Menu

Każda rama KROSS objęta jest standardową 2-letnią gwarancją producenta. Możesz jednak przedłużyć ochronę ramy stalowej lub aluminiowej dożywotnio. Czytaj więcej >
Dodaj do koszyka rower i dobierz do 2000 zł jego wartości w akcesoriach!
Czytaj więcej>
KOŃCÓWKA SERII

DARMOWA DOSTAWA

.
0/5

Espera 1.1

Cena
1 599
Oblicz ratę w BNP Paribas.
Oblicz ratę w Alior Bank.
30lat
Wersje kolorystyczne:

srebrny / biały mat

Espera 1.1

Proszę wybrać rozmiar

M (17") 27"
XS (13") 26"
S (15") 26"
M (17") 26"

Twój rozmiar jest niedostępny?

Powiadom o dostępności

KROSS GO ESPERA 1.1

KROSS Espera 1.1 to damski rower MTB do rekreacyjnej jazdy. Pozwól sobie na odrobinę zapomnienia z dala od cywilizacji - pokonaj przeszkody, które staną Ci na drodze na leśnych ścieżkach usłanych gałęziami i korzeniami. Niezależnie od tego jaką drogę wybierzesz, możesz mieć pewność, że ten rower MTB dowiezie Cię do celu szybko i wygodnie. Nie zwlekaj ani chwili dłużej i wyrusz na poznawanie świata zza kierownicy roweru.

Turystyczny rower MTB do wygodnej jazdy

KROSS Espera 1.1 został wyposażony w 21. biegów, dostosowanych do terenu w jakim przyjdzie Ci jeździć. Dzięki tylnej przerzutce Shimano Tourney zmiana przełożeń następuje szybko i bezproblemowo. Rower został wyposażony także w trzyrzędowa korbę, która ułatwi pokonanie trudnych podjazdów oraz umożliwi szybkie rozpędzenie się.

Rower wyposażony jest w tradycyjne hamulce typu V-break, które oferują wysoką siłę hamowania w każdych warunkach i niezależnie od terenu w jakim przyjdzie Ci jeździć. Amortyzowany widelec KROSS zaoferuje Ci 80 milimetrów skoku pozwoli na pewne prowadzenie roweru nawet podczas pokonywania trudnych odcinków na leśnych ścieżkach. A przy tym poprawi komfort jazdy na nierównych ścieżkach oraz krawężnikach na przejazdach.

KROSS Espera 1.1 to także 26 calowe koła, które zapewniają łatwe manewrowanie rowerem w ciasnych zakrętach oraz umożliwiają jego szybkie rozpędzenie. Dzięki wyposażeniu roweru w opony o szerokości 2,1 cala, rower jest stabilny oraz łatwy w prowadzeniu przy każdym typie nawierzchni.

Aluminiowa rama i wygodna geometria

KROSS GO Espera 1.1 to aluminiowa rama, która charakteryzuje się wysoką sztywnością oraz niską wagą. Jest przy tym bardzo odporna na uszkodzenia mechaniczne.

Geometria roweru, jak i komponenty takie jak siodełko, kierownica czy mostek, zostały dostosowane do potrzeb kobiet. Zapewniają one wysoki komfort nawet podczas długich przejażdżek.

Rama i widelec

Wykończenie lakieru matowy
Materiał Ramy ALUMINIUM
WIDELEC HL CORP FORGO 565
Skok widelca 80mm
TYLNY AMORTYZATOR BRAK
SKOK TYLNEGO AMORTYZATORA BRAK

Napęd

PRZERZUTKA PRZÓD SHIMANO TOURNEY TZ500
PRZERZUTKA TYŁ SHIMANO ALTUS M310
MANETKI SHIMANO EF41
KORBA ALUMINIUM
KASETA / WOLNOBIEG SHIMANO MF-TZ500
ZAKRES KASETY/WOLNOBIEGU 14-28T
ILOŚĆ PRZEŁOŻEŃ 21
SUPORT FP-B902
ŁAŃCUCH YBN S50

Koła

PIASTA PRZÓD GL-B01F-QR
PIASTA TYŁ GL-B01R-QR
OBRĘCZE KROSS
OPONY MITAS OCELOT V85 27,5X2.1

Hamulce

HAMULEC PRZÓD V-BRAKE
HAMULEC TYŁ V-BRAKE
DŹWIGNIE HAMULCA SHIMANO EF41
TARCZE HAMULCOWE BRAK
Tarcze hamulcowe tył BRAK

Komponenty

SIODŁO SELLE ROYAL MACH
STERY FP-H863 O1-1/8"
CHWYTY KROSS HANDY
PEDAŁY FP-804

System e-bike

SILNIK BRAK
BATERIA BRAK
WYŚWIETLACZ BRAK

Rozmiar damski czy męski?

Wybrane modele KROSS występują w wersjach damskich i męskich. Jak odróżnić te wersje? Damskie rozmiary/ramy wyróżnione są w tabeli doboru ramy („Jak dobrać rozmiar ramy”) literą „D” poprzedzającą literę z rozmiarem i tak np. DM (17’) 28” oznacza rower dla Pań w rozmiarze M przy wielkości ramy 17 oraz kół 28 cali. Rozmiary bez poprzedzającej litery „D” zwykle oznaczają rozmiar męski lub (w zależności od modelu) uniwersalny (np. modele MTB/MTB XC i inne)

Jak czytać tabele z geometrią ram?

