0/5

Lille 5

Lille to piękne miasto zlokalizowane w północnej Francji. To także nasz rower przeznaczony dla każdej mieszkanki dużego miasta. Ciągle zabieganej, zawsze działającej na wysokich obrotach. By wyjść ci naprzeciw i odciążyć cię w twoich codziennych obowiązek powstał LeGrand Lille 5. Niezależnie czy gnasz na spotkanie z przyjaciółką w kawiarni czy pędzisz na ważne spotkanie biznesowe w centrummiasta – Lille 5 będzie zawsze przy tobie.


LeGrand Lille 5 to aluminiowa rama ze stalowym widelcem. Takie połączenie zapewnia niską wagę roweru oraz doskonałe właściwości tłumienia drgań pochodzących z nawierzchni o kiepskiej jakości. Piasta tylna Shimano Nexus działająca z 7 biegami pomoże dostosować przełożenie do aktualnego terenu, a dwa hamulce v-brake zatrzymają cię pewnie i skutecznie w każdych warunkach. Wyprostowana pozycja za kierownicą pomoże dostrzec zagrożenia czyhające w mieście, a osłona łańcucha i pełne błotniki ochronią odzież przed zachlapaniem. Duże, 28 calowe koła pomogą ci pokonać przeszkody takie jak krawężniki, a szerokie opony pomogą zachować stabilność w trakcie jazdy.


Wyposażyliśmy LeGrand Lille 5 w bagażnik tylny ułatwiający przewożenie dodatkowych rzeczy oraz podpórkę pomagającą ustawić rower podczas przerwy na wypicie kawy w kawiarni. Ponadto posiada on lekki koszyk, w którym wygodnie przewieziesz torebkę, a chwyty wykonane z ekologicznej skóry pomogą utrzymać pewnie i komfortowo kierownicę.

Frame and fork

Varnish finish glossy
Frame material ALUMINIUM

Drive

Speeds 7

Wheels

Front hub ALUMINIUM
Rear hub SHIMANO NEXUS NEXUS SG-C3000
Tires 28"x1,75"

Brakes

FRONT BRAKE V-BRAKE
REAR BRAKE V-BRAKE

Components

Saddle LEKKA PIANKA / ELASTOMER
CHWYTY SYNTHETIC LEATHER

E-bike System

ENGINE NO
BATTERY NO
DISPLAY NO

Physical

Collection 2020
Weight 18.200

Recommended products

MINI 3.0
Kids / 2021
LEVEL JR 2.0
Junior / 2021
LEVEL 8.0
Mountain / MTB XC / 2021
HEXAGON 6.0
Mountain / MTB / 2021
HEXAGON 8.0
Mountain / MTB / 2021
LEVEL 7.0
Mountain / MTB XC / 2021
LEA BOOST 1.0 SE
Ebike / EBIKE MTB / 2021
LEVEL 3.0
Mountain / MTB XC / 2021
LEA 2.0 SR
Mountain /MTB WOMAN / 2021