Menu

Każda rama KROSS objęta jest standardową 2-letnią gwarancją producenta. Możesz jednak przedłużyć ochronę ramy stalowej lub aluminiowej dożywotnio. Czytaj więcej >

DARMOWA DOSTAWA

.
KOLEKCJA 2023
0/5

Espera 3

Cena
1 849
Oblicz ratę w BNP Paribas.
Oblicz ratę w Alior Bank.
30lat
Wersje kolorystyczne:

czarny / różowy / grafitowy połysk

Espera 3

Proszę wybrać rozmiar

DXS (15") 26"
DS (17") 27"
DXXS (13") 26"
DM (19") 27"

Twój rozmiar jest niedostępny?

Powiadom o dostępności

ROWER ESPERA 3

Jazda na rowerze to doskonała okazja by pozwolić sobie na odrobinę słodkiego zapomnienia. Kto nie chciałby czasem po prostu rzucić wszystko, wskoczyć na rower i po prostu ruszyć na leśne ścieżki? Rower KROSS GO Espera 3 to sposób, by swoje plany wprawić w ruch i móc zakosztować niczym niekrępowanego odpoczynku na świeżym powietrzu. Bo odpowiedz sobie szczerze, czy ucieczka na rowerze od cywilizacji nie jest kuszącym rozwiązaniem na odpoczynek od miejskiego zgiełku?

Rower do rekreacyjnej jazdy

Damski rower MTB KROSS GO Espera 3 został zoptymalizowany pod kątem dostarczenia jak najlepszych wrażeń zarówno poza asfaltem, jak również i na nim. Dzięki odpowiednio dobranemu napędowi umożliwia szybką jazdę po płaskim terenie, ale także pokonywanie stromych podjazdów nie będzie stanowiło dla niego problemów. Napęd wyposażony jest w 21 biegów, które działają w systemie 3x7. Oznacza to, że tylna przerzutka Shimano Tourney obsługuje 7 rzędową kaseta, a z przodu znajduje mechanizm korbowy wyposażony w 3 blaty. Za zmianę przełożeń odpowiadają manetki Shimano Artus SL-M315.

Rower został wyposażony w hydrauliczne hamulce tarczowe JAK-Y2 oraz tarcze hamulcowe o średnicy 160 mm. Zapewniają one dużą siłę hamowania, którą można odpowiednio modulować za pomocą klamki hamulcowej.

KROSS GO Espera 3 wyposażony jest w amortyzowany widelec Suntour SF19 o skoku 80 milimetrów. Pozwala on na skuteczne pokonywanie przeszkód takich jak krawężniki, ale doskonale poradzi sobie także z korzeniami podczas jazdy leśnymi ścieżkami. Koła, które zostały zastosowane w KROSS GO Espera 3 posiadają 26 calowe obręcze, na które założone zostały opony o średnicy 2,1 cala. Takie rozwiązanie pozwala na łatwe prowadzenie roweru w każdych warunkach i na każdym rodzaju podłoża.

Całość uzupełniają komponenty takie jak wspornik kierownicy, kierownica czy siodełko dostosowane do kobiecej sylwetki.

Aluminiowy rower KROSS GO Espera 3

KROSS GO Espera 3 to aluminiowa rama, która charakteryzuje się wysoką sztywnością oraz stosunkowo niską wagą.

Dla wygody serwisowej wszystkie linki zostały poprowadzone na zewnątrz ramy, dzięki czemu zawsze jest do nich łatwy dostęp i można dokonać prostych regulacji nawet podczas wycieczki rowerowej.

Rama i widelec

Wykończenie lakieru połysk
Materiał Ramy ALUMINIUM
WIDELEC SUNTOUR SF19
Skok widelca 80mm
TYLNY AMORTYZATOR BRAK
SKOK TYLNEGO AMORTYZATORA BRAK

Napęd

PRZERZUTKA PRZÓD SHIMANO FD-TZ500
PRZERZUTKA TYŁ SHIMANO FD-TZ500
MANETKI SHIMANO SL-M315
KORBA LANXI
KASETA / WOLNOBIEG SHIMANO MF-TZ500
ZAKRES KASETY/WOLNOBIEGU 14-28T
ILOŚĆ PRZEŁOŻEŃ 21
SUPORT FP-B902
ŁAŃCUCH 1/2"x3/32"

Koła

PIASTA PRZÓD GL-B10F-DS
PIASTA TYŁ GL-B10R-DS
OBRĘCZE KROSS
OPONY WANDA 26X2.1 P1255

Hamulce

HAMULEC PRZÓD JAK Y-2
HAMULEC TYŁ JAK Y-2
DŹWIGNIE HAMULCA JAK Y-2
TARCZE HAMULCOWE POWER (160)
Tarcze hamulcowe tył POWER (160)

Komponenty

SIODŁO SELLE ROYAL JUSTEK
STERY FP-H863 O1-1/8"
CHWYTY KROSS HANDY
PEDAŁY FP-917N

System e-bike

SILNIK BRAK
BATERIA BRAK
WYŚWIETLACZ BRAK

Rozmiar damski czy męski?

Wybrane modele KROSS występują w wersjach damskich i męskich. Jak odróżnić te wersje? Damskie rozmiary/ramy wyróżnione są w tabeli doboru ramy („Jak dobrać rozmiar ramy”) literą „D” poprzedzającą literę z rozmiarem i tak np. DM (17’) 28” oznacza rower dla Pań w rozmiarze M przy wielkości ramy 17 oraz kół 28 cali. Rozmiary bez poprzedzającej litery „D” zwykle oznaczają rozmiar męski lub (w zależności od modelu) uniwersalny (np. modele MTB/MTB XC i inne)

Jak czytać tabele z geometrią ram?

