Produkt niedostępny

DARMOWA DOSTAWA

KOLEKCJA 2021
0/5

LEVEL 6.0

Cena
4 099
Oblicz ratę w BNP Paribas.
30lat
Powiadom o dostępności

KROSS LEVEL 6.0

KROSS Level 6.0 to nasza najbardziej zaawansowana, aluminiowa rama do rekreacyjnej jazdy w terenie. To rower, który odnajdzie się zarówno w pierwszych startach w terenowych maratonach MTB, ale dzięki licznym miejscom montażowym na akcesoria sprawdzi się także jako maszyna dojazdowa do pracy. Można w nim zamontować błotniki, bagażnik czy podpórkę dzięki czemu zwiększymy jego możliwości.

KROSS Level 6.0 w 2021 roku to kontynuacja myśli przyświecającej nam przy projektowaniu poprzednich generacji tego roweru. To nie tylko nowy lakier położony na ramie – poprawiliśmy wiele drobnych detali, które przekładają się na przyjemność oraz komfort płynące z jazdy.

Profesjonalny osprzęt

Nasz rower górski KROSS Level 6.0 to, w zależności od wybranej konfiguracji, mieszanka grup Shimano Deore oraz Shimano Deore XT w układzie 2x10 lub napęd 1x12 z tylną przerzutką Shimano Deore M6100. Taka konfiguracja oferuje stosunkowo komfortowe możliwości do pokonywania trudnych podjazdów w terenie oraz rozwinięcie wysokiej prędkości na płaskim odcinku. Wyposażyliśmy go także, w hydrauliczne hamulce tarczowe Shimano MT201, a także Sram Level. Pomagają one na przewidywalne i pewne hamowanie w każdych warunkach. Niezależnie, czy więcej czasu będziesz na leśnych ścieżkach czy na miejskich ścieżkach rowerowych. Amortyzator, który znajdziesz w KROSS Level 6.0 to wysokiej jakości produkt Suntour Raidon XC-RLR zapewniający 100 mm skoku. Żeby jeszcze bardziej zwiększyć jego uniwersalność na kierownicy zamontowana jest hydrauliczna manetka blokady amortyzatora. Umożliwia ona usztywnienie amortyzatora, co przekłada się na jeszcze efektywniejsze pedałowanie na płaskich i równych odcinkach.

Aluminium lite                                                                

Do produkcji ramy wykorzystaliśmy lekkie aluminium lite. To ulepszony stop aluminium 6061, będącym doskonałym kompromisem pomiędzy wysoką sztywnością oraz niską masą. Charakteryzuje go wysoka odporność na warunki zewnętrzne, złamania i uderzenia. By zapewnić mu możliwie najniższą wagę każdą rurkę w ramie poddajemy cieniowaniu. W ramie zastosowaliśmy wewnętrzne prowadzenie linek, dzięki czemu uzyskaliśmy estetyczną i elegancką ramę. Wewnętrzne prowadzenie linek pozwala także na łatwiejsze utrzymanie roweru w czystości oraz minimalizuje ryzyko zaczepienia linką o korzenie w terenie. Żeby zapewnić wysoką przyczepność na leśnych ścieżkach wyposażyliśmy koła w opony Schwalbe Smart Sam dostosowane do rozmiaru obręczy. Pozostałe komponenty to wysokiej jakości produkty Kross oraz siodełko renomowanej włoskiej marki Selle Royal.

Rama i widelec

Wykończenie lakieru matowy
Materiał Ramy ALUMINIUM LITE
WIDELEC SR SUNTOUR RAIDON-XC RLR
Skok widelca 100mm
TYLNY AMORTYZATOR BRAK
Skok tylnego amortyzatora BRAK

Napęd

PRZERZUTKA PRZÓD SHIMANO DEORE M6025
PRZERZUTKA TYŁ SHIMANO XT M781
MANETKI SHIMANO DEORE M6000
KORBA SHIMANO MT500
Koronki 36T-26T/175MM
KASETA / WOLNOBIEG SHIMANO HG50
Zakres kasety / wolnobiegu 11-36T
ILOŚĆ PRZEŁOŻEŃ 20
SUPORT SHIMANO BSA BB52
ŁAŃCUCH SHIMANO HG54

