0/5

ULTRALEKKIE PIANKOWE ULTRA FOAM O

Chwyty Ultra Foam

By jazda na rowerze była w pełni komfortowa, konieczne jest pochylenie się nad każdym jego elementem. Takim komponentem są chwyty, które mają istotny wpływ na wygodę podczas wyprawy. Jazda na rowerze to sport wysiłkowy, powodujący pocenie się całego ciała. Chwyty Ultra Foam wykonano z pianki, która uniemożliwi ślizganie się dłoni na rączkach kierownicy. To ułatwi prowadzenie jednośladu także w niekorzystnych warunkach, jak choćby podczas deszczu.

Pewny chwyt

Kształt dostosowany do dłoni sprawia, że chwyty Ultra Foam marki Kross są bardzo wygodne. Ich dużą zaletą jest także lekkość. Każdy kolarz wie, że im mniej waży sprzęt, tym lepiej. Zwłaszcza podczas wyścigów i rajdów każdy gram ma znaczenie. Ponadto chwyty Kross wyróżniają się wytrzymałością. Rowerzysta przejedzie z nimi wiele kilometrów, podczas których doceni solidne wykonanie i praktyczne zastosowanie tego elementu. Dobre gripy to lepsza kontrola nad kierownicą i większe bezpieczeństwo.

Gripy Kross dopasowane do potrzeb użytkownika

Gripy Ultra Foam sprawiają, że jazda staje się jeszcze przyjemniejsza. Mają dobre właściwości pod względem redukowania drgań i wstrząsów. Po te chwyty chętnie sięgają profesjonaliści, jak również amatorzy kolarstwa. Zaletą gripów piankowych do roweru jest ich projekt. Są estetyczne, będą pasowały do każdego rodzaju roweru. Mają 127 mm długości, więc ich rozmiar jest dosyć standardowy. Producenci postawili na korki do chwytów z oznaczeniem marki. Prezentują się one naprawdę korzystnie.