M (19’) 29" – taki zapis oznacza: M – rozmiar ramy wyrażony symbolem, 19’ – rozmiar ramy w calach, a wartość 29” oznacza średnicę koła (obręczy, opony, dętki) wyrażoną w także w calach (zwykle 26, 27,5 oraz 29 cali dla rowerów typu MTB oraz 28 cali dla trekkingowych, miejskich, czy szosowych)

Geometria ESPERA 3

RozmiarDXXS (13') 26"DXS (15') 26"DS (17') 27"DM (19') 27"
Wzrost147-155155-164164-172172-180
Rozmiar kół26"26"27"27"
FS - Rozmiar ramy13151719
ST - Długość rury podsiodłowej330380430480
TT - Efektywna długość górnej rury530560570580
HT - Długość główki ramy115125135145
SA - Kąt rury podsiodłowej72,57372,572,5
HA - Kąt główki ramy70707070
CS - Długość tylnych widełek435435450450
WB - Baza kół1015104310481058
REACH349374375382
STACK574609619628
BBDROP35353535
Szer. kierownicy640640660660
Wspornik siodła350350350350
Dł. ramienia korby170170170170
Wspornik kierownicy60757590
Waga (kg)13,813,914,314,6

Oferujemy przesyłkę kurierską oraz odbiór złożonego roweru w punkcie:


Przesyłka kurierska do domu

0 zł Przesyłka kurierska do domu

Rower przygotowany do jazdy bezpłatnie dostarczymy do domu. Wystarczy przekręcić i przykręcić kierownicę oraz pedały. Uwaga! Do tego mogą być Ci potrzebne dwa proste narzędzia opisane tutaj. Nie wszystkie nasze modele są wyposażone w pedały - prosimy o sprawdzenie przed zakupem.

Dostawa na nastepny dzień roboczy licząc od dnia wysyłki.

Dostawa do punktu odbioru

0 zł Odbiór u naszego dealera

Zamów rower do naszego autoryzowanego salonu, a przygotujemy wybrany przez Ciebie model w 100% do jazdy. Wystarczy wsiąść i rozpocząć wycieczkę.

Program powszechnej ochrony roweru i rowerzysty w PZU już od 58 zł za sezon!
Program składa się z czterech elementów:

Casco

Ubezpieczenie od kradzieży lub zniszczenia roweru

OC

Pokrycie szkód majątkowych wyrządzonych osobom trzecim - osobowych jak i rzeczowych

NNW

Odszkodowanie za doznany uraz podczas jazdy na rowerze

Bagaż

Pokrycie strat związanych ze zniszczeniem lub utratą bagażu

Ochrona
roweru

Obejmuje wszystkie rodzaje rowerów, w tym elektryczne, triathlonowe a także składaki. Ubezpieczycie wypłaci odszkodowanie nawet do 20 tys. zł w razie:
- kradzieży, także z ulicy, (warunkiem jest przypięcie roweru) oraz pomieszczeń zamkniętych na klucz w tym także podziemnych parkingów,
- uszkodzenia lub zniszczenia roweru,
- dodatkowo można ubezpieczyć także bagaż.

Ochrona
rowerzysty

Obejmuje następstwa nieszczęśliwych wypadków podczas jazdy rowerem. PZU wypłaci odszkodowanie w razie trwałego uszczerbku na zdrowiu nawet do sumy 200 tys. zł.

Polisa chroni także finanse rowerzysty. W ramach polisy OC ubezpieczyciel wypłaci osobie trzeciej odszkodowanie, nawet do sumy 200 tys. zł, jeśli ubezpieczony wyrządził jej szkodę.

Assistance - razem z ubezpieczeniem rowerzysta otrzyma od nas pakiet usług pomocowych. PZU zorganizuje np. wizytę domową lekarza czy osobę, która zrobi zakupy czy zaopiekuje się zwierzętami.

Rekomendowane produkty

LEA 1.0
Górskie / MTB WOMAN / 2023
1 699
LEA 6.0
Górskie / MTB WOMAN / 2023
2 099
LEA 3.0
Górskie / MTB WOMAN / 2023
2 399
LEA 3.0
Górskie / MTB WOMAN / 2023
2 399
LEA 1.0
Górskie / MTB WOMAN / 2023
1 699
LEA 5.0
Górskie / MTB WOMAN / 2023
2 699
LEA 8.0 SR
Górskie / MTB WOMAN / 2023
3 799
LEA 5.0 SR
Górskie / MTB WOMAN / 2023
2 699
LEA 5.0 SR
Górskie / MTB WOMAN / 2023
2 699
LEA 6.0 SR
Górskie / MTB WOMAN / 2023
2 999
Chcesz być na bieżąco?
Zapisz się i otrzymuj najświeższe informacje na temat nowych modeli marki KROSS, aktualnych promocji i sukcesów drużyny KROSS ORLEN Cycling Team.
  • FORMY PŁATNOŚCI
    • 2021-07-07 2021-07-07
  • FORMY DOSTAWY
    • Kurier, dealer, paczkomaty Kurier, dealer, paczkomaty
  • USŁUGI
    • Dożywotnia gwarancja, serwis mobilny, raty 0% Dożywotnia gwarancja, serwis mobilny, raty 0%
  • DOBIERZ ROWER

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.