Produkt niedostępny

DARMOWA DOSTAWA

KOLEKCJA 2020
0/5

LEVEL 5.0

Cena
3 799
Oblicz ratę w BNP Paribas.
30lat
Powiadom o dostępności

Kross Level 5.0 to uosobienie uniwersalności. Rower górski, który zarówno odnajdzie się w mieście, jak i w terenie. Nie jest ograniczony do jednego rozmiaru kół, umożliwia szeroki wybór akcesoriów, takich jak bagażnik. Wyposażyliśmy go w amortyzowany widelec, a ramę wykonaliśmy z aluminium lite. To nie jedyne technologie, które  oferuje ten model.


Prawdziwy kombajn

Rower Kross Level 5.0 to rower do wszystkiego. Udało nam się to uzyskać dzięki odpowiedniej geometrii roweru, która umożliwia przybranie zrelaksowanej pozycji. Pozwala to na odciążenie przedramion oraz lepszą obserwację tego, co dzieje się przed nami na drodze. Poszczególne rozmiary ram Kross Level 5.0 pozwalają na zastosowanie kół o rozmiarze 27,5 lub 29”. Dzięki temu każdy z rozmiarów oferuje, niezależnie od wzrostu rowerzysty, odpowiednie warunki jazdy dla każdego. Wyposażyliśmy go także w sprawdzone elementy napędu od japońskich firm Shimano oraz Suntour. W Kross Level 5.0 zamontowaliśmy napęd 3x9 umożliwiający komfortową jazdę w terenie oraz mieście. Składa się on z komponentów Shimano Alivio oraz Shimano Deore.


Aluminiowa rama i amortyzator

Do produkcji ramy wykorzystaliśmy lekkie aluminium lite. To ulepszony stop aluminium 6061, będącym doskonałym kompromisem pomiędzy wysoką sztywnością oraz niską masą. Charakteryzuje go wysoka odporność na warunki zewnętrzne, czy uszkodzenia mechaniczne. By zapewnić mu możliwie najniższą wagę  wybrane elementyw ramie poddajemy cieniowaniu. W ramie zastosowaliśmy wewnętrzne prowadzenie linek, dzięki czemu uzyskaliśmy estetyczną i elegancką ramę. Wewnętrzne prowadzenie linek pozwala także na łatwiejsze utrzymanie roweru w czystości oraz minimalizuje ryzyko zaczepienia linką o przeszkodę w terenie. Rower Kross Level 5.0 to także hydrauliczne hamulce tarczowe Shimano MT200. Dzięki nim modulacja siły hamowania jest dużo łatwiejsza niż w przypadku klasycznych hamulców typu v-brake. W rowerze zainstalowany został także amortyzator powietrzny SR Suntour XCR 32 - RLR AIR ułatwiający jazdę po nierównościach w terenie oraz pokonywanie miejskich dróg rowerowych. Żeby umożliwić jego zablokowanie, na kierownicy znajduje się manetka blokady. Dzięki zastosowaniu sprężyny powietrznej możliwe jest jego dopasowanie do wagi kolarza, zapewniając płynną pracę w szerokim zakresie. Żeby zapewnić wysoką przyczepność na leśnych ścieżkach wyposażyliśmy koła w opony Schwalbe Smart Sam. Pozostałe komponenty to wysokiej jakości produkty Kross oraz siodełko renomowanej włoskiej marki Selle Royal.

Rama i widelec

Wykończenie lakieru połysk
Materiał Ramy ALUMINIUM LITE
WIDELEC SR SUNTOUR XCR 32 RLR AIR
Skok widelca 100mm
TYLNY AMORTYZATOR BRAK
Skok tylnego amortyzatora BRAK

Napęd

PRZERZUTKA PRZÓD SHIMANO ACERA M3000
PRZERZUTKA TYŁ SHIMANO DEORE M592
MANETKI SHIMANO ALIVIO M3100
KORBA SHIMANO ACERA M3000
Koronki 40T-30T-22T/175MM
KASETA / WOLNOBIEG SHIMANO ALIVIO HG400
Zakres kasety / wolnobiegu 11-34T
ILOŚĆ PRZEŁOŻEŃ 27
SUPORT SHIMANO BSA BB-UN26
ŁAŃCUCH SHIMANO HG53

