Produkt niedostępny

DARMOWA DOSTAWA

KOLEKCJA 2021
0/5

LEVEL 2.0

Cena
2 449
Oblicz ratę w BNP Paribas.
30lat
Wersje kolorystyczne:

czarny / niebieski / biały połysk

LEVEL 2.0
LEVEL 2.0

KROSS LEVEL 2.0

KROSS Level 2.0 to uosobienie uniwersalności. Rower górski, który zarówno odnajdzie się w mieście, jak i w terenie. Nie jest ograniczony do jednego rozmiaru kół, umożliwia szeroki wybór akcesoriów, takich jak bagażnik, błotniki czy podpórka. Wyposażyliśmy go w amortyzowany widelec, a ramę wykonaliśmy z aluminium lite. To nie jedyne technologie, które znajdują się w tym rowerze.

KROSS Level 2.0 w 2021 roku to kontynuacja myśli przyświecającej nam przy projektowaniu poprzednich generacji tego roweru. To nie tylko nowy lakier położony na ramie – poprawiliśmy wiele drobnych detali, które przekładają się na przyjemność oraz komfort płynące z jazdy.

Prawdziwy kombajn

Rower KROSS Level 2.0 to rower do wszystkiego. Udało nam się to uzyskać dzięki odpowiedniej geometrii roweru, która nie wymusza sportowej, agresywnej pozycji. Pozwala to na odciążenie przedramion oraz lepszą obserwację tego, co dzieje się przed nami na drodze. Poszczególne rozmiary ram KROSS Level 2.0 pozwalają na zastosowanie kół o rozmiarze 27,5 lub 29”. Dzięki temu każdy z rozmiarów oferuje, niezależnie od wzrostu rowerzysty, odpowiednie warunki jazdy dla każdego. Wyposażyliśmy go także w sprawdzone elementy napędu od japońskich firm Shimano oraz Suntour. W KROSS Level 2.0 zamontowaliśmy napęd 3x8 umożliwiający komfortową jazdę w terenie oraz mieście.

Aluminiowa rama i amortyzowany widelec

Do produkcji ramy wykorzystaliśmy lekkie aluminium lite. To ulepszony stop aluminium 6061, będącym doskonałym kompromisem pomiędzy wysoką sztywnością oraz niską masą. Charakteryzuje go wysoka odporność na warunki zewnętrzne, złamania i uderzenia. By zapewnić mu możliwie najniższą wagę każdą rurkę w ramie poddajemy cieniowaniu. W ramie zastosowaliśmy wewnętrzne prowadzenie linek, dzięki czemu uzyskaliśmy estetyczną i elegancką ramę. Wewnętrzne prowadzenie linek pozwala także na łatwiejsze utrzymanie roweru w czystości oraz minimalizuje ryzyko zaczepienia linką o korzenie w terenie. Rower KROSS Level 2.0 to także hydrauliczne hamulce tarczowe Shimano BR-M315. Dzięki nim modulacja siły hamowania jest dużo łatwiejsza niż w przypadku klasycznych hamulców typu v-brake.

W rowerze zainstalowany został także amortyzowany widelec SR Suntour XCM RL ułatwiający jazdę po nierównościach w terenie oraz pokonywanie miejskich dróg rowerowych. Na kierownicy znajduje się manetka blokady umożliwiająca usztywnienie amortyzatora, przekładając się na lepszą efektywność pedałowania. Żeby zapewnić wysoką przyczepność na leśnych ścieżkach wyposażyliśmy koła w opony Schwalbe Smart Sam dostosowane do rozmiaru obręczy. Pozostałe komponenty to wysokiej jakości produkty KROSS oraz siodełko renomowanej włoskiej marki Selle Royal.

