0/5

Metz 1

Color versions:

brown

Metz 1

Uniwersalny rower to marzenie chyba każdej osoby – nasze także. Dlatego stworzyliśmy LeGrand Metz 1. I niezależnie od tego, czy planujesz go używać jako podstawę swojej pracy, czy też planujesz przeznaczyć go na dojazdy do pracy bądź niedzielne wycieczki, to zauważysz, że stał się on twoim towarzyszem. I kiedy w przyszłości usiądziesz przy kominku to zauważysz jak wiele ciepłych oraz radosnych wspomnień związanych jest z tym rowerem. Twoim towarzyszem.


Budowa tego roweru to nasz mały cud techniczny – z jednej strony niezwykle komfortowa, a z drugiej będąca doskonałym kompromisem pomiędzy wagą a wytrzymałością. Aluminiowa rama i stalowy widelec to doskonałe połączenie pomagające w komfortowej jeździe po miejskich ścieżkach rowerowych. 28 calowe koła pomagają komfortowo pokonywać przeszkody postawione na twojej drodze przez miasto. A w połączeniu z 6 biegową przerzutką Shimano Altus dobierzesz odpowiednie przełożenie do terenu w jakim się aktualnie znajdujesz. Dwa hamulce V-brake pomagają zatrzymać rower łatwo i szybko.


LeGrand Metz 1 został przez nas wyposażony we wzmocniony bagażnik ułatwiający przewożenie nawet cięższego bagażu. Do tego znajdziesz w nim osłonę łańcucha i pełne błotniki chroniące twoje ubranie przed zachlapaniem. Podpórka pomoże ustawić rower w trakcie postoju, a zamontowane oświetlenie znaleźć drogę do domu nawet późnym wieczorem. 

Frame and fork

Varnish finish matte
Frame material ALUMINIUM

Drive

Speeds 6

Wheels

Front hub ALUMINIUM
Rear hub ALUMINIUM
Tires 28"x1,75"

Brakes

FRONT BRAKE V-BRAKE
REAR BRAKE V-BRAKE

Components

Saddle PIANKA
CHWYTY SYNTHETIC LEATHER

E-bike System

ENGINE NO
BATTERY NO
DISPLAY NO

Physical

Weight 17.700

Recommended products

Lille 2
Miejskie / Le Grand / 2021
Kevin 2019
Miejskie / Le Grand / 2018
Bowman KID 2019
Miejskie / Le Grand / 2019
William 1
Miejskie / Le Grand / 2020
William 3
Miejskie / Le Grand / 2020
Lille 1
Miejskie / Le Grand / 2021
Lille 3
Miejskie / Le Grand / 2021