Koła

PIASTA PRZÓD SHIMANO TX505
PIASTA TYŁ SHIMANO TX505
OBRĘCZE KROSS
OPONY SCHWALBE SMART SAM 29x2.1

Hamulce

HAMULEC PRZÓD SHIMANO MT200
HAMULEC TYŁ SHIMANO MT200
DŹWIGNIE HAMULCA SHIMANO MT201
TARCZE HAMULCOWE SHIMANO RT10 (180)

Komponenty

KIEROWNICA ALUMINIUM 720 MM 31.8
WSPORNIK KIEROWNICY ALUMINIUM 100MM/31,8/7°
SIODŁO SELLE ROYAL
WSPORNIK SIODŁA ALUMINIUM 27,2x400
STERY FP-H813PL 1-1/8"
CHWYTY KROSS SCALE
Pedały FP-917

System e-bike

SILNIK BRAK
BATERIA BRAK
WYŚWIETLACZ BRAK

Informacje dodatkowe

Waga [kg] 14.400

Geometria LEVEL 5.0

RozmiarS (16') 27,5"S (17') 29"M (18') 27,5"M (19') 29"L (21') 29"XL (23') 29"
Wzrost164-172172-180172-180180-188188-195195-205
Rozmiar kół27,5"29"27,5"29"29"29"
FS - Rozmiar ramy161718192123
ST - Długość rury podsiodłowej410432460483534584
TT - Efektywna długość górnej rury585590603610630650
HT - Długość główki ramy120110130120130140
SA - Kąt rury podsiodłowej7372,57372,572,572,5
HA - Kąt główki ramy70,570,570,570,570,570,5
CS - Długość tylnych widełek430443430443443443
WB - Baza kół107410851093110511251146
REACH400395415412429446
STACK605637614647656665
BBDROP456345636363

Oferujemy przesyłkę kurierską oraz odbiór złożonego roweru w punkcie:


Przesyłka kurierska do domu

0 zł Przesyłka kurierska do domu

Rower przygotowany do jazdy bezpłatnie dostarczymy do domu. Wystarczy przekręcić i przykręcić kierownicę oraz pedały. Uwaga! Do tego mogą być Ci potrzebne dwa proste narzędzia opisane tutaj. Nie wszystkie nasze modele są wyposażone w pedały - prosimy o sprawdzenie przed zakupem.

Dostawa na nastepny dzień roboczy licząc od dnia wysyłki.

Dostawa do punktu odbioru

0 zł Odbiór u naszego dealera

Zamów rower do naszego autoryzowanego salonu, a przygotujemy wybrany przez Ciebie model w 100% do jazdy. Wystarczy wsiąść i rozpocząć wycieczkę.

Wybierz ochronę, którą chcesz zamówić razem z produktem.

Rekomendowane produkty

EARTH 4.0
Górskie / MTB XC / 2021
16 999
LEVEL 2.0
Górskie / MTB XC / 2021
2 449
LEVEL TOKYO
Górskie / MTB XC / 2021
5 999
LEVEL 12.0
Górskie / MTB XC / 2021
8 999
EARTH 3.0
Górskie / MTB XC / 2021
12 999
LEVEL 8.0
Górskie / MTB XC / 2021
4 999
Level 13.0 2019
Górskie / MTB XC / 2019
7 999
9 999
LEVEL 15.0
Górskie / MTB XC / 2021
15 999
LEVEL 6.0'21
Górskie / MTB XC / 2021
4 299
Level 12.0
Górskie / MTB XC / 2019
6 879
8 599
Chcesz być na bieżąco?
Zapisz się i otrzymuj najświeższe informacje na temat nowych modeli marki KROSS, aktualnych promocji i sukcesów drużyny Kross Racing Team.
  • FORMY PŁATNOŚCI
    • BLIK, PayU, Leaselink BLIK, PayU, Leaselink
  • FORMY DOSTAWY
    • DHL, InPost, Odbiór w punkcie DHL, InPost, Odbiór w punkcie
  • USŁUGI
    • Dożywotnia gwarancja, serwis mobilny, raty 0% Dożywotnia gwarancja, serwis mobilny, raty 0%

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.