Ci ją pokonać. Dzięki dwóm rozmiarom kół bez problemu dobierzesz rower do swojego wzrostu. Sprawdzone rozwiązania technologiczne to tylko dodatek do przygód, które przeżyjesz ze swoim nowym towarzyszem.

KROSS Hexagon 2.0 w 2021 roku to kontynuacja myśli przyświecającej nam przy projektowaniu poprzednich generacji tego roweru. To nie tylko nowy lakier położony na ramie – poprawiliśmy wiele drobnych detali, które przekładają się na przyjemność oraz komfort płynące z jazdy.

Osprzęt na każdą okazję

KROSS Hexagon 2.0 to sprawdzony osprzęt Shimano zapewniający Ci 21 przełożeń. Jest on niezwykle prosty w serwisowaniu oraz konkurencyjny cenowo w eksploatacji. Za bezpieczne hamowanie odpowiadają hamulce typu v-brake, gwarantują wystarczająco dużą siłę hamowania, która bezpiecznie zatrzyma Cię w każdych warunkach. Nasza propozycja rekreacyjnego roweru górskiego posiada także amortyzowany widelec ułatwiający jazdę po wszelkiego rodzaju nierównościach oraz pokonywanie drobnych przeszkód terenowych, które mogą stanąć Ci na drodze. Dwa rozmiary kół – 26 oraz 27,5 cala – w przypadku modelu KROSS Hexagon 2.0 zawsze zapewnią Ci doskonałe prowadzenie w trakcie jazdy. Odpowiadają za to także opony Wanda dostosowane do rozmiaru koła i szerokości 2,1 cala. Zapewniają one doskonałą przyczepność nawet w trakcie jazdy po mokrej nawierzchni.

Technologia wykonania ramy ma znaczenie

Rama KROSS Hexagon 2.0 została wykonana z aluminium performanceStop Aluminium Performance 6061 to wysoka sztywność i odporność na złamania, a zarazem lekkość typową dla aluminium.. Ten specjalny stop aluminium performance 6061, zapewnia rowerowi sztywność oraz odporność na przeciążenia oraz złamania. Jednocześnie, jest to stosunkowo lekki materiał, który może zaskoczyć niejednego rowerzystę swoimi właściwościami. Rama jest malowana proszkowo, co przekłada się na trwałość malowania oraz jego odporność na uszkodzenia mechaniczne.


Przeczytaj na blogu, jak wybrać rower górski

  •  Stop Aluminium Performance 6061 to wysoka sztywność i odporność na złamania, a zarazem lekkość typową dla aluminium.
  •  Malowanie polegające na nakładaniu naelektryzowanych cząstek farby proszkowej na aluminium, które wymaga obróbki termicznej. Po spieczeniu, powierzchnia lakieru tworzy idealnie gładką powłokę wyjątkowo odporną na uszkodzenia mechaniczne.
  •  W celu maksymalnej ochrony naszych ram stworzyliśmy system wymiennych haków, które w razie uszkodzenia można łatwo i szybko wymienić. Aby ograniczyć możliwość uszkodzenia ramy do minimum gwinty umieszczamy na haku lub na specjalnej nakrętce.

Rama i widelec

Wykończenie lakieru matowy
Materiał Ramy ALUMINIUM PERFORMANCE
WIDELEC KROSS
Skok widelca 80mm
TYLNY AMORTYZATOR BRAK
Skok tylnego amortyzatora BRAK

Napęd

PRZERZUTKA PRZÓD SHIMANO TOURNEY TY300
PRZERZUTKA TYŁ SHIMANO ALTUS M310
MANETKI SHIMANO EF41
KORBA WHEEL TOP
Koronki 42T-34T-24T/170MM
KASETA / WOLNOBIEG SHIMANO MF TZ500
Zakres kasety / wolnobiegu 14-28T
ILOŚĆ PRZEŁOŻEŃ 21
SUPORT FP-B902
ŁAŃCUCH YBN S50

Koła

PIASTA PRZÓD GL-B01F-QR
PIASTA TYŁ GL-B01R-QR
OBRĘCZE KROSS
OPONY WANDA/ 2.1 (XS- 26, S- 26, S- 27.5, M- 27.5, L- 27.5)

Hamulce

HAMULEC PRZÓD V-BRAKE
HAMULEC TYŁ V-BRAKE
DŹWIGNIE HAMULCA SHIMANO EF41
TARCZE HAMULCOWE BRAK

Komponenty

KIEROWNICA ALUMINIUM 660 MM 31.8
WSPORNIK KIEROWNICY ALUMINIUM/ 31,8/7° (XS (26")- 75MM, S (26")- 75MM, S (27,5")- 75MM, M (27,5")- 90MM, L (27,5")- 105MM)
SIODŁO KROSS D5311
WSPORNIK SIODŁA ALUMINIUM/ 27,2 (XS (26")- 300MM, S (26")- 300MM, S (27,5")- 300MM, M (27,5")- 350MM, L (27,5")- 350MM)
STERY FP-H863 O1-1/8"
CHWYTY KROSS HANDY
PEDAŁY FP-804

System e-bike

SILNIK BRAK
BATERIA BRAK
WYŚWIETLACZ BRAK

Informacje dodatkowe

Waga [kg] XS: 14 kg; S: 13.5 kg; S: 14.17 kg; M: 14.17; L: 14.25 kg

Rozmiar damski czy męski?