M (19’) 29" – taki zapis oznacza: M – rozmiar ramy wyrażony symbolem, 19’ – rozmiar ramy w calach, a wartość 29” oznacza średnicę koła (obręczy, opony, dętki) wyrażoną w także w calach (zwykle 26, 27,5 oraz 29 cali dla rowerów typu MTB oraz 28 cali dla trekkingowych, miejskich, czy szosowych)

Geometria ESPERA 1.1

RozmiarXS (13') 26"S (15') 26"M (17') 26"M (17') 27"
Wzrost147-157157-165165-175168-178
Rozmiar kół26"26"26"27"
FS - Rozmiar ramy13151717
ST - Długość rury podsiodłowej330381432430
TT - Efektywna długość górnej rury530545560570
HT - Długość główki ramy115125135135
SA - Kąt rury podsiodłowej72,572,572,572,5
HA - Kąt główki ramy70707070
CS - Długość tylnych widełek430430430435
WB - Baza kół1015103110461048
REACH349361373375
STACK574584593619
BBDROP35353535
Szer. kierownicy640640640640
Wspornik siodła350350350350
Dł. ramienia korby170170170170
Wspornik kierownicy60757575
Waga----

Oferujemy przesyłkę kurierską oraz odbiór złożonego roweru w punkcie:


Przesyłka kurierska do domu

0 zł Przesyłka kurierska do domu

Rower przygotowany do jazdy bezpłatnie dostarczymy do domu. Wystarczy przekręcić i przykręcić jedynie trzy elementy: kierownicę, siodełko oraz pedały. Uwaga! Do tego mogą być Ci potrzebne dwa proste narzędzia opisane tutaj. Nie wszystkie nasze modele są wyposażone w pedały - prosimy o sprawdzenie przed zakupem.

Dostawa na nastepny dzień roboczy licząc od dnia wysyłki.

Dostawa do punktu odbioru

0 zł Odbiór u naszego dealera

Zamów rower do naszego autoryzowanego salonu, a przygotujemy wybrany przez Ciebie model w 100% do jazdy. Wystarczy wsiąść i rozpocząć wycieczkę.

Program powszechnej ochrony roweru i rowerzysty w PZU już od 58 zł za sezon!
Program składa się z czterech elementów:

Casco

Ubezpieczenie od kradzieży lub zniszczenia roweru

OC

Pokrycie szkód majątkowych wyrządzonych osobom trzecim - osobowych jak i rzeczowych

NNW

Odszkodowanie za doznany uraz podczas jazdy na rowerze

Bagaż

Pokrycie strat związanych ze zniszczeniem lub utratą bagażu

Ochrona
roweru

Obejmuje wszystkie rodzaje rowerów, w tym elektryczne, triathlonowe a także składaki. Ubezpieczycie wypłaci odszkodowanie nawet do 20 tys. zł w razie:
- kradzieży, także z ulicy, (warunkiem jest przypięcie roweru) oraz pomieszczeń zamkniętych na klucz w tym także podziemnych parkingów,
- uszkodzenia lub zniszczenia roweru,
- dodatkowo można ubezpieczyć także bagaż.

Ochrona
rowerzysty

Obejmuje następstwa nieszczęśliwych wypadków podczas jazdy rowerem. PZU wypłaci odszkodowanie w razie trwałego uszczerbku na zdrowiu nawet do sumy 200 tys. zł.

Polisa chroni także finanse rowerzysty. W ramach polisy OC ubezpieczyciel wypłaci osobie trzeciej odszkodowanie, nawet do sumy 200 tys. zł, jeśli ubezpieczony wyrządził jej szkodę.

Assistance - razem z ubezpieczeniem rowerzysta otrzyma od nas pakiet usług pomocowych. PZU zorganizuje np. wizytę domową lekarza czy osobę, która zrobi zakupy czy zaopiekuje się zwierzętami.

Rekomendowane produkty

LEA 1.0
Górskie / MTB WOMAN / 2023
1 699
LEA 6.0
Górskie / MTB WOMAN / 2023
2 999
LEA 3.0
Górskie / MTB WOMAN / 2023
2 399
LEA 3.0
Górskie / MTB WOMAN / 2023
2 399
LEA 1.0
Górskie / MTB WOMAN / 2023
1 699
LEA 2.0
Górskie / MTB WOMAN / 2023
2 099
LEA 5.0
Górskie / MTB WOMAN / 2023
2 699
LEA 8.0 SR
Górskie / MTB WOMAN / 2023
3 799
LEA 2.0 SR
Górskie / MTB WOMAN / 2023
2 099
LEA 5.0 SR
Górskie / MTB WOMAN / 2023
2 699
Chcesz być na bieżąco?
Zapisz się i otrzymuj najświeższe informacje na temat nowych modeli marki KROSS, aktualnych promocji i sukcesów drużyny KROSS ORLEN Cycling Team.
  • FORMY PŁATNOŚCI
    • 2021-07-07 2021-07-07
  • FORMY DOSTAWY
    • Kurier, dealer, paczkomaty Kurier, dealer, paczkomaty
  • USŁUGI
    • Dożywotnia gwarancja, serwis mobilny, raty 0% Dożywotnia gwarancja, serwis mobilny, raty 0%

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.