Produkt niedostępny

DARMOWA DOSTAWA

NOWOŚĆ
KOLEKCJA 2021
0/5

TRANS HYBRID LS 2.0

Cena
7 999
Oblicz ratę w BNP Paribas.
30lat
Wersje kolorystyczne:

szary połysk

TRANS HYBRID LS 2.0
Powiadom o dostępności

KROSS TRANS HYBRID LS 2.0

Poznaj naszą nowość na rok 2021 – rower elektryczny KROSS Trans Hybrid LS 2.0. Przy jego projektowaniu dołożyliśmy wielu starań, by w pełni wykonał wszystkie zadania jakie przed nim postawisz. Dzięki niemu unikniesz korków dojeżdżając do pracy, a wybierając się na wycieczkę rowerową możesz puścić wodze wyobraźni i ruszyć dalej niż kiedykolwiek. To wszystko stanie się możliwe dzięki całkowicie nowemu KROSS Trans Hybrid LS 2.0.

Elektryczny napęd roweru trekkingowego

Elektryczny rower trekkingowy KROSS Trans Hybrid LS 2.0 został przez nas wyposażony w nowoczesny układ wspomagający Truckrun M1. Zapewnia on wysoki moment obrotowy oraz generuje aż 250 Watów wspierających Cię w trakcie jazdy. Dzięki temu możliwe jest uniknięcie zmęczenia w trakcie pokonywania nawet stromych podjazdów – wydajny silnik elektryczny zapewni Ci dodatkową moc zawsze wtedy, gdy będziesz jej potrzebować. W połączeniu z baterią o pojemności 522 Wh umożliwia on pokonanie nawet ponad 100 kilometrów w trakcie weekendowej wycieczki. Wyświetlacz Truckrun M1 pozwala zobaczyć najważniejsze informacje dotyczące parametrów jazdy oraz stanu naładowania baterii.  

Uzupełnienie napędu elektrycznego

Niezwykle istotnym elementem uzupełniającym elektryczny napęd jest ten klasyczny, odpowiadający za zmianę przełożeń. Dlatego postawiliśmy na sprawdzone rozwiązanie jakim jest 9 biegowa przerzutka Shimano Altus M310. Zapewnia ona szybką i precyzyjną zmianę przełożeń. Szeroki zakres kasety pomoże pokonać nawet najtrudniejsze podjazdy, a na płaskich odcinkach rozwinąć wysokie prędkości. By zagwarantować bezpieczne hamowanie w KROSS Trans Hybrid LS 2.0 postawiliśmy na wysokiej jakości hydrauliczne hamulce tarczowe Tektro M275. Zapewniają one szeroki zakres regulacji siły hamowania, a także są proste w serwisowaniu. W rowerze wykorzystaliśmy także amortyzator SR Suntour Nex o skoku 63 milimetry. Dzięki niemu pokonywanie wszelkiego rodzaju krawężników czy korzeni drzew na leśnych ścieżkach nie będzie sprawiać kłopotów. W połączeniu z 28 calowymi kołami wyposażonymi w opony Kenda K1088 o szerokości 40 milimetrów stanowi on zestaw, który doskonale sprawdzi się w każdych warunkach.

Dbałość o każdy detal

Rower elektryczny KROSS Trans Hybrid LS 2.0 został wykonany z wysokiej jakości aluminium performance. Materiał ten jest nie tylko niezwykle odporny na przeciążenia, dzięki czemu doskonale poradzi sobie nawet obciążony dodatkowymi kilogramami wypełnionych sakw. Jest też lekki, dzięki czemu pokonywanie podjazdów nie będzie stanowić problemów.

