0/5

MINI 3.0

KROSS MINI 3.0

Rower dziecięcy powinien zapewniać dziecku wiele radości oraz umożliwić poznawanie świata z zupełnie nowej perspektywy. Ten cel przyświecał nam podczas projektowania KROSS Mini 3.0. Roweru z 16 calowymi kołami, który nie tylko rozbudzi w Twoim dziecku ciekawość świata, ale także zaszczepi w nim miłość do aktywności fizycznej oraz ruchu. Wysokiej jakości komponenty dostosowane do dziecięcych potrzeb, mnóstwo radości oraz bezproblemowy montaż dodatkowych akcesoriów – to właśnie KROSS Mini 3.0

Dopasowany do potrzeb młodych rowerzystów

Rower dziecięcy KROSS Mini 3.0 został przez nas zoptymalizowany pod kątem młodych rowerzystów. Dlatego wyposażyliśmy go w napęd jednorzędowy. Dzięki temu dziecko nie musi martwić się obsługą manetek zmiany biegów i może skupić się na tym, co jest na tę chwilę najważniejsze. Czyli pedałowaniu i czerpaniu radości z jazdy.

Rower został przez nas wyposażony w hamulec typu v-brake obsługiwany za pomocą klamki hamulcowej umieszczonej na kierownicy. Takie rozwiązanie pozwoli dziecku na naukę obsługi hamulca za pomocą dedykowanej do tego dźwigni, ułatwiając w przyszłości korzystanie z innych tego typu mechanizmów.

Rower dziecięcy KROSS Mini 3.0 to także 16 calowe kółka wyposażone w opony o szerokości 1,95 cala. Ułatwiają one pokonywanie np. krawężników, a także zapewniają bardzo wysoką przyczepność w każdych warunkach. Dzięki odpowiedniej szerokości opony nawet wycieczka po leśnych ścieżkach ze swoją pociechą nie będzie już stanowić problemu!

Rower został także wyposażony w komponenty dopasowane do wzrostu dziecka. Specjalne siodełko zapewni mu komfort w trakcie wycieczek długich i małych, a specjalnie zaprojektowane chwyty kierownicy ochronią dłonie przed otarciami.

Niezwykle wytrzymały rower

Rower dziecięcy KROSS Mini 3.0 został wykonany z wysokiej jakości stali, dzięki czemu jest on odporny na uszkodzenia. Zastosowanie stali zapewnia także redukcję wibracji przenoszonych na dziecięce dłonie podczas jazdy po dziurawej nawierzchni.

Rower jest także przystosowany do montażu szeregu akcesoriów, takich jak boczne kółeczka czy popychajka Newbie, które wspomogą proces nauki jazdy.

Frame and fork

Varnish finish glossy
Frame material STEEL
Fork STEEL
Travel BRAK
Rear shock BRAK
Skok tylnego amortyzatora BRAK

Drive

Front derailleur BRAK
Rear derailleur BRAK
Shifters BRAK
Crankset STAL
Chain rings 32T/102MM
Cassette BRAK
Casette/Freewheel range BRAK
Speeds 1
Bottom bracket STAL
Chain 1/2"x1/8"

Wheels

Front hub STAL
Rear hub STAL
Tires 16"x1.95"
Rims ALLOY

Brakes

FRONT BRAKE V-BRAKE
REAR BRAKE BRAK
BRAKE LEVERS TWORZYWO
BRAKE DISCS BRAK

Components

Handlebar STAL
Stem STAL
Saddle VINYL
SADDLE BRACKET STAL
Headset STAL
CHWYTY PCV

E-bike System

ENGINE NO
BATTERY NO
DISPLAY NO

Physical

Collection 2021
Weight 10.530

Recommended products

HEXAGON 7.0
Mountain / MTB / 2021
LEA BOOST 1.0 SE
Ebike / EBIKE MTB / 2021
HEXAGON 1.0
Mountain / MTB / 2021
TRANS 2.0 SR
Tour / TREKKING / 2021
ESKER 7.0
Road / GRAVEL / 2021
HEXAGON 3.0
Mountain / MTB / 2021
LEA JR 2.0
Junior / 2021
LEVEL 7.0
Mountain / MTB XC / 2021
ESKER 1.0
Road / GRAVEL / 2021