0/5

TACKY

Owijka kierownicy Tacky

Owijka na kierownicę Tacky jest użytecznym akcesorium rowerowym, które sprawdzi się u wszystkich posiadaczy tzw. szosówek. Zapewnia bardzo dobrą amortyzację i poprawia chwyt kierownicy. Jej neutralne kolory doskonale dopasują się do stylu każdego jednośladu.

 

Owijka kierownicy Tacky – wygoda i komfort jazdy

Tacky to niezwykle wytrzymała owijka wykonana z pianki silikonowej, co czyni ją odporną na niekorzystne warunki atmosferyczne. W zestawie znajdują się dwa długie paski w kolorze czarnym oraz dwa wkręcane korki kierownicy, dzięki którym akcesorium pozostanie na swoim miejscu. Montaż nie wymaga dodatkowych narzędzi, a owijka nie pozostawia po sobie kleju na kierownicy. Jest to rozwiązanie idealne dla osób lubiących prostotę, ponieważ w łatwy sposób mogą one dopasować jej ułożenie do własnych preferencji, nawijając ją na kierownicę ciaśniej, lub szerzej i w ten sposób poprawić swój komfort jazdy.

 

Owijka kierownicy Tacky - profesjonalne wykończenie

Oferowana owijka kierownicy nie tylko wpływa pozytywnie na komfort jazdy, ale także niezwykle dobrze się prezentuje. Została wykonana z wysokiej jakości materiałów, a jej czarny kolor doskonale wpasuje się w stylistykę każdego roweru. Z kolei dzięki srebrnym korkom kierownica będzie wykończona profesjonalnie i bezpiecznie. Owijka rowerowa Tacky jest także bardzo odporna na ścieranie, dzięki czemu może być z powodzeniem używana przez wiele lat.