Koła

PIASTA PRZÓD SHIMANO TX505
PIASTA TYŁ SHIMANO TX505
OBRĘCZE KROSS
OPONY SCHWALBE SMART SAM 29x2.1

Hamulce

HAMULEC PRZÓD SHIMANO MT200
HAMULEC TYŁ SHIMANO MT200
DŹWIGNIE HAMULCA SHIMANO MT201
TARCZE HAMULCOWE SHIMANO RT10 (160)

Komponenty

KIEROWNICA ALUMINIUM 720 MM 31.8
WSPORNIK KIEROWNICY ALUMINIUM 90MM/31,8/7°
SIODŁO SELLE ROYAL
WSPORNIK SIODŁA ALUMINIUM 27,2x350
STERY FP-H813PL 1-1/8"
CHWYTY KROSS SCALE
Pedały FP-917N

System e-bike

SILNIK BRAK
BATERIA BRAK
WYŚWIETLACZ BRAK

Informacje dodatkowe

Waga [kg] 11.400

Geometria LEVEL 6.0

RozmiarS (16') 27,5"S (17') 29"M (18') 27,5"M (19') 29"L (21') 29"XL (23') 29"
Wzrost164-172172-180172-180180-188188-195195-205
Rozmiar kół27,5"29"27,5"29"29"29"
FS - Rozmiar ramy161718192123
ST - Długość rury podsiodłowej410432460483534584
TT - Efektywna długość górnej rury585590603610630650
HT - Długość główki ramy120110130120130140
SA - Kąt rury podsiodłowej7372,57372,572,572,5
HA - Kąt główki ramy70,570,570,570,570,570,5
CS - Długość tylnych widełek430443430443443443
WB - Baza kół107410851093110511251146
REACH400395415412429446
STACK605637614647656665
BBDROP456345636363

Oferujemy przesyłkę kurierską oraz odbiór złożonego roweru w punkcie:


Przesyłka kurierska do domu

0 zł Przesyłka kurierska do domu

Rower przygotowany do jazdy bezpłatnie dostarczymy do domu. Wystarczy przekręcić i przykręcić kierownicę oraz pedały. Uwaga! Do tego mogą być Ci potrzebne dwa proste narzędzia opisane tutaj. Nie wszystkie nasze modele są wyposażone w pedały - prosimy o sprawdzenie przed zakupem.

Dostawa na nastepny dzień roboczy licząc od dnia wysyłki.

Dostawa do punktu odbioru

0 zł Odbiór u naszego dealera

Zamów rower do naszego autoryzowanego salonu, a przygotujemy wybrany przez Ciebie model w 100% do jazdy. Wystarczy wsiąść i rozpocząć wycieczkę.

Wybierz ochronę, którą chcesz zamówić razem z produktem.

Rekomendowane produkty

LEVEL 6.0'21
Górskie / MTB XC / 2021
4 299
LEVEL 4.0
Górskie / MTB XC / 2021
3 199
EARTH 2.0
Górskie / MTB XC / 2021
8 499
LEVEL 2.0'21
Górskie / MTB XC / 2021
2 549
LEVEL TE
Górskie / MTB XC / 2021
23 999
EARTH TOKYO
Górskie / MTB XC / 2021
14 999
LEVEL 13.0
Górskie / MTB XC / 2021
9 999
LEVEL 15.0
Górskie / MTB XC / 2021
15 999
Earth 3.0 2019
Górskie / MTB XC / 2019
9 599
11 999
EARTH 4.0
Górskie / MTB XC / 2021
16 999
Chcesz być na bieżąco?
Zapisz się i otrzymuj najświeższe informacje na temat nowych modeli marki KROSS, aktualnych promocji i sukcesów drużyny Kross Racing Team.
  • FORMY PŁATNOŚCI
    • BLIK, PayU, Leaselink BLIK, PayU, Leaselink
  • FORMY DOSTAWY
    • DHL, InPost, Odbiór w punkcie DHL, InPost, Odbiór w punkcie
  • USŁUGI
    • Dożywotnia gwarancja, serwis mobilny, raty 0% Dożywotnia gwarancja, serwis mobilny, raty 0%

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.