Rama i widelec

Wykończenie lakieru połysk
Materiał Ramy ALUMINIUM LITE
WIDELEC SR SUNTOUR XCM RL
Skok widelca 100mm
TYLNY AMORTYZATOR BRAK
Skok tylnego amortyzatora BRAK

Napęd

PRZERZUTKA PRZÓD SHIMANO TOURNEY TY700
PRZERZUTKA TYŁ SHIMANO ACERA M360
MANETKI SHIMANO ALTUS M315
KORBA SUNTOUR XCC
Koronki 42T-34T-24T/175MM
KASETA / WOLNOBIEG SHIMANO HG41
Zakres kasety / wolnobiegu 11-34T
ILOŚĆ PRZEŁOŻEŃ 24
SUPORT FP-B902
ŁAŃCUCH SHIMANO HG40

Koła

PIASTA PRZÓD GL-B43F-DS
PIASTA TYŁ GL-B43R-DS
OBRĘCZE KROSS
OPONY SCHWALBE SMART SAM 29x2.1

Hamulce

HAMULEC PRZÓD SHIMANO MT200
HAMULEC TYŁ SHIMANO MT200
DŹWIGNIE HAMULCA SHIMANO MT200
TARCZE HAMULCOWE SHIMANO RT26 (180)

Komponenty

KIEROWNICA ALUMINIUM 720 MM 31.8
WSPORNIK KIEROWNICY ALUMINIUM 110MM/31,8/7°
SIODŁO SELLE ROYAL
WSPORNIK SIODŁA ALUMINIUM 27,2x400
STERY FP-H816 O1-1/8"
CHWYTY KROSS SCALE
Pedały FP-917N

System e-bike

SILNIK BRAK
BATERIA BRAK
WYŚWIETLACZ BRAK

Informacje dodatkowe

Waga [kg] 14.700

Geometria LEVEL 2.0

RozmiarS (16') 27,5"S (17') 29"M (18') 27,5"M (19') 29"L (21') 29"XL (23') 29"
Wzrost164-172172-180172-180180-188188-195195-205
Rozmiar kół27,5"29"27,5"29"29"29"
FS - Rozmiar ramy161718192123
ST - Długość rury podsiodłowej410432460483534584
TT - Efektywna długość górnej rury585590603610630650
HT - Długość główki ramy120110130120130140
SA - Kąt rury podsiodłowej7372,57372,572,572,5
HA - Kąt główki ramy70,570,570,570,570,570,5
CS - Długość tylnych widełek430443430443443443
WB - Baza kół107410851093110511251146
REACH400395415412429446
STACK605637614647656665
BBDROP456345636363

Oferujemy przesyłkę kurierską oraz odbiór złożonego roweru w punkcie:


Przesyłka kurierska do domu

0 zł Przesyłka kurierska do domu

Rower przygotowany do jazdy bezpłatnie dostarczymy do domu. Wystarczy przekręcić i przykręcić kierownicę oraz pedały. Uwaga! Do tego mogą być Ci potrzebne dwa proste narzędzia opisane tutaj. Nie wszystkie nasze modele są wyposażone w pedały - prosimy o sprawdzenie przed zakupem.

Dostawa na nastepny dzień roboczy licząc od dnia wysyłki.

Dostawa do punktu odbioru

0 zł Odbiór u naszego dealera

Zamów rower do naszego autoryzowanego salonu, a przygotujemy wybrany przez Ciebie model w 100% do jazdy. Wystarczy wsiąść i rozpocząć wycieczkę.

Wybierz ochronę, którą chcesz zamówić razem z produktem

Rekomendowane produkty

LEVEL TOKYO
Górskie / MTB XC / 2021
5 999
LEVEL 3.0
Górskie / MTB XC / 2021
2 749
LEVEL 2.0
Górskie / MTB XC / 2021
2 449
LEVEL 5.0'21
Górskie / MTB XC / 2021
3 799
LEVEL 4.0
Górskie / MTB XC / 2021
3 199
EARTH 1.0
Górskie / MTB XC / 2021
6 999
Level 13.0 2019
Górskie / MTB XC / 2019
7 999
9 999
LEVEL 6.0
Górskie / MTB XC / 2021
4 099
LEVEL 4.0'21
Górskie / MTB XC / 2021
3 299
EARTH 2.0 2020
Górskie / MTB XC / 2020
7 999
Chcesz być na bieżąco?
Zapisz się i otrzymuj najświeższe informacje na temat nowych modeli marki KROSS, aktualnych promocji i sukcesów drużyny Kross Racing Team.
  • FORMY PŁATNOŚCI
    • BLIK, PayU, Leaselink BLIK, PayU, Leaselink
  • FORMY DOSTAWY
    • DHL, InPost, Odbiór w punkcie DHL, InPost, Odbiór w punkcie
  • USŁUGI
    • Dożywotnia gwarancja, serwis mobilny, raty 0% Dożywotnia gwarancja, serwis mobilny, raty 0%

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.