0/5

PAVE 2

Choć na przestrzeni ostatnich lat miasta zaczęły myśleć o potrzebach rowerzystów to wciąż ścieżkirowerowe potrafią zaskoczyć kostką brukową. Specjalnie na takie okazje stworzony został LeGrand Pave 2. Nieszablonowy i wychodzący poza utarte schematy rower miejski ze stalowym widelcem. Dzięki niemu na nowo zakochasz się w dojazdach do pracy oraz weekendowych wycieczkach.


LeGrand Pave 2 posiada wszystko, czego wymagał będziesz od roweru miejskiego. By ułatwić Ci dopasowanie pozycji na rowerze do twoich wymogów mostek posiada szeroki zakres regulacji. Amortyzowane siodełko na sprężynach i amortyzowana sztyca zapewniają komfort podczas jazdy po nierównościach. Do tego 28 calowe koła z szerokimi oponami 1,75” jeszcze bardziej przyczyniają się do zwiększenia przyjemności odczuwanej z podróżowania po nawierzchni o niskim standardzie.


LeGrand Pave 2 to 6 biegów ułatwiających dobranie przełożenia do warunków panujących na drodze oraz aluminiowa rama z wewnętrznym prowadzeniem linek. Takie rozwiązanie pomaga w wydłużeniu ich żywotności oraz ułatwia utrzymanie roweru w czystości. Pełne błotniki oraz osłona łańcucha pomogą utrzymać odzież w czystości, natomiast podpórka pozwoli postawić rower komfortowo na postoju bez ryzyka jego przewrócenia. Dwa hamulce typu v-brake pomogą zatrzymać rower nawet w podbramkowych sytuacjach. 

Physical

Weight 14.500

Frame and fork

Frame material ALUMINIUM
Fork STAL

Wheels

Front hub ALUMINIUM
Rear hub ALUMINIUM
Tires 28" X 1.75"

Drive

Rear derailleur SHIMANO TOURNEY (6 PRZEŁOŻEŃ)

Brakes

FRONT BRAKE V-BRAKE

Components

CHWYTY SKÓRA EKOLOGICZNA
Saddle PIANKA

Choose useful accessories

Recommended products

VENTO 5.0
Road / ROAD / 2020
INZAI
City / URBAN / 2020
HEXAGON BOOST 1.0
Ebike / EBIKE MTB / 2020
HEXAGON 2.0
Mountain / MTB / 2020
ESKER 6.0
Road/ GRAVEL / 2020
EVADO 4.0
Tour / CROSS / 2020
HEXAGON JR 1.0
Junior / 2020