Menu

Każda rama KROSS objęta jest standardową 2-letnią gwarancją producenta. Możesz jednak przedłużyć ochronę ramy stalowej lub aluminiowej dożywotnio. Czytaj więcej >
.
Produkt niedostępny

DARMOWA DOSTAWA

KOLEKCJA 2022
.
0/5

Level Boost 3.0 630 WH

Cena
15 999
Oblicz ratę w BNP Paribas.
Oblicz ratę w Alior Bank.
30lat
Wersje kolorystyczne:

grafitowy / czarny połysk

Level Boost 3.0 630 WH
S (16") 29"
M (18") 29"
L (20") 29"
XL (22") 29"
Powiadom o dostępności

KROSS LEVEL BOOST 3.0

Rower górski KROSS Level Boost 3.0 to klasyczny przykład wyspecjalizowanego roweru elektrycznego. Nasz e-bike to najlepsze, co możesz zrobić dla siebie, jeśli myślisz profesjonalnie o swoich startach w maratonach MTB lub wyścigach XC. Ułatwi on wstępne przejechanie trasy oraz zapoznanie się z nią, bez nadmiernego obciążania swojego organizmu. A jeśli po prostu myślisz o nim jako o rowerze rekreacyjnym to zapewni ci mnóstwo zabawy w zróżnicowanym terenie.

KROSS Level Boost 3.0 w 2022 roku to kontynuacja myśli przyświecającej nam przy projektowaniu poprzednich generacji tego roweru. To nie tylko nowy lakier położony na ramie – poprawiliśmy wiele drobnych detali, które przekładają się na przyjemność oraz komfort płynące z jazdy.

Shimano Steps

E-bike KROSS Level Boost 3.0 zamontowana jest zintegrowana bateria o pojemności 630 Wh oraz układ napędowy Shimano Steps EP800. Wydajny silnik zapewnia duże ułatwienie podczas pokonywania trudnego terenu. Zamontowany wyświetlacz ułatwia monitorowanie parametrów jazdy oraz stanu baterii.

Osprzęt

KROSS Level Boost 3.0 został wyposażony w wysokiej jakości osprzęt Shimano Deore XT oraz SLX. Dzięki takiemu połączeniu dostępny jest szeroki zakres przełożeń w kombinacji 1x12. Nasz e-bike to rasowy hardtail z markowym amortyzatorem powietrznym Rockshox 35 Gold RL o skoku 120 milimetrów. Manetka blokady znajdująca się na kierownicy pomaga w przejęciu pełnej kontroli nad tym, jak rower się zachowuje w terenie. To ty jesteś jeźdźcem i to ty trzymasz lejce. Włożyliśmy w niego także duże, 29 calowe koła zaplecione na obręczach WTB ST i25 przyodzianymi w niezwykle odporne opony WTB Ranger Comp przygotowane do montażu systemu tubeless.

Technologie

KROSS Level Boost 3.0 posiada ramę wykonaną z aluminium performance. Aluminium performance 6061 to sztywność i doporność na złamania przy zachowaniu lekkości typowej dla aluminium. Wszystkie przewody zostały poprowadzone wewnątrz ramy, dzięki czemu udało nam uzyskać schludny i czysty wygląd ramy. To także element, który okaże się dla ciebie błogosławieństwem, kiedy będziesz musiał go umyć. 


Uwaga: W przypadku korzystaniu z licznika bezprzewodowego zamontowanego na rowerze elektrycznym, mogą występować zakłócenia pracy wybranych funkcji licznika przy pracy elementów elektrycznych roweru. Do roweru elektrycznego sugerujemy zakup licznika przewodowego.