Rama i widelec

Wykończenie lakieru połysk
Materiał Ramy ALUMINIUM PERFORMANCE
WIDELEC SR SUNTOUR NEX
Skok widelca 63mm
TYLNY AMORTYZATOR BRAK
Skok tylnego amortyzatora BRAK

Napęd

PRZERZUTKA PRZÓD BRAK
PRZERZUTKA TYŁ SHIMANO ALTUS M310
MANETKI SHIMANO M315
KORBA TRUCKRUN M1
KASETA / WOLNOBIEG SHIMANO HG41
Zakres kasety / wolnobiegu 11-32T
ILOŚĆ PRZEŁOŻEŃ 8
ŁAŃCUCH KMC X8 EPT

Koła

PIASTA PRZÓD MODUS JA159F
PIASTA TYŁ MODUS JA259R
OBRĘCZE ALUMINIUM
OPONY KENDA K1088 40-622

Hamulce

HAMULEC PRZÓD TEKTRO M275
HAMULEC TYŁ TEKTRO M275
DŹWIGNIE HAMULCA TEKTRO M275
TARCZE HAMULCOWE DISC (160)

Komponenty

KIEROWNICA STEEL 620MM
WSPORNIK KIEROWNICY ALUMINIUM 105/25,4 REG
SIODŁO VL-6263A
WSPORNIK SIODŁA ALUMINIUM 30,9x350
STERY FP-868
CHWYTY VLG-649AD2
PEDAŁY FP-803

System e-bike

SILNIK TRUCKRUN M1
BATERIA 43.2V/11.6Ah/522WH
WYŚWIETLACZ TRUCKRUN M1

Geometria TRANS HYBRID 2.0

RozmiarS (17') 28"DM (17') 28"M (19') 28"DL (19') 28"L (21') 28"XL (23') 28"
Wzrost158-170158-170168-180168-180178-190188-200
Rozmiar kół28"28"28"28"28"28"
FS - Rozmiar ramy171719192123
ST - Długość rury podsiodłowej430430480480530580
TT - Efektywna długość górnej rury575575585585605630
HT - Długość główki ramy140140140140140160
SA - Kąt rury podsiodłowej747474747474
HA - Kąt główki ramy707070707070
CS - Długość tylnych widełek470470470470470470
WB - Baza kół111711171127112711471173
REACH395395404404425445
STACK627627627627627646
BBDROP606060606060

Oferujemy przesyłkę kurierską oraz odbiór złożonego roweru w punkcie:


Przesyłka kurierska do domu

0 zł Przesyłka kurierska do domu

Rower przygotowany do jazdy bezpłatnie dostarczymy do domu. Wystarczy przekręcić i przykręcić kierownicę oraz pedały. Uwaga! Do tego mogą być Ci potrzebne dwa proste narzędzia opisane tutaj. Nie wszystkie nasze modele są wyposażone w pedały - prosimy o sprawdzenie przed zakupem.

Dostawa na nastepny dzień roboczy licząc od dnia wysyłki.

Dostawa do punktu odbioru

0 zł Odbiór u naszego dealera

Zamów rower do naszego autoryzowanego salonu, a przygotujemy wybrany przez Ciebie model w 100% do jazdy. Wystarczy wsiąść i rozpocząć wycieczkę.

Wybierz ochronę, którą chcesz zamówić razem z produktem.

Rekomendowane produkty

TRANS HYBRID 5.0
Ebike / EBIKE TREKKING / 2020
9 999
TRANS HYBRID 3.0 2019
6 879
8 599
TRANS HYBRID
Ebike / EBIKE TREKKING / 2021
4 999
TRANS HYBRID 3.0
Ebike / EBIKE TREKKING / 2020
8 599
TRANS HYBRID 2.0
Ebike / EBIKE TREKKING / 2020
7 699
TRANS HYBRID 4.0
Ebike / EBIKE TREKKING / 2021
10 499
TRANS HYBRID 2.0 2019
6 159
7 699
TRANS HYBRID 6.0
Ebike / EBIKE TREKKING / 2021
12 499
Chcesz być na bieżąco?
Zapisz się i otrzymuj najświeższe informacje na temat nowych modeli marki KROSS, aktualnych promocji i sukcesów drużyny Kross Racing Team.
  • FORMY PŁATNOŚCI
    • BLIK, PayU, Leaselink BLIK, PayU, Leaselink
  • FORMY DOSTAWY
    • DHL, InPost, Odbiór w punkcie DHL, InPost, Odbiór w punkcie
  • USŁUGI
    • Dożywotnia gwarancja, serwis mobilny, raty 0% Dożywotnia gwarancja, serwis mobilny, raty 0%

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.