Menu

Każda rama KROSS objęta jest standardową 2-letnią gwarancją producenta. Możesz jednak przedłużyć ochronę ramy stalowej lub aluminiowej dożywotnio. Czytaj więcej >
Kup rower MTB, eMTB lub Gravel i zgarnij plecak gratis! Tyko do 30.11.2022 lub do wyczerpania zapasów.
Czytaj więcej>
KOŃCÓWKA SERII

DARMOWA DOSTAWA

.
5/5

Esprit 1.1 SR

Cena
1 799
Oblicz ratę w BNP Paribas.
Oblicz ratę w Alior Bank.
30lat
Wersje kolorystyczne:

czarny / srebrny / czerwony mat

Esprit 1.1 SR
Esprit 1.1

Proszę wybrać rozmiar

XS (14") 26"
S (17") 27"
S (17") 26"
M (19") 27"
L (21") 27"

Twój rozmiar jest niedostępny?

Powiadom o dostępności

KROSS GO ESPRIT 1.1 SR

Planujesz wycieczkę rowerową, ale nie wiesz jaki rower wybrać? Szukasz roweru szybkiego i zwinnego, który nie będzie Cię ograniczał na asfalcie oraz poza nim? W takim razie idealnym rozwiązaniem będzie KROSS Esprit 1.1 SR! Ten rekreacyjny rower MTB pozwoli Ci na spokojną jazdę, a dzięki odpowiedniej geometrii nie obciąży Twoich pleców w trakcie jazdy. Jednak jeśli przyjdzie Ci ochota na odrobinę szaleństwa w lekkim terenie podda się Tobie i wykona wszystkie cele, jakie przed nim postawisz.

Rower górski do rekreacyjnej jazdy

KROSS Esprit 1.1 SR został stworzony do rekreacyjnej jazdy i dlatego wyposażyliśmy go w napęd z 21. biegami. Dzięki tylnej przerzutce Sunące RDM57 łańcuch szybko i sprawnie przeskakuje po siedmiorzędowej kasecie, a przednia przerzutka Sunące FDM300 ułatwia zmianę biegów na trzyrzędowej korbie.

Za bezpieczne i przewidywalne hamowanie odpowiadają mechaniczne hamulce tarczowe Tektro, które oferują wysoką siłę hamowania oraz łatwy serwis. Za amortyzację odpowiada widelec KROSS o skoku 80 milimetrów. KROSS Esprit 1.1 SR to także 26 calowe koła z oponami o szerokości 2,1 cala. Pozwolą one na szybkie i sprawne pokonywanie kilometrów, a także w terenie zapewnią doskonałą przyczepność także na niepewnym gruncie.

Rama KROSS Esprit 1.1 SR

KROSS Esprit 1.1 SR to aluminiowa rama, która jest zarówno lekka jak i sztywna. Została przystosowana do 26 calowych kół, dzięki czemu charakteryzuje się wysoką zwrotnością oraz łatwością w prowadzeniu. Zapewnia spokojną, rozluźnioną sylwetkę za kierownicą, co znacznie ułatwia pokonywanie kilometrów.

Rama i widelec

Wykończenie lakieru matowy
Materiał Ramy ALUMINIUM
Skok widelca 80mm
TYLNY AMORTYZATOR BRAK
SKOK TYLNEGO AMORTYZATORA BRAK

Napęd

PRZERZUTKA PRZÓD SUNRACE FDM300
PRZERZUTKA TYŁ SUNRACE RDM57
KORBA ALUMINIUM
ILOŚĆ PRZEŁOŻEŃ 21
SUPORT FP-B902
ŁAŃCUCH YBN S50

Koła

PIASTA PRZÓD GL-B10F-DS
PIASTA TYŁ GL-B10R-DS
OBRĘCZE KROSS
OPONY MITAS OCELOT V85 26X2.1

Hamulce

HAMULEC PRZÓD TEKTRO MD M300
HAMULEC TYŁ TEKTRO MD M300
DŹWIGNIE HAMULCA SUNRACE BLM400
TARCZE HAMULCOWE BRAK
Tarcze hamulcowe tył BRAK

Komponenty

SIODŁO SELLE ROYAL MACH
CHWYTY KROSS DIAMOND
PEDAŁY FP-804

System e-bike

SILNIK BRAK
BATERIA BRAK
WYŚWIETLACZ BRAK

Rozmiar damski czy męski?

Wybrane modele KROSS występują w wersjach damskich i męskich. Jak odróżnić te wersje? Damskie rozmiary/ramy wyróżnione są w tabeli doboru ramy („Jak dobrać rozmiar ramy”) literą „D” poprzedzającą literę z rozmiarem i tak np. DM (17’) 28” oznacza rower dla Pań w rozmiarze M przy wielkości ramy 17 oraz kół 28 cali. Rozmiary bez poprzedzającej litery „D” zwykle oznaczają rozmiar męski lub (w zależności od modelu) uniwersalny (np. modele MTB/MTB XC i inne)

Jak czytać tabele z geometrią ram?