Rama i widelec

Wykończenie lakieru połysk
Materiał Ramy ALUMINIUM
WIDELEC ROCK SHOX GOLD 35 RL
Skok widelca 120mm
TYLNY AMORTYZATOR BRAK
SKOK TYLNEGO AMORTYZATORA BRAK

Napęd

PRZERZUTKA PRZÓD BRAK
PRZERZUTKA TYŁ SHIMANO SLX M7100
MANETKI SHIMANO DEORE M6100
KORBA FSA-CK751
KORONKI 38T/170MM
KASETA / WOLNOBIEG SHIMANO SLX M7100
ZAKRES KASETY/WOLNOBIEGU 10-51T
ILOŚĆ PRZEŁOŻEŃ 12
SUPORT BRAK
ŁAŃCUCH SHIMANO M7100

Koła

PIASTA PRZÓD SHIMANO MT400 15x110
PIASTA TYŁ SHIMANO MT410 12X148
OBRĘCZE WTB ST I25
OPONY WTB RANGER 29x2,4 COMP

Hamulce

HAMULEC PRZÓD SHIMANO DEORE M6100
HAMULEC TYŁ SHIMANO DEORE M6100
DŹWIGNIE HAMULCA SHIMANO DEORE M6100
TARCZE HAMULCOWE SHIMANO RT30 (203)
Tarcze hamulcowe tył SHIMANO RT30 (180)

Komponenty

KIEROWNICA ALUMINIUM 740 MM 31.8
WSPORNIK KIEROWNICY 60MM/31,8/3°
SIODŁO DDK D5311
WSPORNIK SIODŁA ALUMINIUM 27,2x400
STERY FP-H856B2;1-1/8"-1.5"
CHWYTY KROSS SILKY
PEDAŁY BRAK

System e-bike

SILNIK SHIMANO EP800
BATERIA SIMPLO 630 WH
WYŚWIETLACZ SHIMANO SC-EM800

Rozmiar damski czy męski?

Wybrane modele KROSS występują w wersjach damskich i męskich. Jak odróżnić te wersje? Damskie rozmiary/ramy wyróżnione są w tabeli doboru ramy („Jak dobrać rozmiar ramy”) literą „D” poprzedzającą literę z rozmiarem i tak np. DM (17’) 28” oznacza rower dla Pań w rozmiarze M przy wielkości ramy 17 oraz kół 28 cali. Rozmiary bez poprzedzającej litery „D” zwykle oznaczają rozmiar męski lub (w zależności od modelu) uniwersalny (np. modele MTB/MTB XC i inne)

Jak czytać tabele z geometrią ram?

M (19’) 29" – taki zapis oznacza: M – rozmiar ramy wyrażony symbolem, 19’ – rozmiar ramy w calach, a wartość 29” oznacza średnicę koła (obręczy, opony, dętki) wyrażoną w także w calach (zwykle 26, 27,5 oraz 29 cali dla rowerów typu MTB oraz 28 cali dla trekkingowych, miejskich, czy szosowych)

Geometria LEVEL BOOST 3.0 630

RozmiarS (16') 29"M (18') 29"L (20') 29"XL (22') 29"
Wzrost165-172172-180180-187187-200
Rozmiar kół29"29"29"29"
FS - Rozmiar ramy16182021
ST - Długość rury podsiodłowej410450500530
TT - Efektywna długość górnej rury593610627642
HT - Długość główki ramy120130140150
SA - Kąt rury podsiodłowej73737373
HA - Kąt główki ramy68686868
CS - Długość tylnych widełek460460460460
WB - Baza kół1145116311811197
REACH399413427439
STACK635644653663
BBDROP55555555
Szer. kierownicy740740740740
Wspornik siodła350350400400
Dł. ramienia korby170170170170
Wspornik kierownicy60606060
Waga (kg)22,622,622,622,6

Oferujemy przesyłkę kurierską oraz odbiór złożonego roweru w punkcie:


Przesyłka kurierska do domu

0 zł Przesyłka kurierska do domu

Rower przygotowany do jazdy bezpłatnie dostarczymy do domu. Wystarczy przekręcić i przykręcić kierownicę oraz pedały. Uwaga! Do tego mogą być Ci potrzebne dwa proste narzędzia opisane tutaj. Nie wszystkie nasze modele są wyposażone w pedały - prosimy o sprawdzenie przed zakupem.

