0/5

MINI 1.0

KROSS MINI 1.0

KROSS Mini 1.0 to nasza propozycja wygodnego roweru skierowana do najmłodszych rowerzystów. Niezależnie od tego czy Twoje dziecko dopiero uczy się jeździć na rowerze czy już te pierwsze kroki ma już za sobą, KROSS Mini 1.0 z pewnością zaspokoi wszystkie jego oczekiwania. A także Twoje.

Dopasowany do najmłodszych

Rower dziecięcy KROSS Mini 1.0 został przez nas zoptymalizowany pod kątem potrzeb najmłodszych rowerzystów. Dlatego wyposażyliśmy go w napęd jednorzędowy. Dzięki temu dziecko nie musi martwić się obsługą manetek zmiany biegów i może skupić się na tym, co jest na tę chwilę najważniejsze. Czyli pedałowaniu.

Rower został przez nas wyposażony w hamulec typu u-brake obsługiwany za pomocą klamki hamulcowej umieszczonej na kierownicy. Takie rozwiązanie pozwoli dziecku na naukę obsługi hamulca za pomocą dedykowanej do tego dźwigni,] ułatwiając w przyszłości korzystanie z innych tego typu mechanizmów.

Rower dziecięcy KROSS Mini 1.0 to także 12 calowe kółka wyposażone w opony o szerokości 2,125 cala. Ułatwiają one pokonywanie krawężników, a także zapewniają bardzo wysoką przyczepność w każdych warunkach. Wycieczka po leśnych ścieżkach ze swoją pociechą nie będzie już stanowić problemu!

Rower został także wyposażony w komponenty dopasowane do wzrostu dziecka. Specjalne siodełko zapewni mu komfort w trakcie wycieczek długich i małych, a specjalnie zaprojektowane chwyty kierownicy ochronią dłonie przed otarciami.

Niezwykle wytrzymały rowerek

Rowerek dziecięcy KROSS Mini 1.0 został wykonany z wysokiej jakości stali, dzięki czemu jest on odporny na uszkodzenia. Zastosowanie stali zapewnia także redukcję wibracji przenoszonych na dziecięce dłonie podczas jazdy po nierównejdziurawej  nawierzchni.

Rowerek jest także przystosowany do montażu szeregu akcesoriów, takich jak boczne kółeczka czy popychajka Newbie, które wspomogą proces nauki jazdy.

Frame and fork

Varnish finish glossy
Frame material STEEL
Fork STEEL
Travel BRAK
Rear shock BRAK
Skok tylnego amortyzatora BRAK

Drive

Front derailleur BRAK
Rear derailleur BRAK
Shifters BRAK
Crankset STAL
Chain rings 28T/89MM
Cassette BRAK
Casette/Freewheel range BRAK
Speeds 1
Bottom bracket STAL
Chain 1/2"x1/8"

Wheels

Front hub STAL
Rear hub STAL
Tires 12"x2.125"
Rims KROSS

Brakes

FRONT BRAKE U-BRAKE
REAR BRAKE BRAK
BRAKE LEVERS TWORZYWO
BRAKE DISCS BRAK

Components

Handlebar STAL
Stem STAL
Saddle PCV
SADDLE BRACKET STAL
Headset STAL
CHWYTY PCV

E-bike System

ENGINE NO
BATTERY NO
DISPLAY NO

Physical

Collection 2021
Weight 10.530

Recommended products

ESKER 7.0
Road / GRAVEL / 2021
EARTH 3.0
Mountain / MTB XC FULL / 2021
SOIL BOOST 2.0 630
Ebike / EBIKE MTB / 2021
EVADO 1.0
Tour / CROSS / 2021
INZAI
City / URBAN / 2020
LEVEL 6.0
Mountain / MTB XC / 2021
VENTO 2.0
Road / ROAD / 2021
LEA BOOST 1.0 SE
Ebike / EBIKE MTB / 2021
ESKER 4.0
Road / GRAVEL / 2021