M (19’) 29" – taki zapis oznacza: M – rozmiar ramy wyrażony symbolem, 19’ – rozmiar ramy w calach, a wartość 29” oznacza średnicę koła (obręczy, opony, dętki) wyrażoną w także w calach (zwykle 26, 27,5 oraz 29 cali dla rowerów typu MTB oraz 28 cali dla trekkingowych, miejskich, czy szosowych)

Geometria ESPRIT 1.1

RozmiarXS (14') 26"S (17') 26"S (17') 27"M (19') 27"L (21') 27"
Wzrost145-157157-168165-174174-180180+190
Rozmiar kół26"26"27"27"27"
FS - Rozmiar ramy1417171921
ST - Długość rury podsiodłowej370430430480530
TT - Efektywna długość górnej rury550570575585605
HT - Długość główki ramy120130125135145
SA - Kąt rury podsiodłowej72,572,572,572,572,5
HA - Kąt główki ramy7070707070
CS - Długość tylnych widełek430430435435435
WB - Baza kół10361056104810581079
REACH368384380389403
STACK579588619628638
BBDROP3535454545
Szer. kierownicy660660660660660
Wspornik siodła300300300350350
Dł. ramienia korby170170170170170
Wspornik kierownicy75757590105
Waga13,613,613,713,713,8

Oferujemy przesyłkę kurierską oraz odbiór złożonego roweru w punkcie:


Przesyłka kurierska do domu

0 zł Przesyłka kurierska do domu

Rower przygotowany do jazdy bezpłatnie dostarczymy do domu. Wystarczy przekręcić i przykręcić jedynie trzy elementy: kierownicę, siodełko oraz pedały. Uwaga! Do tego mogą być Ci potrzebne dwa proste narzędzia opisane tutaj. Nie wszystkie nasze modele są wyposażone w pedały - prosimy o sprawdzenie przed zakupem.

Dostawa na nastepny dzień roboczy licząc od dnia wysyłki.

Dostawa do punktu odbioru

0 zł Odbiór u naszego dealera

Zamów rower do naszego autoryzowanego salonu, a przygotujemy wybrany przez Ciebie model w 100% do jazdy. Wystarczy wsiąść i rozpocząć wycieczkę.

Program powszechnej ochrony roweru i rowerzysty w PZU już od 58 zł za sezon!
Program składa się z czterech elementów:

Casco

Ubezpieczenie od kradzieży lub zniszczenia roweru

OC

Pokrycie szkód majątkowych wyrządzonych osobom trzecim - osobowych jak i rzeczowych

NNW

Odszkodowanie za doznany uraz podczas jazdy na rowerze

Bagaż

Pokrycie strat związanych ze zniszczeniem lub utratą bagażu

Ochrona
roweru

Obejmuje wszystkie rodzaje rowerów, w tym elektryczne, triathlonowe a także składaki. Ubezpieczycie wypłaci odszkodowanie nawet do 20 tys. zł w razie:
- kradzieży, także z ulicy, (warunkiem jest przypięcie roweru) oraz pomieszczeń zamkniętych na klucz w tym także podziemnych parkingów,
- uszkodzenia lub zniszczenia roweru,
- dodatkowo można ubezpieczyć także bagaż.

Ochrona
rowerzysty

Obejmuje następstwa nieszczęśliwych wypadków podczas jazdy rowerem. PZU wypłaci odszkodowanie w razie trwałego uszczerbku na zdrowiu nawet do sumy 200 tys. zł.

Polisa chroni także finanse rowerzysty. W ramach polisy OC ubezpieczyciel wypłaci osobie trzeciej odszkodowanie, nawet do sumy 200 tys. zł, jeśli ubezpieczony wyrządził jej szkodę.

Assistance - razem z ubezpieczeniem rowerzysta otrzyma od nas pakiet usług pomocowych. PZU zorganizuje np. wizytę domową lekarza czy osobę, która zrobi zakupy czy zaopiekuje się zwierzętami.

Rekomendowane produkty

Esprit 1
Górskie / MTB / 2022
1 699
Chcesz być na bieżąco?
Zapisz się i otrzymuj najświeższe informacje na temat nowych modeli marki KROSS, aktualnych promocji i sukcesów drużyny KROSS ORLEN Cycling Team.
  • FORMY PŁATNOŚCI
    • 2021-07-07 2021-07-07
  • FORMY DOSTAWY
    • Kurier, dealer, paczkomaty Kurier, dealer, paczkomaty
  • USŁUGI
    • Dożywotnia gwarancja, serwis mobilny, raty 0% Dożywotnia gwarancja, serwis mobilny, raty 0%

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.