0/5

BLIZZARD SHOE COVERS

Ochraniacze na buty Winter Cover – skuteczna ochrona

Ochraniacze Winter Cover firmy Kross to świetny wybór dla każdej osoby, która mimo nieprzyjaznych warunków pogodowych i panującego zimna nie chce rezygnować z przyjemności, jaką daje jazda rowerem w butach letnich. Pokrowce wykonane zostały z wodoodpornego materiału. Dzięki temu użytkownik ma zapewniony pełny komfort podczas jazdy polegający na tym, że wilgoć z zewnątrz nie jest przenoszona na obuwie, a finalnie na stopy. Dodatkowo dolna warstwa mocnego materiału stanowi skuteczną ochronę pokrowców przed przecieraniem się podczas chodzenia. Praktycznie zamontowany zamek umożliwia szybkie nałożenie ochraniacza i jest przyjazny dla ścięgna Achillesa.


Pokrowce na buty rowerowe – wygodne okrycie na trudne warunki pogodowe

Dodatkowo ochraniacze Winter Cover zostały wyposażone w elementy odblaskowe, które z jednej strony zwiększają widoczność użytkownika na trasie a z drugiej wpływają pozytywnie na poziom jego bezpieczeństwa. Wybierając się w dłuższą drogę przy niepewnych warunkach atmosferycznych, warto zabrać ze sobą sprawdzone ochraniacze na buty. Będą one przydatne, kiedy spadnie deszcz, a na trasie pojawi się wilgoć lub błoto.


Winter Cover – nieodłączny element zestawu rowerzysty

Ochraniacze zostały wykonane z neoprenu (wodoodporna i lekka pianka o przyjemnej w dotyku strukturze). Zapewnia to suchość buta nawet w niesprzyjających warunkach atmosferycznych. Artykuł praktyczny i polecany przez fanów marki.