0/5

Pave 2

Color versions:

sky blue

Pave 2
Pave 2

Choć na przestrzeni ostatnich lat miasta zaczęły myśleć o potrzebach rowerzystów to wciąż ścieżkirowerowe potrafią zaskoczyć kostką brukową. Specjalnie na takie okazje stworzony został LeGrand Pave 2. Nieszablonowy i wychodzący poza utarte schematy rower miejski ze stalowym widelcem. Dzięki niemu na nowo zakochasz się w dojazdach do pracy oraz weekendowych wycieczkach.


LeGrand Pave 2 posiada wszystko, czego wymagał będziesz od roweru miejskiego. By ułatwić Ci dopasowanie pozycji na rowerze do twoich wymogów mostek posiada szeroki zakres regulacji. Amortyzowane siodełko na sprężynach i amortyzowana sztyca zapewniają komfort podczas jazdy po nierównościach. Do tego 28 calowe koła z szerokimi oponami 1,75” jeszcze bardziej przyczyniają się do zwiększenia przyjemności odczuwanej z podróżowania po nawierzchni o niskim standardzie.


LeGrand Pave 2 to 6 biegów ułatwiających dobranie przełożenia do warunków panujących na drodze oraz aluminiowa rama z wewnętrznym prowadzeniem linek. Takie rozwiązanie pomaga w wydłużeniu ich żywotności oraz ułatwia utrzymanie roweru w czystości. Pełne błotniki oraz osłona łańcucha pomogą utrzymać odzież w czystości, natomiast podpórka pozwoli postawić rower komfortowo na postoju bez ryzyka jego przewrócenia. Dwa hamulce typu v-brake pomogą zatrzymać rower nawet w podbramkowych sytuacjach. 

Frame and fork

Varnish finish glossy
Frame material ALUMINIUM

Drive

Speeds 6

Wheels

Tires 28"x1,75"

Brakes

FRONT BRAKE V-BRAKE
REAR BRAKE V-BRAKE

Components

Saddle PIANKA
CHWYTY SYNTHETIC LEATHER

E-bike System

ENGINE NO
BATTERY NO
DISPLAY NO

Physical

Weight 14.500

Recommended products

Lille 1
Miejskie / Le Grand / 2021
Lille 3
Miejskie / Le Grand / 2021
Bowman KID 2019
Miejskie / Le Grand / 2019
Lille 2
Miejskie / Le Grand / 2021
Kevin 2019
Miejskie / Le Grand / 2018
William 3
Miejskie / Le Grand / 2020
William 1
Miejskie / Le Grand / 2020