Każda rama KROSS objęta jest standardową 2-letnią gwarancją producenta. Możesz jednak przedłużyć ochronę ramy carbonowej i full suspension aż do 5 lat po zakupie. Czytaj więcej >

DARMOWA DOSTAWA

NOWOŚĆ
KOLEKCJA 2021
.
0/5

TRANS HYBRID 4.0

Cena
10 499
Oblicz ratę w BNP Paribas.
30lat
Wersje kolorystyczne:

szary / niebieski połysk

TRANS HYBRID 4.0
TRANS HYBRID 4.0

Proszę wybrać rozmiar

DM (17") 28"
DL (19") 28"

KROSS TRANS HYBRID 4.0

Każdy z nas marzy o swego rodzaju wolności. Rower to naturalne narzędzie, które może nam je zagwarantować. Jeśli kiedykolwiek w Twojej głowie pojawił się pomysł na długą wyprawę na rowerze i pokonała Cię obawa, że nie podołasz temu wyzwaniu, to KROSS Trans Hybrid 4.0 rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości. Stworzyliśmy go zgodnie z ideą „wygodnego, rekreacyjnego roweru”. Pokonanie na nim nawet najdłuższych tras nie będzie problemem, a to za sprawą wspierającego Cię w trakcie jazdy silnika elektrycznego oraz baterii umożliwiającej komfortową jazdę nawet na dystansie ponad 100 km.

Na wycieczkę i do pracy

Rower elektryczny KROSS Trans Hybrid 4.0 to doskonały wybór dla każdej osoby poszukującej roweru, który będzie stanowił wsparcie podczas dojazdów do pracy oraz w trakcie długich wycieczek. Dzięki wsparciu elektrycznego silnika Shimano Steps E6110 oferującego 250 Watów pokonanie nawet największych górek nie będzie stanowiło problemu. Niezależnie od tego, czy rower będzie obciążony dodatkowym bagażem. Elektryczny rower trekkingowy KROSS Trans Hybrid 4.0 to także doskonały wybór dla osób chcących uniknąć korków na swojej drodze do pracy. Dręczy Cię obawa o ślady potu na odzieży? Nasz e-bike to rozwiązanie tych problemów. Wspierający Cię podczas pedałowania silnik elektryczny Shimano jest zasilany z baterii o pojemności wynoszącej 504 Wh. Taka pojemność umożliwi Ci pokonanie nawet do 150 kilometrów na jednym ładowaniu. Uzupełnieniem napędu elektrycznego jest wyświetlacz Shimano SC-E6100, na którym wyświetlane są wszystkie niezbędne informacje, takie jak pozostały zasięg baterii czy wybrany tryb wspomagania.

Stworzony z dbałością o detale

KROSS Trans Hybrid 4.0 został przez nas stworzony z dbałością o wszelkie detale. Dlatego poza wydajnym napędem elektrycznym wyposażyliśmy go w wysokiej jakości hydrauliczne hamulce tarczowe Shimano MT200. Oferują one dużą siłę hamowania, która z pewnością przyda się podczas każdej podróży. Tylna przerzutka Shimano Alivio M4000 obsługuje 9 przełożeń, dzięki czemu łatwiejsze jest dobranie odpowiedniego biegu do aktualnego terenu.

KROSS Trans Hybrid 4.0 to także wysokiej jakości komponenty, które jeszcze bardziej zwiększają jego użyteczność. Podpórka Ursus umożliwi postawienie roweru w każdym miejscu, bez potrzeby szukania ściany, o którą będzie można go oprzeć. Zintegrowane oświetlenie zapewni Ci bezpieczeństwo w trakcie jazdy w niesprzyjających warunkach atmosferycznych oraz po zmroku. Za komfort jazdy odpowiada wygodne siodełko włoskiego producenta Selle Royal, a pokonanie setek kilometrów ułatwiają 28 calowe koła wyposażone w opony Mitas Flash V66 o szerokości 47 mm. Gdyby jednak na Twojej drodze stanął krawężnik czy inne przeszkody miejskie lub leśne, to amortyzowany widelec SR Suntour NEX LO zapewni komfort na każdym wyboju.

