Menu

Każda rama KROSS objęta jest standardową 2-letnią gwarancją producenta. Możesz jednak przedłużyć ochronę ramy stalowej lub aluminiowej dożywotnio. Czytaj więcej >
Produkt niedostępny

DARMOWA DOSTAWA

.
KOLEKCJA 2023
0/5

Esprit 2.1

Cena
2 099
Oblicz ratę w BNP Paribas.
Oblicz ratę w Alior Bank.
30lat
Wersje kolorystyczne:

czarny / grafitowy / niebieski mat

Esprit 2.1
S (17") 29"
M (19") 29"
L (21") 29"
S (17") 27"
Powiadom o dostępności

KROSS ESPRIT 2.1 

Jeśli szukasz roweru, na którym będziesz mógł pokonać każdą przeszkodę to KROSS GO Esprit 2.1 będzie idealnym wyborem. To rower górski do jazdy rekreacyjnej, który pozwoli Ci na poznanie uroków swojej okolicy oraz dzięki któremu będziesz w stanie pozwolić sobie na długie wycieczki krajoznawcze. KROSS GO Esprit 2.1 posiada geometrię, która umożliwi Ci przyjąć zrelaksowaną pozycję za kierownicą oraz swobodne podziwianie zmieniającego się krajobrazu.

Poznaj zalety KROSS GO Esprit 2.1 

KROSS GO Esprit 2.1 dzięki wyposażeniu go w 24 biegi pozwoli Ci na płynną i wygodną jazdę w każdym terenie. Zamontowaliśmy w nim tylną przerzutkę Shimano Alivio M3100 oraz przednią Shimano Tourney, które płynnie i precyzyjnie zmieniają biegi. Zastosowane przełożenia bez problemu pozwolą pokonać trudne podjazdy oraz umożliwią rozpędzenie się na płaskim terenie.

KROSS Esprit 2.1 pomimo swojego rekreacyjnego charakteru to rower górski, dlatego zastosowaliśmy w nim hydrauliczne hamulce tarczowe JAK Y-2, które oferują dużą moc hamowania oraz duży zakres jej modulacji. Pozwolą Ci one na zapanowanie nad rowerem w każdych warunkach. Amortyzator SR Suntour XCT o skoku 100 milimetrów to uniwersalny widelec, który uprzyjemni jazdę po niesprzyjającym terenie czy po nierównej nawierzchni.

Rower został wyposażony w 29 calowe koła, które sprawnie pokonają wszystkie przeszkody. Opony o szerokości 2,1 cala zapewniają niskie opory toczenia oraz wysoką przyczepność w każdych warunkach.

Lekki i sztywny rower górski

Aluminiowa rama KROSS Esprit 2.1 sprawia, że jest to rower lekki i sztywny. Posiada on wygodną geometrię, która umożliwia przyjęcie zrelaksowanej pozycji za kierownicą.

Całość uzupełniają lekkie i wytrzymałe komponenty z aluminium - sztyca, mostek i kierownica.

Rama i widelec

Wykończenie lakieru matowy
Materiał Ramy ALUMINIUM
WIDELEC SR SUNTOUR XCT
Skok widelca 100mm
TYLNY AMORTYZATOR BRAK
SKOK TYLNEGO AMORTYZATORA BRAK

Napęd

PRZERZUTKA PRZÓD SHIMANO TOURNEY TY700
PRZERZUTKA TYŁ SHIMANO ALIVIO M3100
MANETKI SHIMANO ALTUS M315
KORBA ALUMINIUM
KORONKI 42T-34T-24T/170MM
KASETA / WOLNOBIEG SHIMANO HG31
ZAKRES KASETY/WOLNOBIEGU 11-32T
ILOŚĆ PRZEŁOŻEŃ 24
SUPORT FP-B902
ŁAŃCUCH YBN S8

Koła

PIASTA PRZÓD GL-B43F-DS
PIASTA TYŁ GL-B43R-DS
OBRĘCZE KROSS
OPONY 29"x2,1"

Hamulce

HAMULEC PRZÓD JAK Y-2
HAMULEC TYŁ JAK Y-2
DŹWIGNIE HAMULCA JAK Y-2
TARCZE HAMULCOWE POWER (160)
Tarcze hamulcowe tył POWER (160)

Komponenty

KIEROWNICA ALUMINIUM 640 MM 25.4
WSPORNIK KIEROWNICY 70MM/25,4
SIODŁO SELLE ROYAL JUSTEK
WSPORNIK SIODŁA ALUMINIUM 27,2x350
STERY FP-H816 O1-1/8"
Zacisk siodła Kross (szybkozamykacz)
CHWYTY KROSS DIAMOND
PEDAŁY FP-917N

System e-bike

SILNIK BRAK
BATERIA BRAK
WYŚWIETLACZ BRAK

Rozmiar damski czy męski?

Wybrane modele KROSS występują w wersjach damskich i męskich. Jak odróżnić te wersje? Damskie rozmiary/ramy wyróżnione są w tabeli doboru ramy („Jak dobrać rozmiar ramy”) literą „D” poprzedzającą literę z rozmiarem i tak np. DM (17’) 28” oznacza rower dla Pań w rozmiarze M przy wielkości ramy 17 oraz kół 28 cali. Rozmiary bez poprzedzającej litery „D” zwykle oznaczają rozmiar męski lub (w zależności od modelu) uniwersalny (np. modele MTB/MTB XC i inne)

Jak czytać tabele z geometrią ram?

M (19’) 29" – taki zapis oznacza: M – rozmiar ramy wyrażony symbolem, 19’ – rozmiar ramy w calach, a wartość 29” oznacza średnicę koła (obręczy, opony, dętki) wyrażoną w także w calach (zwykle 26, 27,5 oraz 29 cali dla rowerów typu MTB oraz 28 cali dla trekkingowych, miejskich, czy szosowych)

Geometria ESPRIT 2.1

RozmiarS (17') 27"S (17') 29"M (19') 29"L (21') 29"
Wzrost165-174174-180180-188188-195
Rozmiar kół27"29"29"29"
FS - Rozmiar ramy17171921
ST - Długość rury podsiodłowej430430480530
TT - Efektywna długość górnej rury575585609627
HT - Długość główki ramy125120130140
SA - Kąt rury podsiodłowej72,572,572,572,5
HA - Kąt główki ramy70696969
CS - Długość tylnych widełek435444444444
WB - Baza kół1048109510951095
REACH380385405420
STACK619636646655
BBDROP45606060
Szer. kierownicy640640640640
Wspornik siodła350350350350
Dł. ramienia korby170170170170
Wspornik kierownicy707090110
Waga14,214,281515,2

Rekomendowane produkty

Esprit 1
Górskie / MTB / 2022
1 699
Chcesz być na bieżąco?
Zapisz się i otrzymuj najświeższe informacje na temat nowych modeli marki KROSS, aktualnych promocji i sukcesów drużyny KROSS ORLEN Cycling Team.
  • FORMY PŁATNOŚCI
    • 2021-07-07 2021-07-07
  • FORMY DOSTAWY
    • Kurier, dealer, paczkomaty Kurier, dealer, paczkomaty
  • USŁUGI
    • Dożywotnia gwarancja, serwis mobilny, raty 0% Dożywotnia gwarancja, serwis mobilny, raty 0%

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.