0/5

MINI 5.0

KROSS MINI 5.0

Małe dzieci to wielkie wymagania stawiane przed rowerami. Dlatego projektując rower dziecięcy KROSS Mini 5.0 myśleliśmy o bezpieczeństwie i potrzebach najmłodszych rowerzystów. To doskonały wybór na pierwszy rower, który ma zarazić miłością do aktywności fizycznej oraz przyzwyczaić do radości płynącej z wiatru delikatnie muskającego twarz w trakcie jazdy na rowerze. KROSS Mini 5.0 to doskonały sposób, by Twoja pociecha stała się jasno świecącą latarnią rozświetlającą twarze innych swoim pozytywnym nastawieniem.

Dla nieco starszej pociechy

KROSS Mini 5.0 to doskonały wybór, kiedy Twoje dziecko już nieco podrosło. Dzięki 20 calowym kołom doskonale sprawdzi się jak rower dla 5-8 latka, który potrzebuje szybkiego oraz komfortowego jednośladu. Dzięki jednorzędowemu napędowi jego obsługa nie będzie stanowiła dla dziecka najmniejszego problemu i będzie mogło skupić się na czerpaniu radości z jazdy, a nie zaprzątaniu sobie głowy tym, jakie przełożenie wybrać.

Rower został przez nas wyposażony w hamulec typu v-brake obsługiwany za pomocą klamki hamulcowej umieszczonej na kierownicy. Takie rozwiązanie pozwoli dziecku na naukę obsługi hamulca za pomocą dedykowanej do tego dźwigni, ułatwiając w przyszłości korzystanie z innych tego typu mechanizmów.

Rower dziecięcy KROSS Mini 5.0 to także 20 calowe kółka wyposażone w opony o szerokości 1,95 cala. Ułatwiają one pokonywanie krawężników, a także zapewniają bardzo wysoką przyczepność w każdych warunkach. Dzięki odpowiedniej szerokości opony nawet wycieczka po leśnych ścieżkach ze swoją pociechą nie będzie już stanowić problemu!

Stworzony by wytrzymać wyobraźnię dziecka

KROSS Mini 5.0 został wykonany z wysokiej jakości stali, która dzięki swojej odporności na przeciążenia oraz uszkodzenia poradzi sobie z wyobraźnią każdego dziecka. Zapewnia ona także doskonałe właściwości jeśli chodzi o pochłanianie wibracji, dzięki czemu jazda po gorszej jakości nawierzchni nie będzie powodowała dyskomfortu u dziecka.

Rower dziecięcy KROSS Mini 5.0 został także wyposażony w komponenty dopasowane do wzrostu dziecka. Specjalne siodełko zapewni mu komfort w trakcie wycieczek długich i małych, a specjalnie zaprojektowane chwyty kierownicy ochronią dłonie przed otarciami.

Frame and fork

Varnish finish glossy
Frame material STEEL
Fork STEEL
Travel BRAK
Rear shock BRAK
Skok tylnego amortyzatora BRAK

Drive

Front derailleur BRAK
Rear derailleur BRAK
Shifters BRAK
Crankset STAL
Chain rings 40T/140MM
Cassette FREEWHEEL 18T
Casette/Freewheel range BRAK
Speeds 1
Bottom bracket STAL
Chain 1/2"x1/8"

Wheels

Front hub STAL
Rear hub STAL
Tires 20"x1.95"
Rims ALLOY

Brakes

FRONT BRAKE V-BRAKE
REAR BRAKE V-BRAKE
BRAKE LEVERS TWORZYWO
BRAKE DISCS BRAK

Components

Handlebar STAL
Stem STAL
Saddle VINYL
SADDLE BRACKET STAL
Headset STAL
CHWYTY PCV
Pedals TWORZYWO

E-bike System

ENGINE NO
BATTERY NO
DISPLAY NO

Physical

Collection 2020
Weight 10.530

Recommended products

LEVEL 7.0
Mountain / MTB XC / 2021
LEVEL 2.0
Mountain / MTB XC / 2021
MINI 4.0
Kids / 2021
LEVEL BOOST 2.0 500
Ebike / EBIKE MTB / 2021
EVADO 6.0
Tour / CROSS / 2021
VENTO 5.0
Road / ROAD / 2021
ESKER 6.0
Road/ GRAVEL / 2020
LEVEL 6.0
Mountain / MTB XC / 2021
LEA BOOST 3.0 630
Ebike / EBIKE MTB / 2021
LEVEL TOKYO
Mountain / MTB XC / 2021