Rama i widelec

Wykończenie lakieru połysk
Materiał Ramy ALUMINIUM PERFORMANCE
WIDELEC SR SUNTOUR NEX LO
Skok widelca 63mm
TYLNY AMORTYZATOR BRAK
Skok tylnego amortyzatora BRAK

Napęd

PRZERZUTKA PRZÓD BRAK
PRZERZUTKA TYŁ SHIMANO ACERA T3000
MANETKI SHIMANO ALIVIO M3100
KORBA SHIMANO FC-E6100
Koronki 38T/170MM
KASETA / WOLNOBIEG SHIMANO HG200
Zakres kasety / wolnobiegu 11-32T
ILOŚĆ PRZEŁOŻEŃ 9
SUPORT BRAK
ŁAŃCUCH SHIMANO E6070

Koła

PIASTA PRZÓD SHIMANO ACERA M3050
PIASTA TYŁ SHIMANO ACERA M3050
OBRĘCZE KROSS
OPONY MITAS FLASH V66 47-622

Hamulce

HAMULEC PRZÓD SHIMANO MT200
HAMULEC TYŁ SHIMANO MT200
DŹWIGNIE HAMULCA SHIMANO MT200
TARCZE HAMULCOWE SHIMANO RT10 (180)

Komponenty

KIEROWNICA ALUMINIUM 660 MM 31.8
WSPORNIK KIEROWNICY ALUMINIUM 90MM/31,8 REG
SIODŁO SELLE ROYAL
WSPORNIK SIODŁA ALUMINIUM 27,2x400
STERY FP-H856B2;1-1/8"-1.5"
CHWYTY HERRMANS ADRENALIN
PEDAŁY FP-210ZU

System e-bike

SILNIK SHIMANO E6110
BATERIA SIMPLO 504 WH
WYŚWIETLACZ SHIMANO SC-E6100C

Informacje dodatkowe

Waga [kg] 24

Geometria TRANS HYBRID 4.0

RozmiarS (17') 28"DM (17') 28"M (19') 28"DL (19') 28"L (21') 28"XL (23') 28"
Wzrost158-170158-170168-180168-180178-190188-200
Rozmiar kół28"28"28"28"28"28"
FS - Rozmiar ramy171719192123
ST - Długość rury podsiodłowej430430480480530580
TT - Efektywna długość górnej rury575575585585605630
HT - Długość główki ramy140140140140140160
SA - Kąt rury podsiodłowej747474747474
HA - Kąt główki ramy696970707070
CS - Długość tylnych widełek450450450450450450
WB - Baza kół111211121111111111311157
REACH397397405405425445
STACK622622627627627646
BBDROP606060606060

Oferujemy przesyłkę kurierską oraz odbiór złożonego roweru w punkcie:


Przesyłka kurierska do domu

0 zł Przesyłka kurierska do domu

Rower przygotowany do jazdy bezpłatnie dostarczymy do domu. Wystarczy przekręcić i przykręcić kierownicę oraz pedały. Uwaga! Do tego mogą być Ci potrzebne dwa proste narzędzia opisane tutaj. Nie wszystkie nasze modele są wyposażone w pedały - prosimy o sprawdzenie przed zakupem.

Dostawa na nastepny dzień roboczy licząc od dnia wysyłki.

Dostawa do punktu odbioru

0 zł Odbiór u naszego dealera

Zamów rower do naszego autoryzowanego salonu, a przygotujemy wybrany przez Ciebie model w 100% do jazdy. Wystarczy wsiąść i rozpocząć wycieczkę.

Wybierz ochronę, którą chcesz zamówić razem z produktem.

Rekomendowane produkty

TRANS HYBRID LS 2.0
Ebike / EBIKE TREKKING / 2021
7 999
TRANS HYBRID 5.0
Ebike / EBIKE TREKKING / 2020
9 999
TRANS HYBRID 2.0 2019
Ebike / EBIKE TREKKING / 2019
6 159
7 699
TRANS HYBRID
Ebike / EBIKE TREKKING / 2021
4 999
TRANS HYBRID 2.0
Ebike / EBIKE TREKKING / 2020
7 699
TRANS HYBRID 6.0
Ebike / EBIKE TREKKING / 2021
12 499
TRANS HYBRID 3.0
Ebike / EBIKE TREKKING / 2020
8 599
Chcesz być na bieżąco?
Zapisz się i otrzymuj najświeższe informacje na temat nowych modeli marki KROSS, aktualnych promocji i sukcesów drużyny Kross Racing Team.
  • FORMY PŁATNOŚCI
    • BLIK, PayU, Leaselink BLIK, PayU, Leaselink
  • FORMY DOSTAWY
    • DHL, InPost, Odbiór w punkcie DHL, InPost, Odbiór w punkcie
  • USŁUGI
    • Dożywotnia gwarancja, serwis mobilny, raty 0% Dożywotnia gwarancja, serwis mobilny, raty 0%

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.