Dostawa na nastepny dzień roboczy licząc od dnia wysyłki.

Dostawa do punktu odbioru

0 zł Odbiór u naszego dealera

Zamów rower do naszego autoryzowanego salonu, a przygotujemy wybrany przez Ciebie model w 100% do jazdy. Wystarczy wsiąść i rozpocząć wycieczkę.

Program powszechnej ochrony roweru i rowerzysty w PZU już od 58 zł za sezon!
Program składa się z czterech elementów:

Casco

Ubezpieczenie od kradzieży lub zniszczenia roweru

OC

Pokrycie szkód majątkowych wyrządzonych osobom trzecim - osobowych jak i rzeczowych

NNW

Odszkodowanie za doznany uraz podczas jazdy na rowerze

Bagaż

Pokrycie strat związanych ze zniszczeniem lub utratą bagażu

Ochrona
roweru

Obejmuje wszystkie rodzaje rowerów, w tym elektryczne, triathlonowe a także składaki. Ubezpieczycie wypłaci odszkodowanie nawet do 20 tys. zł w razie:
- kradzieży, także z ulicy, (warunkiem jest przypięcie roweru) oraz pomieszczeń zamkniętych na klucz w tym także podziemnych parkingów,
- uszkodzenia lub zniszczenia roweru,
- dodatkowo można ubezpieczyć także bagaż.

Ochrona
rowerzysty

Obejmuje następstwa nieszczęśliwych wypadków podczas jazdy rowerem. PZU wypłaci odszkodowanie w razie trwałego uszczerbku na zdrowiu nawet do sumy 200 tys. zł.

Polisa chroni także finanse rowerzysty. W ramach polisy OC ubezpieczyciel wypłaci osobie trzeciej odszkodowanie, nawet do sumy 200 tys. zł, jeśli ubezpieczony wyrządził jej szkodę.

Assistance - razem z ubezpieczeniem rowerzysta otrzyma od nas pakiet usług pomocowych. PZU zorganizuje np. wizytę domową lekarza czy osobę, która zrobi zakupy czy zaopiekuje się zwierzętami.

Rekomendowane produkty

HEXAGON BOOST 1.0
Ebike / EBIKE MTB / 2020
4 499
HEXAGON BOOST 3.0 501 WH
Ebike / EBIKE MTB / 2023
9 999
HEXAGON BOOST 1.0 396
Ebike / EBIKE MTB / 2021
4 799
HEXAGON BOOST 1.0 522
Ebike / EBIKE MTB / 2021
5 199
SOIL BOOST 1.0 630
Ebike / EBIKE MTB / 2021
19 499
Soil Boost 2.0 630 WH
Ebike / EBIKE MTB / 2023
22 499
LEVEL BOOST 1.0 418
Ebike / EBIKE MTB / 2021
8 999
Level Boost SE 1.0 2019
Ebike / EBIKE MTB / 2019
9 999
LEVEL BOOST 1.0
Ebike / EBIKE MTB / 2020
8 699
Lea Boost 1.0
Ebike / EBIKE MTB / 2020
9 999
Chcesz być na bieżąco?
Zapisz się i otrzymuj najświeższe informacje na temat nowych modeli marki KROSS, aktualnych promocji i sukcesów drużyny KROSS ORLEN Cycling Team.
  • FORMY PŁATNOŚCI
    • 2021-07-07 2021-07-07
  • FORMY DOSTAWY
    • Kurier, dealer, paczkomaty Kurier, dealer, paczkomaty
  • USŁUGI
    • Dożywotnia gwarancja, serwis mobilny, raty 0% Dożywotnia gwarancja, serwis mobilny, raty 0%
  • DOBIERZ ROWER

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.