Wybrane modele KROSS występują w wersjach damskich i męskich. Jak odróżnić te wersje? Damskie rozmiary/ramy wyróżnione są w tabeli doboru ramy („Jak dobrać rozmiar ramy”) literą „D” poprzedzającą literę z rozmiarem i tak np. DM (17’) 28” oznacza rower dla Pań w rozmiarze M przy wielkości ramy 17 oraz kół 28 cali. Rozmiary bez poprzedzającej litery „D” zwykle oznaczają rozmiar męski lub (w zależności od modelu) uniwersalny (np. modele MTB/MTB XC i inne)

Jak czytać tabele z geometrią ram?

M (19’) 29" – taki zapis oznacza: M – rozmiar ramy wyrażony symbolem, 19’ – rozmiar ramy w calach, a wartość 29” oznacza średnicę koła (obręczy, opony, dętki) wyrażoną w także w calach (zwykle 26, 27,5 oraz 29 cali dla rowerów typu MTB oraz 28 cali dla trekkingowych, miejskich, czy szosowych)

Geometria HEXAGON 2.0

RozmiarXS (14') 26"S (17') 26"S (17') 27,5"M (19') 27,5"L (21') 27,5"
Wzrost145-157157-168165-174174-180180-190
Rozmiar kół26"26"27,5"27,5"27,5"
FS - Rozmiar ramy1417171921
ST - Długość rury podsiodłowej370430430480530
TT - Efektywna długość górnej rury550570575585605
HT - Długość główki ramy120130125135145
SA - Kąt rury podsiodłowej72,572,572,572,572,5
HA - Kąt główki ramy7070707070
CS - Długość tylnych widełek430430435435435
WB - Baza kół10361056104810591079
REACH368384380387404
STACK579588619629638
BBDROP3535454545
Szer. kierownicy660660660660660
Wspornik siodła300300300350350
Dł. ramienia korby170170170170170
Wspornik kierownicy75757590105
Waga (kg)1413,514,1714,1714,25

Oferujemy przesyłkę kurierską oraz odbiór złożonego roweru w punkcie:


Przesyłka kurierska do domu

0 zł Przesyłka kurierska do domu

Rower przygotowany do jazdy bezpłatnie dostarczymy do domu. Wystarczy przekręcić i przykręcić kierownicę oraz pedały. Uwaga! Do tego mogą być Ci potrzebne dwa proste narzędzia opisane tutaj. Nie wszystkie nasze modele są wyposażone w pedały - prosimy o sprawdzenie przed zakupem.

Dostawa na nastepny dzień roboczy licząc od dnia wysyłki.

Dostawa do punktu odbioru

0 zł Odbiór u naszego dealera

Zamów rower do naszego autoryzowanego salonu, a przygotujemy wybrany przez Ciebie model w 100% do jazdy. Wystarczy wsiąść i rozpocząć wycieczkę.

Wybierz ochronę, którą chcesz zamówić razem z produktem.

Program wszechstronnej ochrony roweru i rowerzysty składa się z czterech elementów

Casco

Ubezpieczenie od kradzieży lub zniszczenia roweru

OC

Pokrycie szkód majątkowych wyrządzonych osobom trzecim - osobowych jak i rzeczowych

NNW

Odszkodowanie za doznany uraz podczas jazdy na rowerze

Bagaż

Pokrycie strat związanych ze zniszczeniem lub utratą bagażu

Ochrona
roweru

Obejmuje wszystkie rodzaje rowerów, w tym elektryczne, triathlonowe a także składaki. Ubezpieczycie wypłaci odszkodowanie nawet do 20 tys. zł w razie:
- kradzieży, także z ulicy, (warunkiem jest przypięcie roweru) oraz pomieszczeń zamkniętych na klucz w tym także podziemnych parkingów,
- uszkodzenia lub zniszczenia roweru,
- dodatkowo można ubezpieczyć także bagaż.

Ochrona
rowerzysty

Obejmuje następstwa nieszczęśliwych wypadków podczas jazdy rowerem. PZU wypłaci odszkodowanie w razie trwałego uszczerbku na zdrowiu nawet do sumy 200 tys. zł.

Polisa chroni także finanse rowerzysty. W ramach polisy OC ubezpieczyciel wypłaci osobie trzeciej odszkodowanie, nawet do sumy 200 tys. zł, jeśli ubezpieczony wyrządził jej szkodę.

Assistance - razem z ubezpieczeniem rowerzysta otrzyma od nas pakiet usług pomocowych. PZU zorganizuje np. wizytę domową lekarza czy osobę, która zrobi zakupy czy zaopiekuje się zwierzętami.

Rekomendowane produkty

HEXAGON
Górskie / MTB / 2021
1 099
HEXAGON 1.0
Górskie / MTB / 2021
1 349
HEXAGON 3.0
Górskie / MTB / 2021
1 949
HEXAGON 1.0
Górskie / MTB / 2021
1 349
HEXAGON 2.0
Górskie / MTB / 2021
1 649
HEXAGON 3.0
Górskie / MTB / 2021
1 949
Hexagon 5.0
Górskie / MTB / 2021
2 199
HEXAGON 6.0
Górskie / MTB / 2021
2 499
HEXAGON 7.0
Górskie / MTB / 2021
2 899
HEXAGON 2.0
Górskie / MTB / 2021
1 649
Chcesz być na bieżąco?
Zapisz się i otrzymuj najświeższe informacje na temat nowych modeli marki KROSS, aktualnych promocji i sukcesów drużyny KROSS ORLEN Cycling Team.
  • FORMY PŁATNOŚCI
    • 2021-07-07 2021-07-07
  • FORMY DOSTAWY
    • Kurier, dealer, paczkomaty Kurier, dealer, paczkomaty
  • USŁUGI
    • Dożywotnia gwarancja, serwis mobilny, raty 0% Dożywotnia gwarancja, serwis mobilny, raty 0%

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.